Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Oj. Mi lahko kdo priporoča, kaj je kaj dobrega od Amazona? da so oni posnel in je gledljivo?

 

Imam free trial na Amazon Primer Video: Pogledala s punco Daisy Jones in the Six, in je bilo kul, ter seveda gledam Expanse :D Ampak je še kaj kar bi priporočali? Začela sva gledat The Wilds (mularija crashne z letalom na samotni otok in mora preživet), delovalo je da bo kul, dobre ocene, kao mal Lost vibe, ampak sem po 5 minutah bruhal v usta od najstniških neumnosti.

 

Nekaj se matram še z Lord of the Rings serijo, ostalega pa praktično ne poznam. Če ima kdo priporočilo bi bil vesel :) je kdo mogoče gledal The Underground Railroad https://www.imdb.com/title/tt6704972/ ali The Outer Range https://www.imdb.com/title/tt11685912/  ?

Povezava do prispevka
Vincent reče pred 5 urami:

Oj. Mi lahko kdo priporoča, kaj je kaj dobrega od Amazona? da so oni posnel in je gledljivo?


Kar sem jaz uspel pogledat ko sem še imel prime (NKBM je blokirala prime video ...) in je bilo solidno: Jack Ryan, Reacher, The Peripheral, Terminal list 

 

Povezava do prispevka

pogledal prve tri dele novega sitcoma Roba Lowa,- ni briljatno, je pa zelo gledljivo. vsaj enkrat ali dvakrat na epizodo se kar lepo nasmejim. :D

 

Navedek

In a biological research company, a son with social problems is forced to work for the company of his father, an extremely eccentric and exotic man to save him from disaster.

 

serijo sta napisala in v njej glavni vlogi odigrala Rob in njegov sin.

 

 

Povezava do prispevka

Ok rabim en serijo za gledat, nisem že dolgo ničesar. Sem pobral celo sezono The Shrinking in vse pobrisal po prvih petih minutah prvega dela, najbolj klasično copy/paste holivudsko sranje, kot da bi gledal celo življenje eno in isto serijo, bah. Vsak stavek, vsaka grimasa, vsak joke, vse je že stokrat videno in reciklirano, isto je biti mrtev ali gledati to.

 

Zdej sem začel gledat beef, po prvih petih minutah izgleda za spoznanje bolje od shrinking, ampak še vedno nekako vse že videno, reakcija moža od une ženske, ko mu skuša predstavit najbolj plastično prikazano tipično bedo modernega človeka v razvitem svetu, je precej pretirana in zelo očitno nastavljen "hate me" lik. Bom pogledal prvi del do konca, da vidim če ima serija za ponudit še kaj več od tega.

 

Pobiram tudi prvi del Marvelous mrs. misel.

Povezava do prispevka
gerozaver reče Dne, 22. 3. 2023 at 7:23:

The Glory

JKorejci najboljši v revenge shietu 

 

ps: nekdo je tole predlagal v eni drugi temi

 

Vučko3 reče Dne, 24. 3. 2023 at 21:19:

Dober je The Glory, lepo me je razpizdla serija. 

 

Joj fantje kakšna so to priporočila... Zdržal nekje do sredine 5. dela, potem pa obupal :(  Uvodni del mega obeta, antagonisti so res evil prasci ki jih z veseljem zasovražiš, glavna evil bitch je mega luštna, tko res deluje zanimiva serija... Pol pa sam zeeeeeeeeeeehhhhh, dolgočasno, klišejsko, razpleti privlečeni za lase, vse skupi razvlečeno v 3PM, humorni vložki so res v pizdi, sam delete. So pa korejski igralci res lepi in cool, od tipov mi je bil ful zanimiv CEO mož.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 28 minutami:

 

 

Joj fantje kakšna so to priporočila... Zdržal nekje do sredine 5. dela, potem pa obupal :(  Uvodni del mega obeta, antagonisti so res evil prasci ki jih z veseljem zasovražiš, glavna evil bitch je mega luštna, tko res deluje zanimiva serija... Pol pa sam zeeeeeeeeeeehhhhh, dolgočasno, klišejsko, razpleti privlečeni za lase, vse skupi razvlečeno v 3PM, humorni vložki so res v pizdi, sam delete. So pa korejski igralci res lepi in cool, od tipov mi je bil ful zanimiv CEO mož.

Eh sej mas drugace cisto prav. Fora te serije je, da spila striktno in samo na emocije. Liki so vecinoma enodimenzionalni, character development skoraj ne obstaja, zgodba je pa itak absurdno brutalna, skoraj karikirana. Zato sem tudi napisal prej, da je to bolj netflix korejska kot true fucked up korejska. 

 

Je pa fun videt kaj bo na koncu. To je to.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 minutama:

Je pa fun videt kaj bo na koncu. To je to.

 

Ej glih to sem imel ful dilemo :D Uno ja, sej serija mi ni neki in mi je škoda časa, ampak me po drugi strani RES zanima, kako bo glavna šefica na proper sfukala gnide. To mi je bil kar pull, priznam. Tko da bom probal najti kak recap zadnjih 10 delov ali kaj podobnega.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 16 urami:

Ok rabim en serijo za gledat, nisem že dolgo ničesar. Sem pobral celo sezono The Shrinking in vse pobrisal po prvih petih minutah prvega dela, najbolj klasično copy/paste holivudsko sranje, kot da bi gledal celo življenje eno in isto serijo, bah. Vsak stavek, vsaka grimasa, vsak joke, vse je že stokrat videno in reciklirano, isto je biti mrtev ali gledati to.

 

Zdej sem začel gledat beef, po prvih petih minutah izgleda za spoznanje bolje od shrinking, ampak še vedno nekako vse že videno, reakcija moža od une ženske, ko mu skuša predstavit najbolj plastično prikazano tipično bedo modernega človeka v razvitem svetu, je precej pretirana in zelo očitno nastavljen "hate me" lik. Bom pogledal prvi del do konca, da vidim če ima serija za ponudit še kaj več od tega.

 

Pobiram tudi prvi del Marvelous mrs. misel.

 

White Lotus 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 21 urami:

Ok rabim en serijo za gledat, nisem že dolgo ničesar.

 

Pobiram tudi prvi del Marvelous mrs. misel.

 

saosin reče pred 7 urami:

mr inbetween majkemi

 

Lord Baltimore reče pred 4 urami:

White Lotus 

 

sem dodam še serijo Ramy, morda še mini serijo 1883.

 

Marvelous Mrs. Maisel gre gladko v top 3 serije ever, Mr. Inbetween gladko v top 5 serij ever, White Lotus takisto, Ramy takoj za njimi, 1883 tudi - gladko top 10 ever.

 

če ti nič od tega ne bo všeč, motaj kablove in vzemi v roke knjigo.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...