Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Ma berem redno vmes knjige, trenutno končujem nevidna mesta od calvina in se počasi prebijam čez behave.

 

Domov prihajam utrujen od dela in neka spomladanska deprica me tolče in rabim uno 0 effort apatično strmet v zaslon da mi delivera življenje od nekod drugod. Sej Beef zaenkrat deluje ok, bom sprobal vse te serije. 

 

 Čudno je to povedat, ampak sovražim to, da je tolko faking serij, nekoč je bilo serij res malo, zdej imam občutek da vsako naslednje leto za vsako serijo, ki obstaja pridejo tri nove, kot glave od hidre. Preveč je vsega, hkrati pa za moje okuse ful preveč štanca. Po eni strani bi najraje še petič pogledal firefly al pa drugič sopranote.

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 3 urami:

a lahko kdo slučajno zrihta kakšen search indexer za sonarr? rarbg skoz meče errorje ven, sem dodal še torrent leech rrs, sam predvidevam, da je to samo za sproti. me ni blo en teden doma in je bil ugasnjen računalnik. 

 

Ne delaj tega na roke, naloži si prowlarr https://prowlarr.com/  in ti sam išče vseh možnih public trackerjih ter nato najdeno vrže v sonarr.

Povezava do prispevka

v srednji sem gledal res vse serije, večina je bla od teh kabelskih hiš ala nbc in fox. bolj komedije in žargonske serije (zdravniki, ipd.), vglavnem za filat čas. poleg tega pa še hbo in showtime, kjer so ble vse vrhunske zadeve, tko must watch - predvsem v primerjavi z ostalo ponudbo. pol se je tok razširil tv, da se je dalo dropat navadne smeti in zafilat čas samo z dobrimi. ampak zdej maš pa res teh kvazi vrhunskih zadev kot listja in trave in je izjemno težko sploh izbrat kaj gledat. sploh, ker zanesljivi kritiki tv serij ne obstajajo in skoraj moraš sam pogledat vsaj eno epizodo, da ugotoviš, če je smeti ali ne. 

 

poleg tega se mi čedalje bolj dozdeva, da pri serijah dejansko ni mogoče resnično oceniti kvalitete in podati neke univerzalne kritike, ker so enostavno predolge. pri takem časovnem razponu je nihanje kvalitete neizogibno (ali pa še huje, ista napaka se vseskozi ponavlja), gledalci mamo pa različno okuse kaj nas moti. saj je podobno pri filmih, ampak je pri serijah res potencirano. 

 

@mcclane sej nisem na roke, do zdaj je rarbg delal ok znotraj sonarrja, dobivam pa čedalje več erorrjev (oziroma doda eno epizodo, potem pa nekaj časa ne dela, itd.). evo, sem zrihtal, dela. thx. 

 

na tik toku mi servira clipe jury duty z amazon prime. zrežirano sojenje, kjer so čisto vsi akterji igralci, razen ene osebe, ki dejansko misli, da je na pravem sojenju. zgleda fun, bom pogledu. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 1 uro:

Ma berem redno vmes knjige, trenutno končujem nevidna mesta od calvina in se počasi prebijam čez behave.

 

 

Glih prejsnji teden dokoncal Calvina in zacel Behave. Ob tem, ko hocem mir in sprostitev, gledam svojo comfort serijo, Boston Legal. Mislim, da že petič.

Povezava do prispevka

a se je še komu mal izpel succession? res me čisto nič ne zanima kaj se bo zgodilo z njimi, skoraj mal muka se mi je prebit skozi epizodo. edino kar bi gledu v neskončnost je grega in toma :D

 

sej vidim, da je zadnja sezona, še dobro. 

 

pri leftovers sem spoznal maxa richterja, god tier uglasbitve serij, res. ful zanimiva mi je tudi njegova rekompozicija vivaldijevih štirih letnih časov. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 7 urami:

a se je še komu mal izpel succession? res me čisto nič ne zanima kaj se bo zgodilo z njimi, skoraj mal muka se mi je prebit skozi epizodo. edino kar bi gledu v neskončnost je grega in toma :D

 

iste filinge mam v 4. sezoni

cel cajt po telefonu skrolam vmes

Povezava do prispevka
Lunco reče Dne, 16. 4. 2023 at 2:10:

a se je še komu mal izpel succession? res me čisto nič ne zanima kaj se bo zgodilo z njimi, skoraj mal muka se mi je prebit skozi epizodo. edino kar bi gledu v neskončnost je grega in toma :D

Ne, prejšnji teden je bila vrhunska epizoda. Z dobrim zaključkom se lahko prebije med top serije vseh časov. Velik plus je, da niso vlekli zadevo v 10 sezon, ker tematika ni vedno razburljiva.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Po dveh sezonah je fenomenalna. Boljsa verzija Losta. Nič pretenciozna, tudi ko je artsy je direktna in smiselna. Zaenkrat res odlicna.

A sploh razlozijo kam so izginili vsi? Sem droppnu serijo po nekaj delih 2. sezone.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...