Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Ja pizda

Dela se pametnega, ko hudic

Pol pa ti zdruzi dve osnovni sili, gravitacijo in elektro magnetno v eno...

 

...Kao ahaaa similiarity!!!! Pull and pulling :)))))))))

 

Pizda ce tako naklada pri ostalem katerega 90% jaz ne razumem.. pol tip je izgubil kredibilnost pri meni

 

Pac pravljicar

 

Povezava do prispevka

Kako prazen nic to je zelo pomembno, lahko bi rekli osnovno.. ni tle neki prostorja ta spekuliranje, tip je dokazano zablodil

 

Kar mi poraja vprasanje koliko zablodi v vseh ostalih stvareh o kateroh se nam ne sanja kaj govori

 

Sicer pa itak da ne jemljem resno, sm pac tip je grdo zablodil in malo mi je ql ko se vam tle dissa heroje kako vse triggera haha.. cudno, da ni se tomazek uletel

 

 

Povezava do prispevka

Vsi Youtube ER content creatorji že eno leto strechajo vse živo za oglede, saj je isti kurac za vse take igre.

Ko je zmanjkalo contenta v igri, so šli vso analizirat prevode, potem cut content, pa ZulieTheWitch data mining... Zdej se pa res že grebe po dnu soda, saj je bilo vse že povedano.

Godrickov prosthetic, dej no lol, čez dva mesca bo 20 minutna analiza Morghotovega codpieca in povezava debeline kurca s premerom lune.

Jaz si še vedno pogledam vse, fun je.

  • Račka +1 5
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 15 urami:

Vsi Youtube ER content creatorji že eno leto strechajo vse živo za oglede, saj je isti kurac za vse take igre.

Ko je zmanjkalo contenta v igri, so šli vso analizirat prevode, potem cut content, pa ZulieTheWitch data mining... Zdej se pa res že grebe po dnu soda, saj je bilo vse že povedano.

Godrickov prosthetic, dej no lol, čez dva mesca bo 20 minutna analiza Morghotovega codpieca in povezava debeline kurca s premerom lune.

Jaz si še vedno pogledam vse, fun je.

še zdj ne morem verjet kolk contenta so potegnil vn iz tiste 1 samcate slike za DLC na kateri ni praktično nič. Ubistvu še zdaj imajo te ''gaming news'' strani vsake par dni nek članek o tem DLCju čeprav je zunaj nula informacij. Se mi zdi da že pol leta berem vsake par tednov identičen članek :D 

Povezava do prispevka

FROM imajo neverjetno srečo, da imajo toliko kultnih naslovov med gaming avtisti. 

Kdo rabi dialoge in ekspozicijo, če je lahko cel story in lore igre en kup kriptičnih monologov depresivnih NPCjev in opisov na predmetih. 


Miyazakijev uvod v igro:
O jej, kolk je meni bad. Kr umrl bom. Also, dej za foro pozvoni dva zvona, en dol en gor. Cyaz.

Kojima:
14urni ekspozicijski film po katerem veš manj kot ko si bral opis na škatli.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...