Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Pogledal sem prvi dve epizodi Minx

 

Čeprav gre za feministično zadevo, je dokaj kul zastavljeno. Karakterji so dopadljivi in gledljivi. Ophelia Lovibond in Jake Johnson imata dobro kemijo med sabo. 

Zna bit pa malo šok, ker kolikor je ženska golota nekej zelo navadnega v teh časih, je tukaj precej tičev. Slečenih in brez erekcije. V središču kadra.

 

woke tematika ampak zabavno/10

 

 

Povezava do prispevka
colonel Tavington reče pred 6 urami:

Pogledal sem prvi dve epizodi Minx

 

Čeprav gre za feministično zadevo, je dokaj kul zastavljeno. Karakterji so dopadljivi in gledljivi. Ophelia Lovibond in Jake Johnson imata dobro kemijo med sabo. 

Zna bit pa malo šok, ker kolikor je ženska golota nekej zelo navadnega v teh časih, je tukaj precej tičev. Slečenih in brez erekcije. V središču kadra.

 

woke tematika ampak zabavno/10

 

 

minx?

a ni to risanka s carovnicami

Povezava do prispevka

Izsla je cetrta sezona Top Boy (na Netflixu je to druga sezona). Wiki

 

Prvi dve sezoni (2011,2013) sta bli res hudi, tretja sezona, ko jih je po 6 letih ozivil Netflix je bla sicer kvalitativno velik slabsa in vse skupaj je melo bolj Netflixovski vibe. Se vedno za pogledat ampak dalec od gritty down in the trenches prvih dveh sezon.

 

Trailer za cetrto sezono.

 

Povezava do prispevka
colonel Tavington reče pred 22 urami:

Responder S01

 

BBC očitno na vsake toliko sproducira kar dobro policijsko dramo. Zadeva ima lep lok, vsaka epizoda je kar napeta in konec je soliden. In brez višečih pečin. In me veseli, da so zadevo potrdil še za S02.

 

Martin Freeman na koncu z živci/10

Pizda, tole deluje odlicno, hvala za predlog!

Povezava do prispevka

Bom kar tukaj vprašal, da ne odpiram neke nove namenske teme: Nightflyers na Netflixu je kdo gledal?

Je za pogledat? Nek (dober) space horror bi mi namreč zelo ustrezal ..

 

nightF.jpg.d16e2eae245bdfcf01ce548f634f0395.jpg

 

(Sorry, če sem spregledal obstoječo debato/mnenja oz. je ne najdem; nekaj se mi dozdeva, da je bilo že par komentarjev, predvsem na Martinovo sodelovanje :) )

 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 27. 3. 2022 at 16:20:

Bom kar tukaj vprašal, da ne odpiram neke nove namenske teme: Nightflyers na Netflixu je kdo gledal?

Je za pogledat? Nek (dober) space horror bi mi namreč zelo ustrezal ..

 

nightF.jpg.d16e2eae245bdfcf01ce548f634f0395.jpg

 

(Sorry, če sem spregledal obstoječo debato/mnenja oz. je ne najdem; nekaj se mi dozdeva, da je bilo že par komentarjev, predvsem na Martinovo sodelovanje :) )

 

 

 

Sporoci kak je ce bos gledal...po knjigi grr martina, pa noben ne govori o tej seriji = nimam veliko upanja

Povezava do prispevka

@Mabel: 100% sem, da je že bila neka krajša debata na forumu (serija je ipak letnik 2018!). Predvsem v smislu, da Martin ni ravno sodeloval (razen, da so avtorji pač nekoliko povzeli njegovo novelo iz 1980).
Meni je v bistvu serija (sicer po ogledu zgolj prvih treh delov) zelo OK. So pa veliko idej vsekakor povzeli po drugih filmih/serijah. Zelo očiten vzor se mi zdi recimo film Event Horizon, pa tudi Solaris. Verjetno še marsikaj drugega, ampak se mi ne da preveč primerjav delat. Zadeva je v glavnem gledljiva in ker mi manjka tovrstnih "psiholoških space horrorjev" sem zaenkrat zelo zadovoljen. Imdb ocena je sicer ubogih 5.8 in druga sezona je bila skenslana zaradi slabe gledanosti, ampak ajde (kot vedno pravim): vsakomur svoje :) .

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...