Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Sovicha reče pred 8 urami:

Ma ne. Titanik npr. gole joške in PG13. 

 

 

 

Ja ajde recimo. 90s so še imeli kje kako joško in nago rit. Zdej je pa res mega slabo, ker so se vsi spravili na nagoto, vsi so proti. Konzervativci because Jezus, liberalci because objektivizacija žensk. Jaz pa živčen ko prasec, ko folk skoz seksa oblečen al pa so shoti na plešo od tipa

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 2 urama:

M8goce ne razumeš dovolj dobro srbski jezik?:D

 

To je pač NWR, enim je blazno všeč, vecini brezveze.

Pol srb sem bogtenimarad. In poznam reziserja, in vecino njegovih stvari obozujem. Ampak tole je obično nikakvo usrano i presrano sranje, evo, na srPskom.

Povezava do prispevka

Evo šel sem gledat, kaj vse je naredo in kaj sem jaz gledal.

 

Torej, Pusher 123 - super, Neon Demon - blo za pogledat, Bronson - super, Valhalla Rising - slabo.

Ostalih stvari nisem gledal. No, po prvi epizodi Cowboya, spada v sranje kategorijo.

 

in btw, ta srbščina v njegovih filmih je zakurac. Pa sretan božić!

 

Povezava do prispevka

Nujno poglej Too old to die young. Pa ni srbov, so pa zamorci in latinosi in mogoče najdalši brezvezni kadri v moderni zgodovini :D 

 

Meni je noro carska serija, ne vem, tako neonsko-depresivnega, nasilja in fuknjenega fulka polnega LA-ja ni blo niti v originalnemu Blade Runnerju

Povezava do prispevka
Galko reče pred 14 urami:

Nujno poglej Too old to die young. Pa ni srbov, so pa zamorci in latinosi in mogoče najdalši brezvezni kadri v moderni zgodovini :D 

 

Meni je noro carska serija, ne vem, tako neonsko-depresivnega, nasilja in fuknjenega fulka polnega LA-ja ni blo niti v originalnemu Blade Runnerju

 

+1 men je bla carska

Povezava do prispevka

Giri / Haji na Netflixu

 

Lihkar sem pogledal do konca - kriminalka, ki se deloma dogaja v Tokyu in deloma v Londonu. Začelo se je zanimivo, samo kurac k je ta 8 delna kriminalka ene 5 delov predolga pa za povrh še pretenciozna za popizdit - maš več različnih likov, kjer npr. nekdo vozi in si domišlja, da se pogovarja z neko osebo, ki sedi na zadnjih zicih. Aja pa filozofiranje o temu kako vsaka odločitev vpliva na nekaj, razloženo na zelo vsiljivo filozofiranje sredi epizode. Ne rabiš vsega na glas rečt, jebotebog

 

V zadnjem obračunu serije hčerka glavnega protagonista skoraj skoči dol iz strehe bloka in vse rata črnobelo, vsi liki na strehi se v slow motionu stegnejo za njo, da izgleda kot renesančna slika, potem imajo ti liki interpretive dance (se ne zajebavam), potem pa še snap back to reality in jo zares ulovijo preden pade.

 

Vse je predvidljivo, edino kar dam seriji kot plus je to, da so liki in njihove situacije realistične (ne od vseh lol), samo to ne nardi te serije niti slučajno dobre. Najljubši lik je gayčina Rodney, ki ima tudi večino najboljših lajnov v seriji, to je pa to kar se svetlih točk tiče. Una Irka iz Boardwalk Empire je tud not

2/10 ne gledat, ker je dolgčas

Povezava do prispevka
kid666 reče Dne, 6. 1. 2023 at 22:46:

se konča

men je ena ljubših serij

 

sam te ne poznam, pa nimam pojma če ti bo uredu

recimo, da je dobr vedet, da je en od ustvarjalcev Lindelof, k je pred tem delu Lost, čeprav je tole 10x bolše

 

Hvala za info. Vsekakor se je lotim. Lost mi je bil (kljub vsem hibam) fajn.  Tako da je ta povezava zame plus ... 

Povezava do prispevka
LordAo reče pred 2 urama:

was i wrong? anyone?

 

ne. razen, če res nimaš kaj drugega za pogledat.

 

vrži raje oko na Murderville s01, če še nisi gledal. gre za serijo, kjer gostujoči igralec NIMA scenarija in se morajo sproti prilagajat zgodbi (kar pomeni, da se igralci večkrat režijo v kamero).

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

vrži raje oko na Murderville s01, če še nisi gledal. gre za serijo, kjer gostujoči igralec NIMA scenarija in se morajo sproti prilagajat zgodbi (kar pomeni, da se igralci večkrat režijo v kamero).

 

probu prvo epizodo

 

zgleda bl ko da nihce tle nima scenarija

 

cist prevec campy zame, isto ko afterparty :D

uredilo bitje LordAo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...