Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Jaz mam tam d-pad gor Torrent, levo lanterna (ki jo mam skoraj vedno prižgano in me nervira, ker jo fast travel in smrt ugasne :) ), desno rune arc in dol spirita. Saj ni panike, če sem toliko že preigral brez tega, sem pa mislil mogoče malo bolj sprobati učinke concumablov, ker jih praktično nikoli nisem uporabljal. Tudi parfume bi malo testiral.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Zdaj sem opazil, da FightinCowboy igra Elden Ring Convergence (mod), ki doda tono novih zadev. Ker še nikoli nisem namestil nobenega moda in ga igral, me zanima kako se sploh ta zadeva uredi?

 

A to moraš imeti original igro in potem namestiš samo mod. Ali moraš imeti piratsko igro, ki je modana (dodaš mod)? Me kar mika, ker zgleda res kup novosti in je kar drugačen špil.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Že celega fuka novih starting classov je in vsak ima svoje posebnosti (kolikor zgleda tudi vsak začne igro na drugi lokaciji), stotine novih spelov, ducate orožij, opreme...to bom ziher sprobal.

Ravn zadnjic sm gledal modela ki je igral nek mod za spelle in so izgledali 10x boljše kot original. Na žalost igram na ps5 ampak na pcju bi zih vsaj randomizer poskusu

Povezava do prispevka

Ta kolikor zgleda doda tudi na nek način del zgodbe. Kupe novih buildov in vsak ima nekaj svojega... Smithing stone sploh niso več številke, ampak smithing stone, large smithing stone,... Meni je v tem prvem videu izgledala igra kar full drugačna. Poglejte vsaj začetek njegovega prvega videa na YouTube tisti, ki vas zanima zadeva. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 minutami:

Pol pa dej v temu cajtu šanso Dark Souls 3 modu, če še nisi

 

A obstajajo modi za Sekiro?

 

Če se navadim igrat nazaj na PC in me potegne, potem bom itak več teh modov sprobal. 2-3 dni bi se moral malo siliti pa bi steklo po moje.

 

Keri DS3 mod? Da ne iščem na pamet nekaj.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...