Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

mahoney reče Dne, 5. 5. 2024 at 20:45:

Na Areni sem opazil, da predvajajo stare serije kot so Columbo, Streets Of SF in Bonanza.

A se se najde kaksen podoben program kjer predvajajo starejse serije?

Ne. Mas pa 1337, pira ebay etc za to. 

Povezava do prispevka
mahoney reče Dne, 5. 5. 2024 at 20:45:

Na Areni sem opazil, da predvajajo stare serije kot so Columbo, Streets Of SF in Bonanza.

A se se najde kaksen podoben program kjer predvajajo starejse serije?

Ne. Mas pa 1337, pira ebay etc za to. 

Povezava do prispevka
Avion reče Dne, 7. 5. 2024 at 22:53:

Dobesedno do zadnje minute je mindfuck na mindfuck.

 

Denis reče Dne, 8. 5. 2024 at 4:22:

Ste me nahypali da pogledam.

 

+1. naprej je Stephen King na X-u napisal 'holy shit'. potem je Marc Maron rekel 'holy shit'. zdaj je še @Avion naredil tako reklamo...očitno bom dal serijo, ki jo gledam zdaj na pavzo, da najprej pogledam tole zadevo. :D

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pogledal 5 delov, kakšne dele malo preklikal naprej. Klasični netflix, dobra ideja, amapk te serija pa filme snemajo samo še zaradi woke agende. Normalno notri resnični transgender, pedri in posilstvo - man on man, potem pa ugotavljanje katere seksualnosti je. What da fuck. Prav utrujen sem že od posiljevanja tega.

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
saosin reče pred 2 urama:

 

dobesedno noben te ne posiljuje/sili gledat serij k ti ne sedejo

 

al te?

Seveda da ne, amapk fora je v tem da nisem vedel da je to notri, pa tudi nobeden ni omenil. In pač potem gledaš in v prvem delu ni še nič od tega. So ratali iznajdlivi :D

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 1 uro:

gledam številke za baby reindeer, tme cca 20 milijonov ogledov

keba, kje je zdej uni go woke go broke???????

 

lepo so vas naflancali lbgtqi+- da pogledate vsaj pol sezone huehue

 

Ja res je haha, dobro so me naplahtali, čedalje bolj so prebrisani :D

 

Ker ideja res ni slaba. 

 

Vučko3 reče pred 1 uro:

On ni VEDEL, da so not take stvari😂😂😂

 

A si prezivel? Je bolelo? 

 

A ne vidis kako neumno zgleda, to kar si napisal? 

 

Ne res nisem vedel, ker nisem nič prej spremljal pa tukaj so vsi pisali kako je super. 

 

Prvo kot prvo razen dobre ideje, je čisto povprečno izvedeno, nobenih presežkov.

 

Ni bolelo ali pa kaj podobnega, je pa že vse skupaj smešno kako tryhardajo. 

uredilo bitje keba
Povezava do prispevka

O kakšni dobri ideji ti to govoriš? Model je to zgodbo napisal po lastnih izkušnjah. :D Zdaj pa koliko je res kdo ve, samo onadva. 

 

Včeraj pogledal celotno zadevo, res skoz sem imel tak creepy feeling. Pri prvih epizodah bolj tak second hand embarrassment. Potem pri naslednjih pa bolj oni šok wtf. Vrhunsko odigrano in vedenje da zadeva bazira na resnični zgodbi je celoten ogled naredilo še stokrat bolj weird. :D

 

Moram še zdaj pogledat on video ko je dala intervju Piersu. :lol:

Povezava do prispevka

pogledu sm s1 the big door prize (apple tv), light scifi, kjer se v lokalni trgovini pojavi misteriozna mašina, ki ti ob vstopu izvrže na kosu papirja tvoj potencial. to potem seveda vnese nemir v manjše ameriško mestece, zato light scifi, ker je predvsem o medsebojnih odnosih in malo manj o ugotavljanju kaj se sploh dogaja z mašino. za pogledat minus. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
keba reče Dne, 11. 5. 2024 at 16:18:

Prvo kot prvo razen dobre ideje, je čisto povprečno izvedeno, nobenih presežkov.

 

Ni bolelo ali pa kaj podobnega, je pa že vse skupaj smešno kako tryhardajo. 

Dobesedno wat.

Povezava do prispevka

S strudlo gledava Elsbeth https://www.imdb.com/title/tt26591110/

Prva epizoda okej. Takaj lahkotna serija za pogledat. Lik Elsbeth je tak quirky in simpaticen. Problem serije je to, da so vse epizode copy paste. Zgodi se umor (gledalci vidimo morilca), Elsbeth pride na sceno in v sekundi dvajset sreca morilca. Detektiv (vedno drug igralec ampak v bistvu isti character) ji govori, da ta ze ne more biti morilec. Elsbeth vrta dalje in na koncu soocenje kjer se "razkrije" morilec. Vedno isto.

 

Ne priporocam.

Povezava do prispevka
Žvrkljotron reče Dne, 8. 4. 2024 at 12:04:

Dve po settingu precej podobni seriji, obe humoristični, ki se pa drugače precej razlikujeta.

The Completely Made-Up Adventures of Dick Turpin (z Noelom Fieldingom iz The Mighty Boosh) je čista postmoderna zajebancija.

Renegade Nell pa se malce bolj drži zgodovinskega settinga (čeprav z "woke" multietničnim castom) in je humoristična "revenge story". Pri obeh epizode trajajo okoli pol urice, glih, da se nasmeješ in pozabiš. Zanimivo kako sem Gentleman In Moscow nehal gledati takoj po začetku druge epizode, ker me je ekstermno motil afričan v vlogi rusa pod boljševizmom, v obeh zgoraj omenjenih serijah pa prisotnost POC likov le dodaja šarm.

 

 

 

Dicka mal gledam zdej, pa morem rečt da se tu pa tam kaj nasmehnem :) Pa je to kr zajeban ratal se mi zdi da se je že posneto, vse kar gledam sem že videl... sej so tud tu bedne fore, ampak ja, tu pa tam se kr nasmiham :)

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...