Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

saosin reče pred 1 uro:

 poglej do konca k sam stopnjuje kvaliteta

Ok sem končal prvo sezono, zaenkrat ni da se je neki ful dvignila kvaliteta, sej tudi to da skoz drži nivo mi je ok. Ima majhne minuske, predvsem me moti to, da ni v ozadju nek svet, ki bi bil kontigenten, kot da so vsi liki malo naneseni od nekoder in jih ne povezujejo realni zakoni, ki veljaj v svetu. Ne vem če veš kaj mislim, vsi liki kot da so izrezani nekje in vstavljeni v zgodbo, ne prepriča me, da je to resničen svet. Preveč poenostavljeno je vse skupaj kot bi reku bivši mn3njalničar. Je pa ok za gledat, če odmislim take zadeve, se veselim prihodnjih sezon.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 6 urami:

Ok sem končal prvo sezono, zaenkrat ni da se je neki ful dvignila kvaliteta, sej tudi to da skoz drži nivo mi je ok. Ima majhne minuske, predvsem me moti to, da ni v ozadju nek svet, ki bi bil kontigenten, kot da so vsi liki malo naneseni od nekoder in jih ne povezujejo realni zakoni, ki veljaj v svetu. Ne vem če veš kaj mislim, vsi liki kot da so izrezani nekje in vstavljeni v zgodbo, ne prepriča me, da je to resničen svet. Preveč poenostavljeno je vse skupaj kot bi reku bivši mn3njalničar. Je pa ok za gledat, če odmislim take zadeve, se veselim prihodnjih sezon.

Kaj ti gledas? Da ti lazje priporočamo, daj neki žanr, serijo, primer. 

Povezava do prispevka

Ta Apple res, kr nikjer ni nc promotov nikol, niti da bi ponesrec vidu.

 

Sem pogledu Jury Duty in ni nič posebnega, je pa tko amusing. Glede na ostalo komično ponudbo (ki je ni), je kr za pogledat. 

 

Drugače sem pa dodal na Plex v zadnjem tednu Dead Ringers (Rachel Weiss), Mrs. Davis (tud ena huda igralka, sam ne poznam imena), Hello Tomorrow (nek Apple scfi), Reboot (že skenslana komedija, ki je pa baje uredu - Hulu), The Last Thing He Told Me (Jennifer Garner, mal me ma da bi Alias zlovdu kje). Nisem pa še niti ene epizode od omenjenega pogledal. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Sem pogledal inbitvinčka do konca, ja kul serija, ki ji pa žal manjka neka celota. Rdeča nit, neka poanta, večja zgodba v ozadju ... Pozna se, da režiser (ki je glavni lik) ni zares pisec, ker je serija bolj sestavljanka drobcev, ki so malo nametani iz vsepovsod. S celim kupom likov v bistvu ni vedu kaj nardit. Je pa to, kar je, precej všečno. Kul mi je tudi, da premišlja vprašanje nasilja in prikaže družbo kot malo izgubljeno v tem smislu, da imamo en rigiden sistem, ki je zapovrh še koruptiven in deluje kokr deluje, če se znajdeš na napačnem mestu ob napačnem času si lahko po nepotrebnem obsojen in stigmatiziran. Skratka ja, kul tripič, ki ima tako akcijo kot globino, samo škoda da te pusti na koncu s trdim, ker ni znal zastavit in izpeljat kaj večjega od drobcev, so pa tej drobci vsaj proper. 

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 4 urami:

Sem pogledal inbitvinčka do konca, ja kul serija, ki ji pa žal manjka neka celota. Rdeča nit, neka poanta, večja zgodba v ozadju ... Pozna se, da režiser (ki je glavni lik) ni zares pisec, ker je serija bolj sestavljanka drobcev, ki so malo nametani iz vsepovsod. S celim kupom likov v bistvu ni vedu kaj nardit. Je pa to, kar je, precej všečno. Kul mi je tudi, da premišlja vprašanje nasilja in prikaže družbo kot malo izgubljeno v tem smislu, da imamo en rigiden sistem, ki je zapovrh še koruptiven in deluje kokr deluje, če se znajdeš na napačnem mestu ob napačnem času si lahko po nepotrebnem obsojen in stigmatiziran. Skratka ja, kul tripič, ki ima tako akcijo kot globino, samo škoda da te pusti na koncu s trdim, ker ni znal zastavit in izpeljat kaj večjega od drobcev, so pa tej drobci vsaj proper. 

A se hecas?  Verjetno ena najboljsih serij zadnjih nekaj let. Scott Ryan - tip, ki igra v glavni vlogi je serijo prakticno sam ustvaril/napisal zgodbo. 2005 je naredil low budget verzijo - film  The Magician.

Kako lahko nek taksist iz Avstralije brez kakrsnihkoli izkusenj naredi tako dobro serijo, ki se z lahkoto kosa z najboljsimi HBO produkcijami...

Res svaka mu cast :worship:

 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 urama:

Meni pa succession ne izgublja sape, men se carsko zapleta zadeva in uživam še zmeraj kot v prvih sezonah :) 

 

sej vzamem nazaj, mal je bil slow start v sezono, tud una epizoda

Spoiler

kjer starega pobere

mi je napolno morila, neki mi je blo off pa nevem točno kaj, pol po tistem naprej je ok

uredilo bitje saosin
Povezava do prispevka
dijo_porko reče pred 40 minutami:

The Diplomat https://www.imdb.com/title/tt17491088/

Sem kar pozitivno presenečen, diplomacija + terorizem + nefunkcionalen zakonski par. Malo me je skrbelo, da se ne bom navadil Felicity, ampak je dobra, mož je fantastičen, dialogi včasih zelo komični.

 

dobra je kerri

sam imo je mal preveč antiruske propagane notr

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...