Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

George Michael reče pred 1 uro:

Kolkokrat lahko respecas pointe? Ker me ma da bi vse v carovnijo vrgo…vse sn pokupo pa puno slotov mam tak d sbu se rad pospilo malo…samo ce mi bo pretezko da s elahko pol nazaj scalam..

Nabiraš en item, ki ti omogoči respec. Larva Tear. Tolk, kot jih maš, tolk krat lahko respecaš. Jih je kr na pretek, ne se sekirat. Jaz jih mam ene 15 kosov trenutno.

 

@Vučko3Če si še vedno v Farum Azuli, sem ravnokar videl, da se da normalno teleportat v prestolnico. Jaz sem ravnokar nabil Godskin Duo in sem čisto slučajno opazil, da lahko spet uporabljam vse sites of grace. Mogoče si ti že dlje al neki. Nimam pojma kaj naj bi se zgodilo z mestom. Mogoče je to kaka novost v zvezi z današnjim patchem (1.3.1).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 18 minutami:

Nabiraš en item, ki ti omogoči respec. Larva Tear. Tolk, kot jih maš, tolk krat lahko respecaš. Jih je kr na pretek, ne se sekirat. Jaz jih mam ene 15 kosov trenutno.

 

@Vučko3Če si še vedno v Farum Azuli, sem ravnokar videl, da se da normalno teleportat v prestolnico. Jaz sem ravnokar nabil Godskin Duo in sem čisto slučajno opazil, da lahko spet uporabljam vse sites of grace. Mogoče si ti že dlje al neki. Nimam pojma kaj naj bi se zgodilo z mestom. Mogoče je to kaka novost v zvezi z današnjim patchem (1.3.1).

Se da teleportirat, ampaaaaaak...sej bos vido :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 44 minutami:

Pa si naredo vse kar je blo treba naredit? Fire giant site of grace, melina, farum azula...?

Nisem končal Farum Azule. Ti si omenjal samo Forge site of grace in Melino. Sem mislu, da se ti je tam zaklenilo vse skupaj, sam kot kaže ni tako. Zato sem ti omenil, da v kolikor še nisi zaključil Azule poglej ali imaš še možnost pobrati orožje.

Povezava do prispevka

Fak kaj ga dela ta blood... altroke freez stomp.. to Melanijo sem z mimikom ki so mu zmanjsali iq razfukal da ni mogla nic samo ob zidu je stala.. 30 sek mrtva obe faze

 

Samo das 50 arcane 50 dex 60 vigor.. 30 endurance 25 mind.. v levo roko eno katano, jaz imam unonajdalso, da dela dober blood s sacrifice ashom v desno river of bloodd in samo samaras.... toje level 150.......

 

cene das 40 vigorja 5 manj mind in 5 manj enduranca.. tle moras lih malo razmisljat, ker imas manj lajfa in tw lahko one shotne in v 2 minutkaj je ziher fertik, al pa vec lajfa in manj dmg, kakorkoli

 

Aja pa prave talizmane in in masko vlada

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 urami:

Fak kaj ga dela ta blood... altroke freez stomp.. to Melanijo sem z mimikom ki so mu zmanjsali iq razfukal da ni mogla nic samo ob zidu je stala.. 30 sek mrtva obe faze

 

Samo das 50 arcane 50 dex 60 vigor.. 30 endurance 25 mind.. v levo roko eno katano, jaz imam unonajdalso, da dela dober blood s sacrifice ashom v desno river of bloodd in samo samaras.... toje level 150.......

 

cene das 40 vigorja 5 manj mind in 5 manj enduranca.. tle moras lih malo razmisljat, ker imas manj lajfa in tw lahko one shotne in v 2 minutkaj je ziher fertik, al pa vec lajfa in manj dmg, kakorkoli

 

Aja pa prave talizmane in in masko vlada

Pokazi kak

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 6 urami:

Fak kaj ga dela ta blood... altroke freez stomp.. to Melanijo sem z mimikom ki so mu zmanjsali iq razfukal da ni mogla nic samo ob zidu je stala.. 30 sek mrtva obe faze

 

Samo das 50 arcane 50 dex 60 vigor.. 30 endurance 25 mind.. v levo roko eno katano, jaz imam unonajdalso, da dela dober blood s sacrifice ashom v desno river of bloodd in samo samaras.... toje level 150.......

 

cene das 40 vigorja 5 manj mind in 5 manj enduranca.. tle moras lih malo razmisljat, ker imas manj lajfa in tw lahko one shotne in v 2 minutkaj je ziher fertik, al pa vec lajfa in manj dmg, kakorkoli

 

Aja pa prave talizmane in in masko vlada

Pa kako je lahko komurkoli zabavno tepst Malenio z Mimicom no? Tako faking awesome fight, pol boš pa neki cheesal. :D

 

Jaz sem zdaj pri Malekithu. Spet en res carski fajt.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...