Skoči na vsebino

Baldur's Gate 3


Priporočeni prispevki

Hernir reče Dne, 12. 7. 2023 at 9:55:

Jaz prav ne najdem best opcije za proper RPG-je. Na kavču in kojnzoli naprezam oči. Se mi zdi, da TV gaming ravno ni najbolj balanced za stotine strani teksta. Kljub udobnemu stolu se na kompu ne morem dat v pozo, ki bi mi ustrezala za dosti cajta. Včasih ni bilo problema 5 ur v kosu sedet za kompu in igračkat. Tablica pa mi postane pretežka za v naročju po neki cajta/mi začne mravljinčit prste 

 

laptop prjatu, sam sem preden sem si kupu gaming laptop igral Pillars of Eternitty 1 in in 2 prek PS remote play. ni lepsega kot imet macbook air na bauhu kontroler v roki za njim in lepo igrat :) ni dvakrat za rect da ne bom isto igral BG 3, baje bo kontroler support day 1 na PC. 

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka

jaz sem najdu eno dobro pozo za PC

lahko zdrzim kar precej kaksnih 5 ur komot, tudi do 10 sem ze pri diablo 4

je pa ras da me pol zacne bolet vrat in mravlincit stopala, tam po 5 urah, ker sem tko postarni oz pod kotom 45 z iztegnjenimi nogami na kavcu iz gaming stola.. pa tut monitor imam tko mal bolj postrani

 

anyway ni bad.. sam ni lih optimal kot na kavcu al pocivalniku jebiga

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Odločil sem se da bom cakal na ps5 verzijo. Odkar sem Divinity2 palil na Ipadu in kavču, ni pogojev da igram tak RPG sključen za mizo. Those days are gone. 

 

Če sem bil močan glede ne igranja early accessa, bom pa ja zdržal ekstra mesec čakajoč konzolno verzijo. 

 

No shit nigger John

 

Jaz bom počakal če pride goty izdaja čez kako leto, ziher bodo še kej naštancal v špil

Povezava do prispevka
samo_hren reče pred 1 uro:

Kako pa se je odnesel Divinity na gamepadu? 

 

Zelo OK, razen inventory management. Z joypadom urejati in prestavljati iteme med štirih liki, s tem da ima vsak lik lasten cca 50 slotov velik inventar, je EXTREME ANAL PAIN. Vse ostalo je pa delalo ko šus

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 43 minutami:

Fak ne morm si pomagat, trenutno klikam na vse možne BG3 videje, the hype is real!

 

also "če"? A nisi bil fan Divinity: Original Sin 2?

 

Nope probal obe igri in obe nehal igrat po ene 2 urah... Mi je bila pa dolgo BGate2:ToB med top 3 špili. Sam nekako dvomim da se mi še da igrat RPG igre s tolk micromanagementa... Tiste čase sem take igre oboževal, zdej imam pa mnogo raje akcijske RPGje. Upam da bo demo al pa PS+ trial...

Povezava do prispevka

Ma ne rabiš tok micromanagement furat, js ga nikoli v špilih. Res je da moraš med bojem vse upravljat, ampak vse ostalo se pa da čez špil pridt brez da rabiš skos na vse mislit.

 

Priporočam dvojko ako kadarkoli zmanjka kej za špilat in če imaš rad razvejane špile. Larian znajo, to je naslednji korak v evoluciji rpgjev od BG2 in Gothic 2, kjer je obstala večina rpgjev (ali pa niti tega niso dosegli)

Povezava do prispevka

Men so ble divninty igre ful dobre ene 20-30 ur potem pa se kombat prevec fokusira na uporabo enviromenta. dobesedno brez uporabe njega je res tezko pridt cez kaksne encounterje. Mislm sej je super da so res expandal na temu podrocju, ampak mam rajsi da je to opcija ne pa nujno zlo da zmagam encounter. Nekak poj ni vec izbira al bos al ne bos...pa se zgodba je bla bolj tko tko tako kot zgoraj omenjeno. 

Kar berem glede BG3 so zgleda izboljsal vse aspekte combata. V pricakovanju BG 3 sem zalaufal spet BG2 da me mal nahajpa, in deluje....:)   

Povezava do prispevka

Larian skoz razlaga, kok so ponosni, kaj jim je v BG 3 ratalo s svobodo izbire in igranjem igrice čisto po svoje. Lahko si good guy, lahko si neki vmes, lahko si totalno evil mf, lahko pa čist neki weird in izven okvirjev. Glede na to da je bila svoboda izbire najmočnejši aspekt D:OS (poleg combata) me res zanima, kako so to še dodatno updejtal :)

Povezava do prispevka

dobra bo igrica. ze to kar je blo videno v EA je blo dobro. mogoce me edino to skrbi da so DOS igre ble vedno prvi act najbolj izpiljen z najvec opcijami in zabavnimi subquesti. res upam, da v bg3 ne bo vrhunec act1, ker sem ga preigral ze v EA. moram pa rect, da to kar sem videl se mi je zelo dopadlo in lahk marsikaj naredis v zgodbi "po svoje". pa eni plot twisti so not, ki jih sploh nisem videl al pa ene odlocitve so res wack in ti pustijo mocne posledice.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 4 urami:

divinity original sin 2 prepsilaj vsaj act1 - pobeg iz otoka. act 1 je res masterpiece. pol dalje je okej ampak se zgodba zacne mal vlect, combat se zacne ponavljat oz. pokazejo se slabosti itemizacije. ampak vseeno kul spil.

+ fucking 1!

Act 1 je res top. Med boljšimi rpg izkušnjami (rečem kot nekdo, k je BG2 preigral 30+ krat)

Dalje je pa zgodba precej bedna, combata se pa naješ.

Povezava do prispevka

Act 1 je men tam nekje 92 ocena, Act 2 mi je tud še 90 z lahkoto, zelo fun lokacije z ogromno dogajanja (mogoče celo še preveč lol), super se špila. V Actu 3 pa špil orenk kresne po štengah, recimo da je tam na dobrih 80, finalni Act 4 je pa tema in pade tam na 75 - 78. 

 

Pod črto pa je še vedno fenomenalen iso RPG, kar se mene tiče je poleg Disco Elysium edini od teh new-wave, post Pillars of Eternity rpgjev, ki so z ramo ob rami BG 1/2 in Icewind Dale 1/2.

 

nimious reče pred 15 minutami:

Dalje je pa zgodba precej bedna, combata se pa naješ.

 

Hvala Bogu za respec na ladji potem, a ne :D Mislim da sem vsaj 10x čisto preflippal ekipo, na koncu so imeli že vsi zapomnjene skoraj vse spelle in ablilityje :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Meni je bil Act 2 > Act 1 >>>> Act 3 >>>>>>> Act 4

 

Pa taprvič sem igral ovega okostnjaka, ki je imel dokaj samosvojo zgodbo napram midget piratu in Red Princu. Na koncu bolj igraš zato ker si filthy completionist in da pokažeš špilu, da ti je ratalo izpilit like in combote; prva dva Acta sta pa odlična primera igranja vlog. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče Dne, 16. 7. 2023 at 16:34:

jaz sem najdu eno dobro pozo za PC

lahko zdrzim kar precej kaksnih 5 ur komot, tudi do 10 sem ze pri diablo 4

je pa ras da me pol zacne bolet vrat in mravlincit stopala, tam po 5 urah, ker sem tko postarni oz pod kotom 45 z iztegnjenimi nogami na kavcu iz gaming stola.. pa tut monitor imam tko mal bolj postrani

 

anyway ni bad.. sam ni lih optimal kot na kavcu al pocivalniku jebiga

stari, to pa te moram vprašat, a te po toliko urah igranja zmatrajo tudi kaj oči in pa jasnost razmišljanja? Mene v mojih letih že po kakih 3 urah začne "meglit" v glavi in nimam več jasnega fokusa in sposobnosti razmišljanja za povsem obične stvari v lajfu...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...