Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 3 urami:

 

Kako pa bi ocenil Nova24? Je bolj mila do Janše kot 24ur do Goloba, isto ali manj?

 

Da lažje ocenim pristranskost medijev in rangiram na lestvici pristranskosti medijev.

 

 

Nova 24 se ne pretvarja, da je "neodvisni" medij, tako kot se to na 24kur.

Povezava do prispevka

Wut? Levičarji imajo svoje medije, samo se ne nikoli deklarirajo levi, zato ker s tem zgubijo legitimiteto in manipulacijski učinek. To je še iz juge, kjer nisi imel "leve" medije, ampak samo medije, ki so podajali resnico.

 

Ok, zdaj je debata že prezahtevna za tvoj nivo, tako da zaključujem s tem.

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 1 uro:

Wut? Levičarji imajo svoje medije, samo se ne nikoli deklarirajo levi, zato ker s tem zgubijo legitimiteto in manipulacijski učinek. To je še iz juge, kjer nisi imel "leve" medije, ampak samo medije, ki so podajali resnico.

 

Ok, zdaj je debata že prezahtevna za tvoj nivo, tako da zaključujem s tem.

 

Ni isto lol. Ti ne razumeš. Jaz sem ogromno krat videl tako po RTV kot Pop TV in vseh medijih, da so napadali tudi levičarje in to precej na hard. Torej le nimajo nobenega medija, ki ne bi izkazal nobene kritike kot je to očitno pri Nova24, ki dobesedno leze v rit svoji opciji in ni nikoli podala niti nobene kritike zoper njih. 

 

Poenostavljaš poba. Kar tipično za desnicarje, ki se bojijo levičarjev v vsakem grmu in najdejo sovražnike povsod :D Vedno vsi drugi krivi za neuspehe, samo oni sami ne. Vsi zaroteni proti njim. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Torej levičarji dejansko sploh nimajo nobenega večjega medija, ki bi jim izkazoval popolno podporo in ne bi bil nikoli kritičen do njih. Ok, Tnx. 

Meni je prav zabavno brati Necenzurirano.si. Trenutno obstajajo v neki palarelni državi,  kjer so glavne novice povsem drugačne kot v drugih medijih. Mislim, da je Janša še vedno predsednik vlade. 

 

Novinarji so pogosto po naravi bolj levi lot so recimo zdravniki precejkrat bolj desni. Koliko pa to vpliva na poročanje, pa ne vem. Takrat, ko Golob prisjrbi ustanoviteljicam ali žena od ustanoviteljev medije službo, malo bolj. 

 

Povezava do prispevka

Robert Golob je v sredo v oddaji 24UR ZVEČER svojo partnerko vzel v bran. "Vsak ima pravico do svojega mnenja, to je osnovno načelo. Ampak ali vi mislite, da živimo še vedno v državi, kjer bo moški nadzoroval besede svoje partnerke? Jaz tega ne verjamem," je dejal.

 

:rofl:

 

Hitro mal ideologije potegnit iz rokava, da bo bolj prijelo.

Povezava do prispevka
tyne reče pred 17 minutami:

Robert Golob je v sredo v oddaji 24UR ZVEČER svojo partnerko vzel v bran. "Vsak ima pravico do svojega mnenja, to je osnovno načelo. Ampak ali vi mislite, da živimo še vedno v državi, kjer bo moški nadzoroval besede svoje partnerke? Jaz tega ne verjamem," je dejal.

 

:rofl:

 

Hitro mal ideologije potegnit iz rokava, da bo bolj prijelo.

 

Ne pomaga več nobena ideologija, model je politično truplo in upam da še vsa koalicija z njim. 

 

Vprašanje je samo kdo je bolj neumen, ali volilci goloba ali kupci bitcoina pri 70k€.

Povezava do prispevka

Me zanima na katero stran se bodo postavili oziroma za katero opcijo se bodo odločili osebki ki so volili Goloba.

- na stran njegove ljubice in zaščitnice živali, ter zanikovalke znanstvenih dognanj

- na stran prelestne, ampak vzkipljive Urške tudi zaščitnice živali (opic), ki ne želi biti druga violina

- na stran neodvisne novinarke Vesne, ki ob enem kroji vladni program

- rajši se bomo ukvarjali z Janšo, je bolj enostavno in to najbolje znamo

Povezava do prispevka
ana reče Dne, 27. 7. 2023 at 17:52:

Meni je prav zabavno brati Necenzurirano.si. Trenutno obstajajo v neki palarelni državi,  kjer so glavne novice povsem drugačne kot v drugih medijih. Mislim, da je Janša še vedno predsednik vlade. 

 

Novinarji so pogosto po naravi bolj levi lot so recimo zdravniki precejkrat bolj desni. Koliko pa to vpliva na poročanje, pa ne vem. Takrat, ko Golob prisjrbi ustanoviteljicam ali žena od ustanoviteljev medije službo, malo bolj. 

 


lastnik velike vecine medijev v drzavi je tudi lastnik necemzurirano.si

 

totej pise ta njegov medij drugace kot velika vecina njegovih medijev

 

torej so bolj neodvisni od njega kot njegovi drugi mediji, ce ostali pisejo bolj ali manj enako, necen.si pa drugace :D 

 

Kaj poreces na to v kontekstu tvojih trditev? 

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 3 urami:


lastnik velike vecine medijev v drzavi je tudi lastnik necemzurirano.si

 

totej pise ta njegov medij drugace kot velika vecina njegovih medijev

 

torej so bolj neodvisni od njega kot njegovi drugi mediji, ce ostali pisejo bolj ali manj enako, necen.si pa drugace :D 

 

Kaj poreces na to v kontekstu tvojih trditev? 

Porečem samo to, da paralelno ne pomeni nujno nasprotno. Janša živi rent free v njihovi glavi. Kaj ima to veze s poročanjem medijev katerih namen ni samo obsesija z velikim vodjem, pa ne vem. Tako kot tista Janševa skrapucala, so bili ustavljeni in plačani za točno določen namen in to delajo. 

 

 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
JanosKranjski ni zaseden reče pred 3 urami:

 

Minusek za paywall. Bolj malo sem izvedel iz tega. 

 

A gre za vse javne/državne službe in oba spola (aka npr. tudi moške v vrtcih) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...