Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Mene boli kurac, jaz redno uporabljam spirit summon vedno. Na srečo nimam tega OCD. Če mi igra nekaj omogoča, potem izkoristim... Če ni na voljo, pa se jebem. Bolj me jebe OCD, da kaj zamujam. Zato pred koncem pogledam interactive map in preverim, če sem slučajno spustil kako grobnico, jamo.... 

 

Če te jebe Malenija, respecas in uporabiš oni ščit, ki ga dobiš dol na poti do three fingers in si lahko jebe mater. Špikaš jo izza njega baje brez tezav. Nisem še sprobal, imam pa namen :D Jaz sem kot @Galko, ki je enkrat omenil... Bolj lahko počizam svinje v From špilih, bolj sem zadovoljen kak sem jih zjebal. 

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 urama:

Ja jaz to vse vem in vse mi je jasno ampak hocem je ubit kot mage in solo in ne bom se dotakno dlcja dokler mi ne uspe 😂 

 

Res škoda, da nisem takrat posnel kako mi jo je uspelo fentati :D Saj sem že omenil... moral bi videti spopad "Malenia, Blade of Miquella VS. Tomažek, Sword of Prlekija" Hjooo kak je ckrnila svija v minuti!

 

P.S.: Nem preglasen zdaj vnaprej, ker me še čaka. Takrat sem jo res raztrgal.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

@Weraziel ti se mi zdi, da imaš največ izkušenj z MP-jem v tej igri :)

 

A lahko nekemu frendu na začetku igre, ko pač dobi tiste pizdarije, ki jih rabi za MP... fukneš dol kup golden seedov, opreme in orožij, še kak spell ali spirit summon, da jih pobere in postane hitro pravi moški? :D

Mislim da summonov ne moreš ker tudi kakih stonesword key ne mores. Lohka mu rune droppas in gear. Sam pri orozjih mora imeti vsaj eno orožje na +10 če mu misliš nek dober +10 weapon droppat. Če ni upgrejdano lohka droppas karkoli

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 1 minuto:

Kokr sm gledu lohka mas killer build s tistimi mehurčki. 

 

Meni je res fun :D Največja nevarnost je castanje tega ash of war abilitiya, ker je nasprotnik hitro v tebi. Imam kot drugo orožje blasphemous blade, ampak igram veliko večino z long horn. Saj navsezadnje je to great hammer in tudi normalno vseka pošteno po nasprotniku.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

A ve kdo kaj je bližnjica do itema 5 in 6 v pouchu? Za 4 je normalno bližnjica preko D pada... Do teh dveh pa ne vem kako bi dostopal. Na PC je pač baje 6 številk ali karkoli, tukaj pa res ne najdem. 

Mislim da držiš trikotnik in se ti spremenijo itemi. Govorim na pamet, mogoče mešam s čim drugim.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

Mislim da držiš trikotnik in se ti spremenijo itemi. Govorim na pamet, mogoče mešam s čim drugim.

 

Bom jutri še enkrat sprobal ampak dvomim, ker sem vsega boga sprobaval s trikotnikom in d-padom. Je pa 6 mest, ampak samo za prve štiri je že v meniju narisana bližnjica d-pad. Saj ni panike, sem želel malo eksperimentirat in dodat v bližnjico kak consumable (flesh, prawn...). Nočem imeti preveč ob glavnih flaškah, ker se potem samo mešam, ko je sila.

Povezava do prispevka

To assign an item to a pouch slot, first press the Start button (or your platform equivalent) to bring up the menu. The pouch is found on the top-right corner of this menu screen, and can be selected with the d-pad like other menus in Elden Ring. You should see four slots with assigned d-pad inputs and two slots with no inputs - these two Elden Ring pouch slots can only be used if selected directly from this menu, which is still faster than going through the inventory.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...