Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil 4 Remake


Priporočeni prispevki

Srečaš španskega kmeta v zakotni vasici sred ničesar in prvo vprašanje valda v angleščini. Leon še skuz glup ko kurac lol.

 

Drugač zdej vidim da se štirice ne spomnim SPLOH. Igral ob izzidu, najverjetneje končal, razen vasi na začetku in jezera se ne spomnem absolutno ničesar. Kot nov špil mi je, kar je super. 

 

Za zdej mi je najboljši način šparanja municije en vroči v koleno in krožna. Pa to, da ima inventory več kot 3 slota je dobrodošlo. 

 

A je kaj na začetku kar lahk skipam pa ne bi smel? Našel sem shotty v vasi, to je pa to.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Kaj to je na easy, ng+ in lahko sejvas?

Ja itk. Sej pri vseh lahko sejvaš. 
 

pol bom probal se s+ new game na normal in hardcore. 
 

baje pa da greš lahko profesional newgame + z infinite rocket luncherjem in ce nardis pod 5 ur, stacka za normal in hardcore

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 11 minutami:

Ja itk. Sej pri vseh lahko sejvaš. 
 

pol bom probal se s+ new game na normal in hardcore. 
 

baje pa da greš lahko profesional newgame + z infinite rocket luncherjem in ce nardis pod 5 ur, stacka za normal in hardcore

Hm in kaj dobis za s+ na hardcore?

 

V glavnem ja glej. Sej bo. Ni problem. Ce mas pistolco iz ng+ in lahko sejvas, sam mores ponavljat, da sparas hp. Pa otok je jeben vrjetno, ce nimas infinite ammo.

 

Ma je kaksen nacin za se pohrlat, ne vem na koncu chapterja al prav ne mores celo igro?

 

Jaz sem vceraj gledal nek video za rank s+ kao da bom naredil rank a .. in nisem vedu da za rank a lahko sejvas, sicer malo sem tudi hotel trenirat.. v glavnem una posast v jezeru mi je sjebala uro in pol igranja :)) vedno me sjebe ko skoci iz vode, ker ne smes merit, da se lahko umaknes

 

 

 

 

Povezava do prispevka
dzaver reče Dne, 5. 4. 2023 at 10:27:

Lih delam knife/handgun only, no healing, dont talk to merchant run. sick

 

lih prišu na otok, zadnji del špila

 

bolan remake

Imam podobne ambicije, samo prerešetavat annoyong fanatike s ščiti z riot shotgun, je just too cool.

Povezava do prispevka

Lol za igro ki jo morš za platino speedrunat v cca 5 urah sem rabil 30 ur na hardcore težavnosti. Je pa res da sem pobral vse zaklade, naredil vse sidemissione, obrnu vsak kamenček, ubil vse kar je migalo. Zelo veliko sem tud ponavljal če se mi je zdelo da sem pokuru preveč municije. Na koncu mi je pa ostalo 17 metkov  za magnum, 20+ za shotgun, 70+ za pištolo, 20+ za snajpo itd :D  

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 59 minutami:

Lol za igro ki jo morš za platino speedrunat v cca 5 urah sem rabil 30 ur na hardcore težavnosti. Je pa res da sem pobral vse zaklade, naredil vse sidemissione, obrnu vsak kamenček, ubil vse kar je migalo. Zelo veliko sem tud ponavljal če se mi je zdelo da sem pokuru preveč municije. Na koncu mi je pa ostalo 17 metkov  za magnum, 20+ za shotgun, 70+ za pištolo, 20+ za snajpo itd :D  

 

 

ja ostalo ti je toliko, ker si pussy =)))) se zajebavam

jaz pa nise nic sparal in se mi zdi da je igra prav narejena, da ti vrze tisto kar rabis, prav uno se spasis, ko razbijes zadnjo kisto dobis HP al prave metke in se izvleces

anyway ti bo ostalo za v new game +, ti bo rabilo :)

 

svetujem pro rank a, 14 ali 15 ur.. da dobis ashley armor in chikago mitraljez.. pol lahko gres delat s+ na hardcore al pro al farmat za infinite bazooka 2 mi oz 1.6 s popustom hahaha

sej ce gledas yt tutorial ni tezko, ni pa lahko, ampak se da ne rabis bit nevem kaj, sam dobre zivce ko te scripta pociza :))

 

jaz sem zdaj na pro. 4 ure in 45 minut imam se dva chapterja do konca, sam igram new gamer plus, ti ne steje za s+

pol ne vem kaj bom sel al se eno new game, za dnar in druge troffeje al pa pro rank s+  

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Evo koncal no merchant in knife only/pistol run. Pri zadnjem bossu sm se mogu pohealat. Do konca mi je uspelo brez. Koncal v 7 urah, tako da je padla tudi ta trofeja.
 

zdaj imam pa infinite rocket luncher in speedrunam na profesional + no heal tokrat :) 

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 urami:

 

Lol... sem mislil, da smo mi kmetavzarji v naših koncih... potem pa vidim, da nekateri ne poznajo prezračevalnika trate in to delajo z vilami :P

Jaz sem samo enkrat to napako naredil. Itak bil mal pozen, mam 140m2 dvorisce, pa vseeno umrl poleg. Nikad više!

Povezava do prispevka

Ravno nažgal bossa z gnusom na hrbtu v 4. levelu. Dejansko se ga še spomnim iz originala, za razliko od ostale sobe okrog jezera, ki se je ne spomim NIČ.

 

Nor špil je. Faking leta 2023 je carski, kva je pa to delal ob izidu, o moj Gob ej. Kakšen spektakel, pa kaka akcija, pa kok je fun, pa po novem tud še konkretno grozen na momente. Res poklon do tal Capcomu za original in seveda tudi za remake. Sick špila. Res si ga bom u izi vzel, igral počasi in užival, ko Peru kupa od Cacaota mi je tole.

 

Sem pa zmaxal Punisherja in nanj našvasal laser (vmes sem se seveda spomnil na uporabnika Gojc ,lp), res mi je top kombinacija, hudo se strelja ko svinja. Nekaj časa sem fural Red9, pa mi ful ni bil ok, premalo natančen in s preveč recoila. Tale Punisherček je pa super nice :) no glede na to kako čedalje bolj hardcore gnusi se valijo naokrog, rabim proper firepower.

 

btw, ker sem nikdar zadovoljen posran star dec, mi je zdej začelo rahlo morit, da niso še RE 3 R spedenali in dodelali tako kot so RE 2 R in RE 4 R, sej ne da bi bla ena najjačih trilogij ever made, ne sam v survival horrorju.

Povezava do prispevka

osnovna pistolca al punisher so itak najjace orozje.. jaz sem upgrejdal osnovno pol imas special, da ti da x5 moznost critical, punisher ne vem

to so ti main weaponi vse dokler ne dobis bazooke =)))) torej pistolca na max, riot gun in stinger vsaj max dmg in ostalo po zelji

 

drugace na vile prezracuejo zemljo tisti, ki nimajo oz imajo malo zemlje in se jim ne splaca kupit kopacice oz mutikultivarotrja

prezracevalnik trate lol kiri nateg, to je prav uno ne tic ne miš

pa to se dela baje pozimi zdaj je ze malo preozno i guess, ceprav jaz sem tudi sow komaj zdaj skozi s kopacico, ker pozimi je zeblo

Povezava do prispevka

Aja pa patch je popravil še 

 

Navedek

 

[PS5]

  • A graphics rendering process which resulted in certain environmental details looking blurry has been fixed.

[XSX|S]

  • The dead zone (the range in which the controller's sticks don't respond to movement) has been reduced, resulting in more responsive controls.

 

Povezava do prispevka

za s+ lahko uporabljas special weapone, samo more bit ng brez +

 

special weapone ne smes uporabljat na ng bre + pro tezavnosti samo v enem primeru .. ravno da dobis ta hand canon, mores pa naredit vseeno za trofejo, ce hoces platino ;)

 

v glavnem s+ rank v mercenaries naredis takoj

 

 

hcre4r.thumb.jpg.9b90caa2d07d1f5ba4096516b453d8ae.jpg

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...