Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 7 urami:

Mene je pa zadeva pustila hladnega, knives out mi je bil velik boljši, tale zaključek glass onion me je pa tko no razočaral konkretno ...

Štekam čist. Prvi del se bolj fokusira na to, da je koherenten, zabaven mystery movie, Glass Onion pa je predvsem bolj kritika kultov slavnih ljudi in "genijev" a la Elon Musk, tako da je manj izpostavljen mystery in bolj stremi proti pointu, ki je najbolj očiten na koncu. Meni je dvojka ljubša, ker je tok enih homage-ov in winkov, ki so v bistvu foreshadowing, od kombuče Jared Leta do samega naslova =). 

 

Sem pa slišal, da dost ljudem lih zarad tega ni bil všeč film.

Povezava do prispevka
Sovicha reče pred 47 minutami:

Triangle of sadness zame razočaranje leta, nisem mogel it na LIFF in sem ga zelo nahypan pogleal doma. Big meh. 

 

The menu podoben vidik veliko boljš da na pladen. The menu ima seveda tudi najboljši prizor leta. 

 

 

Kateri pa je ta prizor leta?

Povezava do prispevka
Sovicha reče pred 5 urami:

Triangle of sadness zame razočaranje leta, nisem mogel it na LIFF in sem ga zelo nahypan pogleal doma. Big meh. 

 

The menu podoben vidik veliko boljš da na pladen. The menu ima seveda tudi najboljši prizor leta. 

 

Čist isto mnenje si tud jst delim. Z velkim pričakovanjem sm šel gledat Triangle of Sadness v kino k sm mislu da bom doživel film leta ampak dejansko mi je blo pa razočaranje leta ter popizdevu kdaj bo že konc tega meh/boring filma da vsaj obkljukam na seznamu da sm gledu ta "dragulj" filmske industrije t_t.

Kar se tiče pa The Menu mi je pa blo dost bolj zadovoljiv kokr trikotnik in mi je žal da ni blo glih obratno kar se tiče prispevanje dinarja za obisk kina ker se ga je gledal doma :/. Res da mu še mal manjka da bi prišel v moj arhiv najbolj žešćih filmovja tko da bi mu dal oceno 7 :).

Povezava do prispevka

meni je bil pa Triangle cool. Sploh prikaz bruhanja in sranja in driskanja s strani "kapitalistov", al neki, tisto mi je bilo res mega smešno :D 

 

tko da se priporočam še za kako podobno fejst telesno piss and shit veselico, očitno sem najdel svoj najljubši podžanr komedije :D 

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

The unbearable weight of massive talent: https://www.imdb.com/title/tt11291274/

Film je točno to, kar pravi da noče bit, dosti zabavno in napol neumno 7/10

 

This is Spinal Tap: https://www.imdb.com/title/tt0088258

Sem mislil, da sem ga že gledal, ampak očitno nisem. Vrhunsko, to jim je moral špilat v glavi, ko so delali scenarij. 8/11

Tale tip me je presenetil, zarad BCS si ga nekako nisem predstavljal v komedični vlogi image.png.03f1ed57632e52bb9a257aa72cb3c735.png

 

Če ne bi bral trivie na imdb, bi tudi spregledal oceno: image.png.8d3deb240e09de82f3f296a20b9f3256.png

 

Povezava do prispevka

mogoče je top 3 indijski film ever (vem kaj je historična poanta filma in zakaj je moral bit narejen), samo ne bom pa rekel, da sem bolj užival kot pri Saaho, kjer že umiraš od smeha zaradi pure carnage in odfukanih VFX, potem pa še najbolj glup, a hkrati carski twist

 

če še nisi gledal, daj šanso

Povezava do prispevka

ma za RRR sm valda mal pretiraval

sam je na polno fun film

drgač mi je bil najlubši film lanskega leta Decision to Leave

 

 

ne poznam te indijske scene, bom prečekiru Saaho

 

critical drinker (in njemu podobni YTuberji) = kakec

res ni težko kritizirat H'Wood smeča pa wokizmov, sam za pravo kritiko se rabiš malo bolj potrudit (in met v glavi več kot 2 možganski celici)

men kuj pritisk dvigne ko vidim da ga kdo linka

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 12. 1. 2023 at 8:48:

Yikes, kok slab review Critical Drinkerja za Glass Onion, to izgleda kot da je model gledal to s telefonom v roki :D 

za Marvel filme mu dam prav, samo tole je blo pa prou boleče gledat

 

evo en video, kjer se ga malo pokritizira

 

 

Od tega tipa nekateri takei so se vecji hit and miss kot od CDja, ki ga zadnje case posteno serje.

 

Povezava do prispevka
rizz reče pred 4 urami:

@DaCapo to je bil on??? Noro, haha :w00t: Odličen je bil kot Poe! :wub:

Tole si obvezno poglej, če ti je všeč. Sicer je samo v eni izmed petih zgodb, ampak ima tako izrazno faco v zelo kruti zgodbi, da me še zdaj zaboli, ko samo ošvrknem njegovo sliko. Pa niti ni najboljša zgodba v antologiji 

https://m.imdb.com/title/tt6412452/

Povezava do prispevka

Nisem gledal zgornjega videa, sem pa par videov Critical Drinkerja. Sicer debateable smešen slog in par smiselnih pointov, ampak ko pride do interpretacije filmov, pa je jasno, da tip res nima pojma in da je zgleda dovolj za popularnost, da jeznim fantkom govoriš o črnih female protagonistkah. Ko mora analizirat nek film, ki je ravno prišel ven in zato še nima milijon materiala na internetu, stvari razlaga in dojema popolnoma narobe, plote povzema narobe in je nasploh nesposoben pri razumevanju filmov (in to hollywoodskih PG-13 mainstream filmov, mind you, ne nekih abstraktnih art filmov). Žal je tako, pizdenje čez woke elemente gor ali dol, se tudi pizdit čez woke elemente da na način, da nisi totalen hlod 

Povezava do prispevka
dijo_porko reče Dne, 10. 1. 2023 at 10:57:

The unbearable weight of massive talent: https://www.imdb.com/title/tt11291274/

Film je točno to, kar pravi da noče bit, dosti zabavno in napol neumno 7/10

 

This is Spinal Tap: https://www.imdb.com/title/tt0088258

Sem mislil, da sem ga že gledal, ampak očitno nisem. Vrhunsko, to jim je moral špilat v glavi, ko so delali scenarij. 8/11

Tale tip me je presenetil, zarad BCS si ga nekako nisem predstavljal v komedični vlogi image.png.03f1ed57632e52bb9a257aa72cb3c735.png

 

Če ne bi bral trivie na imdb, bi tudi spregledal oceno: image.png.8d3deb240e09de82f3f296a20b9f3256.png

 

Meni je bil A Mighty Wind še bolj všeč kot Spinal Tap. https://www.imdb.com/title/tt0310281/

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...