Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

 

Peljal drago gledat Barbie...

 

7/10 ... Ful užival... In Trailerji dobr skrijejo :)

 

Zdj al sm pa jest ful preprost in mam počas res nizka pričakovanja :D  

 

Dobro narejeno filmsko in nadmočno poskrbljeno za obleke in kulise. Mogoč zgodbovno malo "upeša" vendar pa mi je vseeno hitro minil.

 

Povezava do prispevka

Ne vem jaz se spomnim gneče za nakup kart za filem Top Gun... pa k smo gledal Sutjesko je bil kino tolk poln, da je folk sedel po tleh in na odru pred platnom... tako, da ne vem, ne vem, če to drži!? :fun:

Pa včasih si lahko kadil v kinu :P

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Jest se spomnim, da ko si kupoval karte za Top Gun si bil vesel če si jih dobil za predstavo, ki je bila čez tri dni.......seveda si moral sedel tko v prvih parih vrstah. Če si hotu sedet na proper placu v takratnem kinu Bežigrad, tko 11 vrsta sredina si mogu kupit karte pa za en teden naprej. Pa nisi mogu prek neta kupit, ampak si se lepo drenjal v vrsti pred blagajno. To so bli cajti ja, kjer je imela kinodvorana slabšo tehnično opremo, kot jo imamo zdaj doma. Samo Top Gun se mi zdi da je bil res specifika, mislm da so mu pršli ob bok samo še Dances with wolves, tam se mi zdi da je folk tud večkrat gledu in je bila gužva, sam ne tko ko Top Gun.

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka

Je že kdo gledal s strani Mela Gibsona podprt in baje precej kontroverzen film Sound of Freedom (isti glavni igralec kot pri Kristusovem pasijonu), kakšno mnenje? Baje da je Disney kupil pravice za film že 4 leta nazaj samo zato, da ne bi v javnost prišel .. pa pravijo (teoretiki zarot?), da preko neta ne mores nabaviti karte, češ da so vse ze rezervirane, potem pa prazni kino, ali pa ugasnjene klime, itd.

uredilo bitje Ejga
Povezava do prispevka

In kako naj to gledamo če se nikjer ne dobi? Drgač pa vprašanje kaj je res, kar se govori o tem filmu Da ne bomo izvedeli, da so še Rarbg potopil, da ljudje ne bi gledal tega filma. Recimo  meni je od Gibsona The Passion of Christ s Kaviclom totalno brezvezen film, ker samo potencira brezveznosti. Kristusovo križanje je v Novi zavezi prispodoba za nekaj drugega kot to da so enga modela mučl in prbil na križ, on pa vse to v filmu prepotecira z namenom, da Kristjani še bolj švicajo v kinu, ker so pogojeni s tem da se radi poistovetijo s Krstusom kot nekim idolom. Od Kaviclna so mi drugače všeč Thin red line, Outlander in pa Monte Cristo. Sta mi pa oba zelo dobra igralca.

Povezava do prispevka

HIDDEN STRIKE  (2023)

 

Jackie Chan in John Cena se skupaj v tej puščavski  Mad Max akcijadi malo tepeta med sabo,malo razbijata in streljata  druge,vmes stresata dialoge ki so večinoma nesmešni,akcija zna biti spektakularna a je preveč računalniško obdelana,kot bi gledal akcijsko videoigro.

Film vseeno ne izgleda preveč cheap,dobimo le obris Chanovih comedy fight scenes ki so ga krasile nekoč,tako da .....vsaj.povprečno zabavno.

6/10

 

 

PROJECT WOLF HUNTING (2022)

 

Že dolgo nisem gledal tako krvavega filma kot je ta .Ko  na ladji skupina okorelih kriminalcev in policajev naleti na zombija z zašitimi očmi,kruto ubijalsko "mašino" se začne pravi gore fest, njegove žrtve izgubijo litre in lire krvi v par sekundah,eh...

Konec me je razočaral,zato ocena nižje,kjub temu mi je bil ta   južnokorejski  horror cool.  V odjavni špici še dobil cool pesem ki sem jo moral takoj najti na youtubu:)

Vseeno film ni za tiste s slabšim želodcem.

7/10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Ejga reče Dne, 27. 7. 2023 at 19:52:

pa pravijo (teoretiki zarot?), da preko neta ne mores nabaviti karte, češ da so vse ze rezervirane, potem pa prazni kino, ali pa ugasnjene klime, itd.

Tega ne počnejo establishment pizzagate elite, ki hočejo preprečiti, da bi ljudje izvedeli o njihovem malicanju dojenčkov preko Sounds of Freedom :D , pač pa so producenti sami zagnali Pay it Forward program, v okviru katerega si lahko kupil xy-število kart za tiste, ki si tega ne morejo privoščiti. Ljudje so pokupili za več kot 12 milijonov kart, ki jih sedaj nihče ne redeema (Pay it Forward for Sound of Freedom | Angel Studios) in zato so dvorane prazne. Precej bizarna situacija, nisem še videl česa takega. Ampak za prazne dvorane so "krivi" producenti in studio s tem Pay it Forward programom, ne elite, ki bremzajo poštene državljane. Krivi sem dal pod narekovaje, ker oni so karte prodali, sedež poln ali prazen, gotovo je denarno gledano velik uspeh, iz tega Pay it Forward "prazne dvorane" programa so potegnili cirka 180 milijonov, kar je insane

uredilo bitje Hernir
Povezava do prispevka

65 2023                 5/10

 

Velik potencial, izvedba precej slaba.

 

Hide and Seek 2005                 6,5/10
 
En redkih filmov De Nira k ga še nism gledu. Drgač ni slabo, ampak zadnjih 10 minut je pa vsaj za mene krneki. Mnde so na DVDju od filma kar štirje različni konci filma:rofl:
Povezava do prispevka

The Whale

7/10

 

Res zanimivo zastavljena zgodba, ki pa ima čudne momente posiljenosti, vključno s koncem. Sprašujem se, če je res vreden vsega hypa in kaj res ponudi, da bi mu rekli mojstrovina.

 

Infinity Pool 

6,5/10

 

Po spominu mi ni tako dogajal kot Possessor. Ok res zanimiv koncept, ki pa ni  bil dovolj izkoriščen. Skozi film postaja zgodba vedno bolj predvidljiva. So pa super shoti s hudimi efekti :)

uredilo bitje narodno
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...