Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

SpankMyDaddy reče pred 12 urami:

Ampak tudi, če bi ostale države imele enake ukrepe, enako dolgo, enako nezakonite, še vedno niso bile enako neuspešne kot mi. 

Ni krivda drugih, ce ti manjka splosna informiranost kaj se je dogajalo drugod po Evropi. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
SpankMyDaddy reče pred 8 minutami:

A zdej je ze cela evropa kriva za Janseve faile?

Vcasih je bil en Kucan dost.

Ne, cela Evropa je imela podobne ukrepe. Povedano drugace, ce bi se preseli drugam, da se izognes Jansevem terorju, bi imel podobne ukrepe, samo od druge vlade. V Spaniji bii bil pa se zaklenjen v stanovanje in bi potreboval dovolinico za v trgovino. Lahko se strinjas z ukrepi ali ne, jaz se z nekaterimi nisem, nekateri so bili verjetno potrebni. Isto je veljalo za ukrepe, kjer sem jaz. Sloveija se je zanic spopadala z pandemijo, veliki meri, ker je drzava povsem skregana tako ot recimo US. Samo objektivnih dejstev okoli korona ukrepov pa ne mores ignorirat, samo zato, ker hoces verjeti, da si bil se posebej hudo zatiran. To samo kaze na pomanjkanje razgledanosti. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka

Dobro, da mamo ano, da nam pove da je za umiranje v DSO-jih kriva skreganost v drzavi :rolleyes:

Pa da za ukrepe ni vazno koliko casa trajajo, koliko jih je naenkrat v veljavi in ce so protiustavni.

Nauk storije: ce je pri nas na Irskem podobno, je ok.

  • Račka +1 3
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
ana reče pred 11 minutami:

Sloveija se je zanic spopadala z pandemijo, veliki meri, ker je drzava povsem skregana tako ot recimo US.


mati moja, ljubi bog nebeski, tristo kosmatih!

 

Kje najdes vsaj neko minimalno podstat tem izjavam kot je ta zgornja? Dobesedno vse drzavne institucije so bile glede pandemije na istem bregu - gre za resno zadevo in na ta racun so vsilili skoraj brezpogojno enotnost. Se opozicija in predsednik sta tolerirala vladni koalicije krsenje ustave in vladanje z dekreti, ker pac covid. 

Povezava do prispevka

Ne govorim o tem, v Sloveniji ste volilci enim in drugih povsem sjregani med sabo. Podobno kot v US, če Janša naredi nekaj je zanič, če bi Golob naredil isto bi bilo dobro in obratno za drugo stran. Niso vse države tako polarizirane, so pa primeri kot je UK, US, določene centralno oziroma vzhodno evropske države. Francija verjetno tudi. Ni pa povsod tako. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
Brenta reče pred 25 minutami:

Dobro, da mamo ano, da nam pove da je za umiranje v DSO-jih kriva skreganost v drzavi :rolleyes:

Pa da za ukrepe ni vazno koliko casa trajajo, koliko jih je naenkrat v veljavi in ce so protiustavni.

Nauk storije: ce je pri nas na Irskem podobno, je ok.

In kaj ima to s tem kar sem jaz napisala, 

 

Veš kaj povedala vam bom pravljico, da ste bili Slovenci najbolj zatiran narod v Evropi, vsi ostali smo imeli party time skozi celo korono. Happy? 

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 17 minutami:

a Janez je ze odgovarja da je potamanil toliko penzicev po domovin ? rentnocid

Eden s foruma je pisal, k je delal v domu za ostarele, da hvala bogu da so maske nosili, ker so šli en drugemu na bruhanje, ker so z zgrešenimi ukrepi dobesedno morili...

Povezava do prispevka

Zakaj smo imeli umrljivost tako visjo od ostalih? Zakaj so puscali ljudi v dsojih tudi, ko bolnice se niso pokale po sivih? A so bile telovadnice najboljse kamor so lahko prestavili ljudi? Zakaj so ostale drzave uspele posodobiti zastarele zakone o epidemijah po prvemu valu, mi smo pa poslusali kako ni najboljsi cas do naslednje vlade, pa ceprav ni bilo samo smotrno in nujno, ampak tudi zaukazano s strani sodisca?

To so recimo povsem na mestu vprasanja. Odgovori so pa tudi drugje so imeli ukrepe pa ti samo jamras because Jansa.

Da so imeli drugje podobne ukrepe v resnici ne odgovarja na vprasanja, ampak samo poraja nova. Ce smo vsi poceli enako zakaj smo potem bili obe leti na vrhu lestvic po failu? A mogoce nismo poceli enako ali zna Janez kopirati samo govore, ne pa tudi ukrepe?

 

Povezava do prispevka

Nikoli ne bom pozabil, kako je novinarka RTV iz Nemčije poročala o "nočni zavori" v Nemčiji, medtem ko je pa Slovenija imela policijsko uro. To je ta percepcija!

 

Očitni se je ta percepcija dobro prijela na pohabljen slovenski um, ki vidi v JJ hudiča. A pravi peklenščki so nekje drugje.

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
andrejus reče pred 16 urami:

 

 

Evo ti so pokradli cca 200 milijard premoženja Slovenije in postavili 5 novih obrazov in debili jim še vedno sesate jajca in merite janševo parcelo v trenti, haha kakšni klošarji.

 

Ti si nula razumeš.

 

Levičarska kredibilnost je down the drain, če vidiš levičarja mu pljuni v faco, niti tega si ne zasluži.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Eden s foruma je pisal, k je delal v domu za ostarele, da hvala bogu da so maske nosili, ker so šli en drugemu na bruhanje, ker so z zgrešenimi ukrepi dobesedno morili...

 

Ok, Janez je moril...se enkrat vprasam zakaj ni potem noben nihce prijavil ? a to spada v isto katergorijo da  so cepiva bila za to da se prebivalstvo zmanjsa ?

 

Navedek

Pa pička vam materna, kje so bili taki ukrepi? KJE? 

 

 

v Avstriji, kjer so uvedli tudi obvezno cepljenje in testiranje

 

pa v kaksni Avstraliji kjer so cepili 99% folka, zaprli regije in drzavo in tvojega Dokovic nagnal

 

Navedek

Ti nehaj nabijati o korona ukrepih v Sloveniji, ker te sploh ni bilo tu, in vse kar veš je preko (sds) medijev.

 

ja kaj zaj od cega so potem starci umirali po domovih, dajte tole propagando mal uskladit

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
cocacola reče pred 19 minutami:

Levičarska kredibilnost je down the drain, če vidiš levičarja mu pljuni v faco, niti tega si ne zasluži.

Da se ne boš usral... Zber vse te tvoje nazi frende s foruma, pa da vidim, kdo bo pljunil mi v obraz...

 

Pozabljaš, da so desničarji genetsko inferiorni. Partizani so tisti, ki so imeli jajca se zoperstavit okupatorju. 

Povezava do prispevka
SpankMyDaddy reče pred 19 urami:

Ampak tudi, če bi ostale države imele enake ukrepe, enako dolgo, enako nezakonite, še vedno niso bile enako neuspešne kot mi.


Dobro, da imamo zdaj drugo vlado, ki je bolj uspešna in nas pusti čez meje občin, gremo celo lahko v manj uspešne države z manjšo kupno močjo, kjer morajo ubogi šibki delavci zaradi gnilega kapitalizma delati tudi za 2. maj...

Mi kot v dobrih starih časih osemdesetih.... za sosede mi je pa prav žal... verjetno nam zavidajo.

FvHhRHVXsAQXx8r?format=jpg&name=large

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
TitanG reče pred 2 minutama:

dobesedno isto sceno maš na naši strani meje k italijani kupujejo špežo btw

Ja ja, pri nas kupujejo kile sladkorja (kot da kdo kupuje kile sladkorja), ki je skoraj edina cenejša stvar poleg bencina.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka

Pri nas imamo top 3 Hofer po prometu v Sloveniji (obmejno območje) in 80% je od hrvatov. Prek ceste je Lidl in praktično ne vidiš hrvaške registracije. Meni večni misterij :D Vem, da Lidl imajo pri njih, Hofer pa ne... vseeno mi je čudno, ker so cene itak podobne. Šibajo pa vsaki dan zvrhane vozičke in sam grem raje v Lidl, da se izognem tej gužvi.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...