Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Weraziel reče Dne, 8. 12. 2022 at 10:42:

to sploh ne razumem, kako jim rata nardit vrhunsko sezono, potem pa naslednje 3 kot da so napisal na board kaj bi radi vidli v seriji in metali pikado za ideje

 

po ogledu tretje sezone sem se odloču, da tud če bi bla četrta sezona boljša k prva, da je ne bom pogledal, ker sem bil pissed off :D

 

Kaj je dejansko narobe s tretjo sezono? Pač meni je vrhunska. Boljša kot 2. in 4.

Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče Dne, 16. 12. 2022 at 9:13:

Kva predlagate za čez praznike, da se da v šusu? Ne diši mi nek fantasy stuff (v stilu vilinci pa to), ostalo pa karkoli. Pa da je res dobro, recimo boljš k Shantaram pa tovrstne. Nazadnje je bil top shit Midnight Mass pa Brand New Cherry Flavor. Al pa če je kakšna kul britanska kriminalka? Kaj v stilu Hinterland al pa Broadchurch S01. Ali pa kak nov skandinavski shiet v stilu Forbrydelsen?? Shiet kot Luther, Marcella, River nena dogaja

 

I need quality programing.

jaz sm začel gledat Industry, zgleda obetavno

za tem pa verjetno StartUp, če bom najdu kak torrent 1. sezone k ma seederje

Povezava do prispevka

Iz mojih izkušenj predlagam

 THE SINNER (sploh prva in 4.sezona sta top):)

THE NIGHT OF (tle itak ne moreš zgrešit,od prve do zadnje epizode,ne morš nehat gledat,vsaj jaz:)))

THE MISSING ( zelo všečni obe sezoni britanske kriminalke)

THE KILLING ( desetletje stara a še vedno verjetno ena boljših "whodunnit" serij)

 

Povezava do prispevka
Patton reče Dne, 23. 12. 2022 at 20:42:

Iz mojih izkušenj predlagam

 THE SINNER (sploh prva in 4.sezona sta top):)

THE NIGHT OF (tle itak ne moreš zgrešit,od prve do zadnje epizode,ne morš nehat gledat,vsaj jaz:)))

THE MISSING ( zelo všečni obe sezoni britanske kriminalke)

THE KILLING ( desetletje stara a še vedno verjetno ena boljših "whodunnit" serij)

 

 

Tole podpišem in dodajam še

 

THE CHESTNUTMAN (Original: KASTANJEMANDEN). Zelo evil danska triler detektivka. U iber depresivna kamera, kul liki, mega brutalen morilec, carsko grajenje zapleta, ni pedrov in močnih zamorskih žensk v vsakem drugem kadru, začetni rif uvodnega komada na violončelu ti odtrga jajca, pač tko res super proper evropski detektivski whodonit torture fest. Razplet je mogoče edino malo all over the place, ker pač morajo pokriti vse zaplete naenkrat, ampak pod črto še vedno ena najboljših takšnih serij zadnje čase.

Povezava do prispevka

Vienna blood S03

 

Frišna sezona, dokaj primerljivo prejšnjim. Mal krimiča, mal ljubezenskih/družinskih dram. Še vedno isti očitki. Bi raje videl, da bi bilo vse v lokalni šprahi, ker sploh inšpektor zveni zelo nenaravno v angleščini. Ampak razumem, da hočejo imet čimširši domet in ergo nemščina ni glih apetitlich. Dobivam pa take čudne vajbe, kot bi gledal komisarja rexa brez psa 100 let v preteklosti. Pač ni bad, ni pa res nekej kar bi komej čakal, da se spet vrne na spored. Nekej za vmes.

 

Povprečni Dunajski S(c)herlock/10

 

 

uredilo bitje colonel Tavington
Povezava do prispevka
Patton reče Dne, 23. 12. 2022 at 20:42:

Iz mojih izkušenj predlagam

 THE SINNER (sploh prva in 4.sezona sta top):)

THE NIGHT OF (tle itak ne moreš zgrešit,od prve do zadnje epizode,ne morš nehat gledat,vsaj jaz:)))

THE MISSING ( zelo všečni obe sezoni britanske kriminalke)

THE KILLING ( desetletje stara a še vedno verjetno ena boljših "whodunnit" serij)

Galko reče pred 22 urami:

 

Tole podpišem in dodajam še

 

THE CHESTNUTMAN (Original: KASTANJEMANDEN). Zelo evil danska triler detektivka. U iber depresivna kamera, kul liki, mega brutalen morilec, carsko grajenje zapleta, ni pedrov in močnih zamorskih žensk v vsakem drugem kadru, začetni rif uvodnega komada na violončelu ti odtrga jajca, pač tko res super proper evropski detektivski whodonit torture fest. Razplet je mogoče edino malo all over the place, ker pač morajo pokriti vse zaplete naenkrat, ampak pod črto še vedno ena najboljših takšnih serij zadnje čase.

 

Hvala obema. Nad The Sinner sem obupal po 2. sezoni, še posebej ker so bili reviewi za 3. sezono slabi. Dam priložnost 4.

Ostalo se strinjam (oz. The Missing nisem dokončal prve sezone pa se ne spomnim več zakaj ne , ker je bilo zanimivo).

 

Chestnutman sem pa pogledal 1 del in res vleče. Komaj čakam naprej..

Povezava do prispevka

Ja ok ce se ti zdi vredno vzigat zarad takih banalnosti 

 

dej rajs svoj seznam nalep pa get over ana jurc lol

 

js letos sploh nevem kva sm gledu pa da je 2022 in sploh vredno kakrsnegakoli seznama razn white lotus, we own this city(mozno da je to 2021) pa below deck

 

 

Povezava do prispevka
tyne reče pred 24 minutami:

Model, Rings of power je gor. BCS je pa samo honourable mention.

Pokveka Jurcova.

Na seznam da to skropucalo.

Ne da pa House of the Dragon ali pa vsaj Succession, Stranger Things, Yellowstone... ki na vseh področjih posekajo to sranje. Te babe samo kopirajo članke. In so za to dobro plačane.

Povezava do prispevka
tyne reče pred 2 urama:

Ana Jurc sestavila seznam najboljših serij 2022

https://www.rtvslo.si/kultura/gledamo/pregled-leta-najboljse-tv-serije-v-letu-2022/652708

 

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

 

a loh prosm ukinemo rtv

 

hahaha članka ni več oz. vsaj link ne dela. 

 

sem jaz tudi še gledal zjutraj in je očitno je nekdo naredil edino razumno odločitev

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...