Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Avion reče pred 6 urami:

Vceraj sem pogledal prvi del nove sezone Black Mirror, pac wat je bila ta neka meta-parodija, ki je bila all over the place? 

 

...jaz sem bil zelo razočaran nad celotno sezono. sicer je še vedno za pogledat, ni pa to več niti slučajno na nivoju začetnih epizod.

 

v tem paketu mi je bila daleč najbolj všeč epizoda Loch Henry.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

tok je fajn gledat serijo lepo naenkrat, te weekly releasi so najslabša stvar ever. 

 

v zadnjih par mesecih sem se neki nenavadno naveličal serij, mogoče sicer tudi zato, ker ni nič kar bi res gledal. 

 

ne vem, če ne bom začel kar čakat na cele sezone. 

Povezava do prispevka

Jaz sem pogledal Succession. 

 

Kaj pa vem, je engaging, ampak je zelo meh overall. Proti koncu 4. sezone itak ni več nič imelo smisla, ker je itak vsak delal nekaj po svoje s svojimi načrti, ki so se spreminjali iz minute v minuto in je bilo vse na isto foro. 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 7 urami:

Jaz sem pogledal Succession. 

 

Kaj pa vem, je engaging, ampak je zelo meh overall. Proti koncu 4. sezone itak ni več nič imelo smisla, ker je itak vsak delal nekaj po svoje s svojimi načrti, ki so se spreminjali iz minute v minuto in je bilo vse na isto foro. 

Preberi si Shakespeareov Karlj Lear, možgani ti bodo eksplodirali, je pa serija vrhunska tudi brez teh detajlov. Spoiler alert: kdo bo CEO je bilo planirano že praktično od začetka serije.

Povezava do prispevka
Lunco reče Dne, 10. 4. 2023 at 19:57:

@Vincent men je marvelous ms. maisel ena ljubših serij v zadnjih letih. v petek bo nova sezona tud. 

Sem pogledal en del in pol, to je absolutno zanič. Najslabše pisanje kar sem jih vidu, estetsko tolko zapretiravano, kliše, totalno brez občutka in your face, karikirano do onemoglosti, da je za bruhat. Scenarij je predvidljiv kot semafor, serija nima nobene globine, ma čisto vsaka misel, poanta ... vse je že videno. To je dobesedno trash nevreden ene sekunde pozornosti, kot da bi pil varikino pomešano z ogromno sladkorja. Pričakoval sem res nek minimum, če ti je najljubša serija od toliko pogledanih v zadnjih letih. Dejansko sem občutu cringe ko sem to gledal, prav sram me je bilo za človeka, ki je upal objavit to serijo v javnosti.

 

Zdej bom probal začel gledat white lotus mogoče ali succession.

Povezava do prispevka

dej a res misliš, da uporabnik z nikom Vse je najslabše ve, kaj je to fun pa sproščeno?

pejt brat ničeja al pa se bičat po hrbtu al neki, če globino najdeš sam v zoprnih zadevah :D

 

morm priznat, da so mi kar všeč ti mn3njalniški hot taki, vsi neki mojstri scenaristike

me res zanima, kaj je na TV ju sploh še dobro pa zakaj se sploh še silite h ogledu

mene spomnite na tiste sošolce v srednji, k so pljuval po popularnih bendih sam zato, da bi izpadli kul pa znalci

ja, im looking at you uporabnik aeroplan  :D

 

men je bil tazadnji BM vsaj velik bolši ko prejšnji, kvaliteta delov je tam OK-ish, sam še vedno daleč od brezveze/brez smisla, no, v primerjavi z drugim šodrom

  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka

BM ni glih hot take, serija je dejansko kar nekaj v primerjavi s prejšnjimi epizodami :D

 

Mene pa tudi zanima, kaj je dejansko dobro forumskim bratom, ki kurcajo vse kar pogledajo. Mrs Maisel nisem gledal, poznam pa folk k so gledali, in jim je carsko, sam ni moj cup of tea, zato se niti nisem trudil.

Povezava do prispevka

Lol, kao kurcaš moje mnenje glede BM, potem pa sam napišeš tole:

 

kid666 reče pred 18 minutami:

men je bil tazadnji BM vsaj velik bolši ko prejšnji, kvaliteta delov je tam OK-ish, sam še vedno daleč od brezveze/brez smisla, no, v primerjavi z drugim šodrom

 

Imava isto mnenje, samo da si ti dal boljšo oceno, ker primerjaš z "drugim šodrom". Jaz pač ne, primerjam z ostalimi deli Black Mirrorja in ta sezona je v primerjavi s prejšnjimi res shit. Če ne drugega, so prejšnji deli vsaj imeli bolj razdelano delovanje tehnologije v ozadju. Vsaj niso bili neka cenena parodija brez repa in glave. Faking nadnaravne zadeve, ki so na nivoju cheap delov X-Filesov. 

 

Še tista epizoda v vesolju faila po vsej črti, ko vklopiš možgane in se vprašaš, zakaj za 5 minut dela na teden niso

v vesolje poslali faking replik in ne ljudi

.

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

ma ni "shit" no, marsikej je šit, sam tale sezona pa res ni

mogoč da je najslabša tazadnja, ker gre res za nek dosadn POC revenge fantasy

ostalo je gut, ti maš sam previsoke standarde al pa na splošno premal slabga TVja gledaš, al pa preveč ceniš starejše dele BM

ja, par starih je res briljantnih, sam niti ne pričakujem, da bo še kej kdaj doseglo ta nivo

 

jaz bi dal oceno 3/5 (aka vsaj 3 dele od 5ih si bom zapomnu, prve tri..)

 

pa luknje v scenariju še ne pomenijo, da je scenarij slab ..

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 3 minutami:

pa luknje v scenariju še ne pomenijo, da je scenarij slab ..

Wat?

 

3. del je boleče predvidljiv, bilo je samo vprašanje časa kdaj in kako točno se bo razpletlo. Celoten koncept 3. dela izgubi smisel, ko vklopiš tisto eno možgansko celico, ki jo potrebuješ ob ogledu. Res mi ni jasno, kako luknje v scenaiju ne pomenijo, da je scenarij slab.

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

ker recimo ni pomembno, kako tehnično je zadeva izpeljana v npr 3. delu, ampak je pomemben celoten koncept oz. večja slika, če hočeš

 

pa tut mi ni jasno, ko pravite, da je predvidljivo, vem da se je en že pritoževal nad tem

Spoiler

a prou to da mu bo fental familijo ste predvideli že na začetku 3. dela al kaj? men je bil dejansko dober 3. del tudi, ker je precej nepredvidljiv, mogoče lahko afero predvidiš, samo razpleta pa res ne

mate zgleda večje sposobnosti predvidevanja kot jaz

Povezava do prispevka
Spoiler

Ne, nisem predvidel celega dela od prve minute do konca, ampak je bilo sproti vse predvidljivo. Ko mu ubijejo familijo/repliko, je bilo jasno, da bo uporabil od Cliffa. Ko uporabi od Cliffa repliko, ti je takoj jasno, da bo nek zaplet z zeno. Ko vidis kako Cliff ne zna hendlat svojih custev, ti je takoj jasno, da bo nek umor, ki bo vkljuceval zeno.

 

 

Ne razumem pa o kakšnem konceptu ti govoriš, da ni pomembno, kako je zadeva tehnicno izpeljana. Kaj je sploh bigger picture tukaj? Black Mirror je znan po temu, da ti je dal za mislit, da je imel nek point, tu pa ga sploh ni. 

 

Spoiler

Zakaj niso replik poslali v vesolje, glede na to, da sta itak po cele tedne "spala"? Zakaj original ni mogel ostati na zemlji? Zakaj so naredili samo po eno repliko? Ce replika ni vezana na dnk/um/watever, zakaj mu niso naredili kar enega xy telesa za ta 4 leta? Zakaj ob umoru astronavtove familije ni bilo nobenih assessmentov s strani NASE oziroma odgovorne agencije? Zakaj cel del ni bilo nobene komunikacije med astronavti in agencijo?

 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...