Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 45 minutami:

Jup, še ena mojstrska poteza.

Ta poteza je bila res mojstrska. Ne morem verjet. Čakam da vidimo te nove MANe :)

 

Na zaćetku so hotli naši celo neke Leoparde al neki tanke, sam pusti ti to, lahko da so bila samo pogajalska taktika..

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
Undead reče Dne, 7. 8. 2023 at 15:55:

Človek, škode zaradi poplav bo čez miljardo, namesto metanja denarja v vojaško opremo je pointles, SV je nesposobna braniti kogarkoli zarad premalega  št. vojakov, sploh če bo kaka Kitajska se sprehodila čez evropo ali pa kaka. druga država.

 

Ne vem, če si najbolj na tekočem glede tega zadnjih dvajset let, ampak zato pa smo v NATO, ki zahteva določene kvote, da se namenijo v vojsko.

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 18 urami:

Obstaja izraz "ruska pomoč".

Vpraši babico & dedka kaj to pomeni.

A bi ti tud pomagal nekomu, ki ti direktno porine nož v hrbet? Verjetno, da ne. Nevem zakaj bi Rusija pomagala Sloveniji glede na to, kako je jasno naša politika povdarila pomoč Ukrajini, Rusiji pa podpirajo sankcije. Če bi Slovenija ostala nevtralna, bi že zdavnaj Rusi pomagal pri poplavah.

  • Račka +1 1
  • Ne me jebat 2
  • Za crknit smešno +1 7
Povezava do prispevka

Še sreča, da imamo dost in še preveč lokalnih resursov (znotraj Slovenije in - pazi Undead, da te ne speče v oči, ko prebereš to kratico - EU), da lahko mirno ignoriramo to našo teatralno veleizdajo Ruskih "bratov". Baje bi lopate in bagre dobavili še pred ujmo, ko jih le ne bi rabili za kopanje jarkov po Ukrajini.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 19 urami:

Kako je že TITO rekel?

 

Jadan narod je onaj, kojeg Rusija hrani a Amerika brani.

In pol se je sam od znotraj ta "jadan narod" izničil.

 

Undead reče pred 1 uro:

A bi ti tud pomagal nekomu

Drugaće "ruska pomoč" pomeni približno isto kot: "raje da te amerika okupira, kot rusija osvobodi" He he he...

Povezava do prispevka
Boris reče pred 40 minutami:

Tezko mala drzava kot slovenija k je v natu ter eu ostane neutralna. Tudi ce bi politiki to zeleli je prakticno nemogoce ker bi te zda ter eu za usesa. 

Ma folk živi v nekih oblakih a ne vidiš...z realnostjo imajo stika sam na FB & X & mn3.

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
Undead reče pred 4 urami:

A bi ti tud pomagal nekomu, ki ti direktno porine nož v hrbet? Verjetno, da ne. Nevem zakaj bi Rusija pomagala Sloveniji glede na to, kako je jasno naša politika povdarila pomoč Ukrajini, Rusiji pa podpirajo sankcije. Če bi Slovenija ostala nevtralna, bi že zdavnaj Rusi pomagal pri poplavah.

 

ahhahahahah :avadodo::avadodo::avadodo::avadodo::avadodo:

Povezava do prispevka
Undead reče pred 4 urami:

A bi ti tud pomagal nekomu, ki ti direktno porine nož v hrbet? Verjetno, da ne. Nevem zakaj bi Rusija pomagala Sloveniji glede na to, kako je jasno naša politika povdarila pomoč Ukrajini, Rusiji pa podpirajo sankcije. Če bi Slovenija ostala nevtralna, bi že zdavnaj Rusi pomagal pri poplavah.

Pojdi malo v Srbijo vprašat kak jim Rusi pomagajo.

Povezava do prispevka

Rusi bi pomagali, ker bi s pomočjo Nato državi lako vnašali razor ali še kaj drugega. Samo, če je to taka pomoč kot je bila v Siriji ali Afriki, potem si tako bolje brez nje. 

 

Interes Slovenije je, da se ne približa Madžarski in raznim razsutim in zadolževanim državam v Afriki. 

Povezava do prispevka
ana reče pred 5 urami:

Interes Slovenije je, da se ne približa Madžarski in raznim razsutim in zadolževanim državam v Afriki. 

Sej ne da se Madžarom demografska slika izboljšuje, nam pa slabša.

So tudi bistveno hujše usode, kot se malo zgledovati po Madžarih....

Povezava do prispevka

Mesec in njegova stranka res ni najbolj učinkovita stranka. Niti bi si želel, da kdaj vodil vlado. No moram priznat, da tudi z Golobom nisem zadovoljen. Tudi on ni učinkovit.

Ampak vseeno bom glasoval za Meseca zato, da postavi vsaj neko proti utež politikom, katera je daleč najbolj zastopana parlamentu ni ne samo našem, ki so navadni pokvarjeni, pohlepniprasci, ki gledajo samo na svojo korist in žep.

 

Itak sem povsod bolj, kot ne za underdoge. Zato je meni opcija samo Levica in NSi. Drugi mene in moje familije glasov ne bodo nikoli dobil. NSi mi poleg Levice tudi delujejo, da niso pokvarjeni pohlepni prasci.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 11 minutami:

Mesec in njegova stranka res ni najbolj učinkovita stranka. Niti bi si želel, da kdaj vodil vlado. No moram priznat, da tudi z Golobom nisem zadovoljen. Tudi on ni učinkovit.

Ampak vseeno bom glasoval za Meseca zato, da postavi vsaj neko proti utež politikom, katera je daleč najbolj zastopana parlamentu ni ne samo našem, ki so navadni pokvarjeni, pohlepniprasci, ki gledajo samo na svojo korist in žep.

 

Itak sem povsod bolj, kot ne za underdoge. Zato je meni opcija samo Levica in NSi. Drugi mene in moje familije glasov ne bodo nikoli dobil. NSi mi poleg Levice tudi delujejo, da niso pokvarjeni pohlepni prasci.

 

Za NSi lahko iz prve roke potrdim, da so pokvarjeni pohlepni prasci.

 

Za Levico pa bi moral dodati še kakšen pridevnik zraven.

 

Če misliš, da je kakšna razlika med strankami, razen različnih idej, kjer je končni rezultat več ali manj enak, nimaš ravno prave predstave o politiki. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...