Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 uro:

Ta kolikor zgleda doda tudi na nek način del zgodbe. Kupe novih buildov in vsak ima nekaj svojega... Smithing stone sploh niso več številke, ampak smithing stone, large smithing stone,... Meni je v tem prvem videu izgledala igra kar full drugačna. Poglejte vsaj začetek njegovega prvega videa na YouTube tisti, ki vas zanima zadeva. 

 

smithing stonse so renameal v stevilke s prvim patchem. prej so bli tko, kot si zapisal 

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 1 minuto:

 

smithing stonse so renameal v stevilke s prvim patchem. prej so bli tko, kot si zapisal 

 

Pa zgleda dejansko več ni alfa verzija moda, je 1.02. Čudno... zgleda Fightin Cowboy igra prvo verzijo pa so posnetki naloženi v zadnjem tednu. Sem pričakoval, da igra zadnjo. Nekaj mu je crashalo in je ugotovil, da je treba izključiti raytracing. To sem zasledil tudi v navodilih za namestitev mod-a.

 

Zdaj dejansko gledam malo video o DS3 Convergence. Bi mogoče res prej to, ker sem Elden Ring ravnokar igral PS4 verzijo.

 

Je pa v obeh zgleda bolj povdarek na magiji. Saj je ogromno vsega drugačnega, ampak največ je spellov in zadev povezanih z njimi. V DS3 je baje 12 čarovniških šol :D Spet ne bom imel pojma katere statse buildati hehe...

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 8 urami:

Pirat ali pa forced offline oriđiđi. Pol zlovdaš mode in vržeš v mapo mods, namestiš apko 'elden ring mod loader' in ti apka namesti in aktivira modse, ki jih želiš za tisti sešn igranja uporabit

 

DS3 mi ni šlo s piratom ali pa sem kaj narobe naredil. Damn...zdaj pa spet čakat, da naloži.

 

Sem snel piratsko verzijo, ker je pisalo, da je bolje odstarniti vse igre (karakterje), ki si jih do sedaj imel in sem želel to ohraniti na Steamu. Piratsko verzijo namestil, ter šel namestit mod... vse je šlo kot mora. Ko sem želel pognati igro pa mi je pričelo odpirati Steam igro in pisalo, da je ni ali jo želim downloadat. Torej je exe file igre nekako povozilo na Steam verzijo. Zdaj snemam pač Steam verzijo in bom tam probal.

 

P.S.: Mogoče sem zajebal, ker sem dal auto loader, ki vse sam namesti in bi moral sneti posebej fajle in jih sam ročno posneti v igro.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Kaj noben tukaj ni tak nor kot jaz, da bi igral te mode? :D

 

Ne znam spravit skupaj pirata Elden Ring z modom. Tudi DS3 nisem znal, ampak tam sem imel original Steam verzijo še zraven in na njej dela. Zdaj pa ne vem, ali na piratu sploh ne dela ali ne znam namestiti pravilno. Ni mi do tega, da zdaj kupim še PC verzijo igre... še posebej, ker ne vem, če mi bo delalo OK, saj že DS3 dela počasneje in kar slabše od ne-modane verzije. Če bi vedel, da mi bo delalo koliko toliko korektno, bi menda celo kupil. Čeprav je igra še vedno 40€ najcenejša verzija na Kinguin, sem pa dal 45€ za PS5 igro ob izidu.

Povezava do prispevka

Modelu že štiri poste noben ne odgovarja

 

"Jebite se, prisilili ste me v nakup"

 

Ooookay :D 

 

Ne saj ne, jaz bi komot bral vtise od modov. Ampak še officialni Elden Ring sem samo enkrat obrnil in vseh področij nisem v nulo raziskal, tako da mogoče kdaj v prihodnosti. Ti kar piši, kateri modi so ti cool in kakšno izkušnjo prinašajo, mnenje forumaša > mnenje ostalega interneta 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 minuto:

Modelu že štiri poste noben ne odgovarja

 

"Jebite se, prisilili ste me v nakup"

 

Ooookay :D

 

Točno to me je prisililo v nakup - molk :D Ker sem videl, da noben ne pozna rešitve. Komot bi lahko počakal par dni...pa mi ni dalo mira in hočem met ready to play. Itak igram še DS3 mod.

 

Glejte zdaj, ko bo PC preslab, da poganja mod, ker je bolj zahtevno od basic game-a :rofl:

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 6 minutami:

In kaj naredi DS3 mod?

 

Uffff... vsega boga. To sta baje najboljša moda za From špile. Convergence... stotine novih spelov, novi armor seti, orožja, spremembe okolice, novi boss-i,... Špil dejansko deluje poznano in si vseeno izgubljen, ker so razlike. Imaš menda blizu 30 novih starting class-ov in 12 šol magije s svojimi posebnostmi.

 

https://www.nexusmods.com/darksouls3/mods/672

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Glede na to, da je zaklenjen za čist optional contentom, je to zelo impresivna številka. 

 

Moon sword v Bloodborne ni bil nič posebnega, ker je najbolj vanilla od vseh.

Wow, obarva se. Medtem lahko mahaš z demonskim cirkularjem, sick switchblade koso in roko eldritch beasta, dejmo bit resni Hidetaka. Vsaj nek proper trick bi lahk mel.

 

Je pa sigurno v BB najbolj jebački način za dobit zadevo. Animacija, ko se Ludwig "spomne" da ma meč je top FROM stuff. Edini moment, kjer sem bil bolj "hooooly fuck, kaj bom jaz najebal zdej" je ko sem prvič videl Gaping Dragon reveal v DS1.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 46 minutami:

Jaz: 0.
 

A sem edini, ki mu FROM PvP ne sede?

Jaz na playthrough naredim 3 duele, da lahko pridem s teleportom do Moghove palače po dobrote in that Albinauric booty. 

 

 

Seveda nisi edini. Jaz nikoli ne igram. Še tiste 3 od White maska čim prej crknem samo, da sem dobil dostop do Moghwyn palače. Niti malo me ne vleče v PvP. 

Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 30. 6. 2023 at 9:13:

 

Seveda nisi edini. Jaz nikoli ne igram. Še tiste 3 od White maska čim prej crknem samo, da sem dobil dostop do Moghwyn palače. Niti malo me ne vleče v PvP. 

Ne rabis crkavat, samo vrnes se v svoj svet pa steje

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...