Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil 4 Remake


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 21 minutami:

Šel sem kupovat RE4 remaster na PS4, ker se mi je zaluštalo, pa sem v iskalnik napisal Resident Evil in sem pod igricami imel "free" Resident Evil: Director's Cut za PS4 in PS5, sem lahko normalno dodal v library. Nimam pojma zakaj, nimam ne PS+ ne Extra ne nič, samo to sem lahko zastonj dodal v library. Če kdo hoče, lahko gre načekirat, če pri njemu tudi deluje za zastonj igračko.

 

image.thumb.png.ca047f61724f8eb0677320bf294196c8.png

Verjetno si jo kupil na PS3 al pa PSP/Vita. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 21 minutami:

Šel sem kupovat RE4 remaster na PS4, ker se mi je zaluštalo, pa sem v iskalnik napisal Resident Evil in sem pod igricami imel "free" Resident Evil: Director's Cut za PS4 in PS5, sem lahko normalno dodal v library. Nimam pojma zakaj, nimam ne PS+ ne Extra ne nič, samo to sem lahko zastonj dodal v library. Če kdo hoče, lahko gre načekirat, če pri njemu tudi deluje za zastonj igračko.

 

image.thumb.png.ca047f61724f8eb0677320bf294196c8.png

Verjetno si jo kupil na PS3 al pa PSP/Vita.

Povezava do prispevka

Zdej sem malo pogledal, od teh, ki jih imam je Syphon filter tudi tak, da ga lahko dodaš.

Oba OddWorlda sta mi pa expired!?, ostane mi še delujoč Spyro, WC IV, Warhawk in FF VII, samo zgleda niso predelani za delovanje na PS4/5.

1464569250_20221022_1529042_copy_800x600.jpg.405cb0a8962f33cdc0b5b285853bfeee.jpg

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Expired :avadodo: 

 

Navedek

I just checked my PS1 library on PS3 and only two games are still affected by this: Medievil and Oddworld Abe's Exodus. I haven't found any recent articles or fixes for this. Am I just screwed with these two games?

 

To v praksi najbrž pomeni, da imajo (nekatere? vse?) igrice na Sony konjzolah nek hidden "EXPIRATION" tag in ko ga dosežejo (pri Abe's je zgleda pač bil nastavljen na datum, ki je že potekel), nehajo delovati :avadodo: 

 

Kako bomo enkrat v prihodnosti glede teh digitalnih nakupov vsi veselo rejpani, ko bo pol naših knjižic neuporabnih  :D 

Povezava do prispevka
Navedek

Resident Evil 4 Remake is 'about the same' length as original, says Capcom

 

 

 

In an interview with PC Gamer on Tuesday, Resident Evil 4 Remake producer Yoshiaki Hirabayashi said that players can expect the length of the remake to run "about the same" as the original RE4.

When Capcom remade Resident Evil 2 in 2019 it was met with near-universal acclaim, but the 2020 follow-up with Resident Evil 3 was not such a hit. Many players complained about how short and linear it was compared to the RE2 Remake, pointing out that it even cut areas from the PS1 game.

 

With a game as beloved as Resident Evil 2, Capcom succeeded in recreating it without screwing anything up; with RE3, it seemed to have missed an opportunity to improve and bulk out what was always a bit of an underbaked game. 2004's Resident Evil 4, meanwhile, is a long game by modern action standards: HowLongtoBeat has the main story pegged at 15 and a half hours, roughly double the length of an RE2 Remake campaign. Would this remake, too, be lopping off some chunks of the game to make the project more manageable? 

 

 

 

I asked Hirabayashi if the reviews and player feedback for Capcom's last two remakes had informed any decisions for Resident Evil 4 Remake, and he specifically brought up length as a factor.

"When we started production on RE4 we looked into what people thought was good [in the RE2 and RE3 remakes] and what could've been done better," Hirabayashi said. "One example is the play time for RE4 is about the same as the original game." 

 

Hirabayashi's statement still leaves us with a lot of unknowns: There could be significant changes to some of RE4's environments even if the overall length remains roughly the same. The Remake may be jettisoning the Mercenaries minigame, or the "Separate Ways" mode that let you play as Ada Wong after finishing the campaign. But based on how closely the game's intro sticks to the original RE4, I think Capcom's treating this one with particular reverence. 

 

https://www.pcgamer.com/resident-evil-4-remake-is-about-the-same-length-as-original-says-capcom/

 

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...
gojc reče pred 50 minutami:

Toliko prepoznavno ikoničnih scen in lokacij....očitno so res celotno igro remejkal :wub:

Tud mercenaris način je notri :limona:

Jes, contenta bo kvečjemu več, ker je RE4 tudi interno pač sveti gral. :D Menda ga sprva sploh niso hoteli rimejkati, ker se jim je zdelo prevelik podvig in ker ima igra tak kultni status. Imam pa v spominu, da bodo proti koncu konkretne spremembe in naj bi bil laboratorijski del razširjen. Sicer pa, kako fino čizi je tale trailer, prav tisto 10 dek gavde na topli sendvič porcija. "How about you open fire instead of your mouth." :worship:

Povezava do prispevka
Jin reče pred 4 minutami:

Sicer pa, kako fino čizi je tale trailer, prav tisto 10 dek gavde na topli sendvič porcija. 

 

Heheheheh a ne????????????? :D Sem dal trailer na TV v dnevni sobi, max resolucijo, zvočnike na glas, evo zdej bo akcija... in uspel pogledat glih ene 40 sekund zadeve, pol sem pa rajši ugasnil ker sem dobival najbolj WTF kaj ti to gledaš model a si počen v kepo looke od ženske :D :D  res je MEGA CHEESE, neskončen respect da so pustili tako cool lajnerje :D 

 

Aja pa iz originalnega RE 4 se očitno ne spomnim tko ene 80% contenta. Spomnim se večine začetnih scen iz vasi, eksekutorja z motorko, regeneratorjev v laboratoriju, duhovnikov v gradu, predsednikove hčerke in še par detajlov, ostalo je pa čisto pozabljeno, od lokacij do zgodbe do bossov. Tko da tole bo skoraj ko kompletn nov špil. Fak kok komaj čakam ej :wub: 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...