Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Dizlovega remek dela Fast X, ki postaja z vsakim delom bolj kot MCU, tako po ukrivljanju fizike kot ozivljanju likov in spreminjanju zlikovcev v ta dobre, pa nihce ne bo komentiral? 😁

 

saj ne recem, svaka jim cast, da po tankih, pomornicah in vesolju sploh lahko se kaj privlacno-akcijskega pogruntajo. Ampak z lopato nametavanje novih znanih igralcev, resurektanju ocitno umrlih in vseskoznje uvajanje novih sorodnikov je res burleska. Pri cemer so ti žlahtniki docela neverodostojni. Kako je lahko Cena brat od Dizla in kako ima lahko beli Dom z belko mulatskega sina?? Slicno velja tudi za tokratnega negativca, psihopatskega Jokerja ‘fastnega’ vesolja. Mimogrede, menda je zakljucno poglavje trodelno. 

Povezava do prispevka

The Subtle Art of Not Giving a F*ck https://www.imdb.com/title/tt12380422/

Ni glih tipičen dokumentarc. Na začetku je še najbolj zanimiv, imho ful stvari drži,  dosti resnice je v tem filmu. Vendar dlje k ga gledaš bolj se vse spreminja v dolgočasen monolog in  avtorjeve zgodbice iz osebnih izkušenj. Najbolj ga bojo mel radi oni ki ful delajo na sebi, se ful poglabljajo vase, probleme... in verjetno uni ki študirajo psihologijo.

8.5/10

 

Ip Man 4: The Finale  https://www.imdb.com/title/tt2076298/?ref_=nv_sr_srsg_3_tt_8_nm_0_q_ip%20man%20

Po eni strani mi je bil  všeč ker ni popolnoma predvidljiva brezvezna kungfu štanca -  Po drugi strani se preveč spušča v :sick:protirasistično propagando  in te scene k mi grejo že na falus sploh v drugi polovici. So mi bli prejšnji deli ip mana bojši ama nek mu bude pola pike več kot na imdbju.

7.5/10

 

Povezava do prispevka

Dungeons & Dragons Honor among thiefs.

 

Pričakoval pasja jajca in dologčasno sranje, ki ga bom prekinil po 20-ih minutah, dobil pa pop-corn zabavno komedijo, ki je bila čisto gledljiva 2 uri. Za lahkoten večer, ko se ti nič ne da in bi izklopil možgane, pa vseeno ne bi bil rad posiljen v rit z LGQBT woke sranjem ali res obupno dolgočasno limonado. 

 

Film mi je imel precej podoben wibe Thor Ragnaroku, tako da bi mu dal ene 6/10, ob pravem vzdušju morda celo 7/10.

 

Je morda kdo gledal Big George Foreman? Po kritikah čisto sranje, folk je pa kar navdušen:nicjasno:

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Aquilani reče Dne, 4. 6. 2023 at 23:24:

John Wick 4           3/10

 

Glupo k drek.

 

Sektor 13 reče Dne, 5. 6. 2023 at 11:56:

Se strinjam. Kr nekaj. Sem imel obcutek, da je akcija upocasnjena, vse so se pocasi premikal. Mnogo predolg... nasplosno beden.

 

 

 

Povezava do prispevka

The best offer - 2013

8/10 :worship:

Geoffrey Rush v glavni vlogi je odlicen.

Zgodba o ocenjevalcu likovnih umetnin/licitatorju, ki se zaplete z neko skrivnostno zensko...

Proti koncu je ze mal predvidljivo kaj se bo zgodilo sam 2 ure mine kot bi svignil.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Ker sem v nedeljo (par dni nazaj) po 2 tednih Poreča prišel domov, ter prinesel čez mejo, brez da bi me kdo pregledal, slivovko od Badela, travarco od Maraske ter lozovačo od Vinoploda sem si zaželel dvojček gangster filmov v obdobju prohibicije... tko da...

 

THE UNTOUCHABLES (1987)

https://m.imdb.com/title/tt0094226/

 

 

Vrhunski film, vse res top, edini minus je da obstaja poleg Brian De Palme še Martin Scorsese.

 

Pa še ta biser...

 

MILLER'S CROSSING (1990)

https://m.imdb.com/title/tt0100150/?ref_=tt_tpks_tt_i_27_pd_detail_2_pbr_ic

 

 

Odličen, top gangster film od Coen brata... Sej pravim top gangsterski film, ni pa najboljši od oba brata film... sama sebi sta konkurenca, pač imata še Fargo, The Big Lebowski, No Country For Old Men...

uredilo bitje MarioKing
Povezava do prispevka

Extraction 2 ... sodeč po mn3njalniku naj bi bil drek, na IMDB-ju pa precej visoka ocena za tak film.

 

Sam se bolj nagibam k IMDB-ju ... je par over the top in oh-shit-v-zadnjem-trenutku scen, ampak dve uri sta minili kot šus ... ene 7/10 brez pomislekov.

Povezava do prispevka

The Flash

 

Mnjeh/10

 

Sicer spada še vednov vesolje k mojim trem omiljenim filmom Zacka Snyderja (ja vem, sem eden redkih...) a žal me ta ni prepričal. Ne vem, na podlagi česa je James Gunn izjavil, da je film fantastičen... No, ni...

 

Spoiler

hashtag:ReturntheCageSuperman?! :D

 

Me prav zanima, kak bi to zgledalo... :D

Povezava do prispevka
SL4FKO reče pred 12 minutami:

The Flash

 

Mnjeh/10

 

Sicer spada še vednov vesolje k mojim trem omiljenim filmom Zacka Snyderja (ja vem, sem eden redkih...) a žal me ta ni prepričal. Ne vem, na podlagi česa je James Gunn izjavil, da je film fantastičen... No, ni...

 

 

 

Mnenjem režiserjev ni za zaupat. Se spomnim, da je tudi James Cameron za zadnjega Terminatorja dejal, da je super film...

Vprašanje, kaj si zares mislijo in zakaj se "zlažejo" v javnosti :D

Povezava do prispevka
cashman reče pred 3 urami:

Mnenjem režiserjev ni za zaupat. Se spomnim, da je tudi James Cameron za zadnjega Terminatorja dejal, da je super film...

Vprašanje, kaj si zares mislijo in zakaj se "zlažejo" v javnosti :D

 

James Cameron rabi dinarčke za svoja podvodna raziskovanja. In valda da bo hvalil vse, kar mu bo prineslo denar. Boli njega k....... kakšen je v resnici film, pa svoje mnenje ima še vedno lahko in če se njemu zdi super, je mogoče za njega res super. Mogoče pa mi ki nismo režiserji, ne vemo kaj je to super film. Pa sej tud Avatar 2 je zelo povprečen film, če ne celo podpovprečen. 

Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 1 minuto:

 

James Cameron rabi dinarčke za svoja podvodna raziskovanja. In valda da bo hvalil vse, kar mu bo prineslo denar. Boli njega k....... kakšen je v resnici film, pa svoje mnenje ima še vedno lahko in če se njemu zdi super, je mogoče za njega res super. Mogoče pa mi ki nismo režiserji, ne vemo kaj je to super film. Pa sej tud Avatar 2 je zelo povprečen film, če ne celo podpovprečen. 

no, točno tako. Se mi zdi, da je zgodba z Jamesom Gunnom in njegovim hvalisanjem Flasha nekaj podobnega.

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 6. 7. 2023 at 12:41:

Puss in Boots: The Last Wish (2022)

 

Najboljša animiranka iz 2022. Topčina! Nisem pričakoval, dobre pisce imajo, akcija se ne neha, 100 minut mine v šusu

 

Pa daleč najboljšega "villaina"  v zadnjih žnj letih vsebuje :mafija:

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 10 minutami:

To pa Across the Spiderverse gladko 2 izmed najbolj zanimivih villainov v žnj letih :)

 

Naslednji Puss in Boots bo pa imel Shreka baje <3

 

Fair enough, zadnjega Spiderversa še nisem uspel pogledat :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...