Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

mayor of kingstown je bla dobra prva sezona pol so pa skos pushal z uno high end prostitutko in me je minilo gledat. mocno dvomim, da je serija pol sla spet na boljse.

 

Mrs. Davis gledam. ne znam povedat kaj si mislim o tej nanizanki ampak vseeno gledam. dost cajta mi ni nic jasno. sem mislil, da je simone/lizzie una templarka iz uvodne scene dokler je niso pokazali kot otroka. tko da ja, ne vem kaj se dogaja vecinoma cajta.

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 6 urami:

yellowstone skenslan, ker je kevin costner odpovedu. pepehands. zdej neki mučkajo z zaklučitvijo.

 

v bistvu je baje ravno obratno. Yellowstone se bo nadaljeval, le Costnerja so odjebali in ga ne bo več.

 

itak se pa zdaj čaka 666.

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pogledal dva dela nove sezone Mayor of Kingstown. 

 

Ne vem, a sem jaz ratal zahteven gledalec, ampak meni je tole samo se cringefest na hard.

 

Prou vsaka scena/dialog/motiv mi je nerealno over the top. Vizualna reprezentacija mokrih sanj vseh keyboard warriorjev, ki bi pravico vzeli v svoje roke in vsak problem lastnorocno resili. Valda, z nasiljem.

 

That being said, verjetno bom iz cringa pogledal do konca :D

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Lunco reče Dne, 21. 6. 2024 at 0:26:

acolyte (nov star wars) so take faking SOULLESS SMETI. prav žalosten sem. edin trinity fight v prvi epizodi je bil kinda cool, to se mogoče clo splača zlovdat. 

 

Včerajšnja 5. epizoda je bila kar kul, mislim vsaj fighti so bili dobri je pa res da je zgodba uber smeti. Tudi večina karakterjev je je dolgočasnih in nezanimivih. :D

Povezava do prispevka

Sem poskusil pogledati tv serijo Evil (2019-2024) kot poletni lahek horror fix, glede na navdušenje kritike in publike pa nisem zdržal več kot štiri epizode. Ena taka povprečna tv banalnost, vse že videno, zgodba v vsaki epizodi ornk zapelje v plitkost, nelogičnost, šablone ...  To kar me preseneča so ocene: IMDB 7,8, RT 96/85% . To so  šli vsi v kurac. Nikomur ne moreš več zaupati.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...