Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 5 urami:

Same here, samo v nasprotju z mojim kolegom nad mano, sem bil razočaran nad filmom. Od akcijskih filmov mi tretnutno samo pigmejec Tom Cruise še dvigne adrenalin. Tretnutno mi je še zmeraj najboljši "vlak" film Train to Busan. :D

V Snowpiercerju nisi užival?

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Halloween Ends 2022                                  1/10

 

Bi dal 0,5 ampak je bilo prvih 10 minut kar v redu, tako da dam 1.

 

Vse ostalo naprej od prvih 10 minut ni omembe vredno, ker žali inteligenco še najbolj idiotskega človeka z možgani.

 

:sick:

Povezava do prispevka

Halloween Ends. Ajde, ni tak neznosen festival dreka kot predhodnik (ki je sproti uničeval nevrone čelnega režnja), ima celo dokaj zanimivo premiso o zlu, ki samo spreminja obliko oz. prehaja na druge, še vedno pa dokaj mizerna interpretacija zgodbe o klavcu varušk in predvsem zanikrn konec tako legendarne franšize. Če sploh je zares konec. Stavim, da bomo videli kak spin-off ali prequel ali whatever.

 

 

Povezava do prispevka
filmoljub reče pred 3 urami:

Halloween Ends. Ajde, ni tak neznosen festival dreka kot predhodnik (ki je sproti uničeval nevrone čelnega režnja), ima celo dokaj zanimivo premiso o zlu, ki samo spreminja obliko oz. prehaja na druge, še vedno pa dokaj mizerna interpretacija zgodbe o klavcu varušk in predvsem zanikrn konec tako legendarne franšize. Če sploh je zares konec. Stavim, da bomo videli kak spin-off ali prequel ali whatever.

 

 

 

še preden bom zdle tole pogledu, vem da bo:rofl::lol::ododava:

Povezava do prispevka
filmoljub reče Dne, 23. 10. 2022 at 15:55:

Edino proti Seanu Pennu pa Alfredo nima za burek. Glej Carlito's Way.

:sorcerer:

Anyway, Pearl, predzgodba grozljivke X odličnega Tija Westa. Če imaš rad

retro-estetiko in žanrsko klasiko. Plus Mia Goth, ki je res odlična. :worship: AVA

 

 

Pearl top zadeva, nekaj svežega. Pa res izjemna igra Mie Goth. 8,5/10.

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...