Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil 4 Remake


Priporočeni prispevki

trpotec65387628363 reče pred 5 urami:

A pol pravte, da kot nekdo, ki je 100% prvi del(oz oriđiđi) bi mi bila igrica všeč a? 😁

 

 

Js načeloma sploh nisem nek super fan Resident Evil iger ampak tale mi pa res dogaja. Grafika, zgodba, gameplay, težavnost,... res nimam kaj slabega za rečt o tem špilu. Tudi edina igra ki na PS5 dela smooth na resolution mode z ray tracing

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 4 urami:

Evo, sam še standard in hardcore na s+ in pade platina :D za te zadnji dve bom kr ušvical

 

škoda da ne morem uporabljat infinite ammo rocketluncherja, chicago sweeperja in handcannona 🙈

kako standard in hardcore, kaj pa pro?

 

sej lahko uporabljas sweeperja in kupis infinite ammo ticket

samo prvi del je malo bolj zajeban dokelr ne dobis sweeperja, ker morews sparat z sejvi,, ceprav pomoje , raje ne sparat s sejvi na zacetku, sparaj na koncu, ki je ful lazje

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 9 minutami:

evo pro vanila v 2h :D

 

kaj dela :avadodo::avadodo:

sem gledal to

to je ze next level

mislim....

 

sej je reku, da tip trenira cheese za skipat in boss fighte =)))))))) ziher ima sejve pristimane za treninge =)))

sam vseeno to je next level tip ima ze tako skill s MK plus je nadrkan v nulo, plus da ne govorim inventory management kolko je hiter v glavi ali pa smanjpanje velikana, dobro to je treniral =))) 

 

samo ni to uno 15 sejvov ko jaz, ki sem popizdeval na hard ko sem mogu ponavljat 2 3 encouterje nekajkrat ampak, tip prakticno ne umre, a igrica je random ko kurac.. ves kolko more bit tip nadrkan, ze ko se obraca in to.. mislim sej smo vidli Dark Souls speedrune, smo navajeni na take pacijente.. ampak ja to so dej ala bitsurugi imajo skill imajo vse nastudirano, so hitri v glavi, s tem da tej res drkajo skoraj 24 na 24 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Na YT imam shranjen en Distortionov run in ga gledam po tem ko jaz odigram mojo seanso, da vidim kako on oddela encounterje, in umiram od smeha zraven :D tam kjer jaz 1 uro crkujem in se ubijam s shotgunom, pištolicami in cheesanjem, tipo na Professional težavnosti potala 6 headshotov s snajpo, vmes mal pochatta in odteče naprej :D

 

Sem imel pa feel good highlight špila - Salazar spusti speech iz balkončka, Lion ga nazaj začiza ko malega otroka, Salazar spizdi ves jezen z linerjem Now you will die, odprejo se vrata in uleti ene 8 momkov, od tega dva s ščitom... sam pod noge granata, razfuka celo gručo, po liftu letijo roke, noge in kosi ščitov, delo opravi shotgun pol metra od glav in par nožev skozi lobanjo. Ahhhhhhh :wub: :D

Povezava do prispevka

Meni pa je ostalo se pistolca noz, brez healanja in brez shopa na izi..imam ze pristimano matildo, infonite knife in cats ears.. malo vec bom sejval in bo slo.. jutri za chill out

 

Pol pa se ob priliki obicen new game na pro brez bonus weaponov.. se pravi vanilla pro, za finish

 

Sam to si bom pustil za cez kaksen dan al naslednji vikend.. zdaj sem ze toliko krat obrnil, da mi je vse ravno

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 urami:

kako standard in hardcore, kaj pa pro?

 

sej lahko uporabljas sweeperja in kupis infinite ammo ticket

samo prvi del je malo bolj zajeban dokelr ne dobis sweeperja, ker morews sparat z sejvi,, ceprav pomoje , raje ne sparat s sejvi na zacetku, sparaj na koncu, ki je ful lazje

 

 

Pro sem naredil a rank run z infinite rocket luncherjem :) dobil chicago sweeperja in handcannon sem dobil v mercenaries. Tako da imam vsa orozja. 
 

zdaj ostaneta samo se dve trofeji za platino :) 

 

navaden new game profesional bom pa mogoce sel pol ko platiniram za ingame challenge… ce se mi bo dalo :) 

Povezava do prispevka

evo bingo! padla platina oz. 100% na steamu.. 99 ur igranja.. dobro je za koga je =)))

tej Capcom remajki ne razocarajo 

 

drugace najboljsa pistolca je Matilda z modom, samo zre municijo ko hudic, ce nimas macjih uses za infinite ammo je najbioljsa izbira Blacktail, ki ima maaalo manjsi dmg od une 9 kaj je, samo je ful bolj hitra in natancna 

 

v galvnem nacrt za platino, ce se bo komu dalo:

 

-prvo obrnes na hardcore

-new game plus na pro (da dobis sweeperja in armor ashley)

-new game pro z infinite sweeperjem in armor ashely za rank s+

-new game pro brez bonus orozji (Blacktail pol Matilda)

-na koncu gres se new game plus na easy brez helanja in shopa, samo z nozkom in pistolco (vzames Matildo) sejvas ful pogosto in ne overwritas sejvov

 

samo boldano je zajebano in se to, ce v prvem delu ne shranjujes pogosto, itak vsak del ima 5 sejvov povprecno, v prvem bi jih jaz uporabil 6 v zadnjem 4

 

ce ostane se kaksna trofeja, loadas poljuben sejv v zadnjem new game plus easy in naredis kar je ostalo

 

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
  • Račka +1 6
  • Na jagodo +1 2
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

Jaja tu pa tam naredim tudi jaz platino, ko je igra dobra in platina ne temelji prevec na dosadnem grindu :)

 

Malo sem gledal RE4 original

Mislim ogromno stvari je drugacnih, dosti stvari tudi manjka..  ampak boljse tako, drugace bi bilo prevec balasta

 

Drugace speedrunat take igre mi je zakon.. prav me zanima kak bo naslednki remake

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče Dne, 10. 4. 2023 at 3:21:

-prvo obrnes na hardcore

-new game plus na pro (da dobis sweeperja in armor ashley)

-new game pro z infinite sweeperjem in armor ashely za rank s+

-new game pro brez bonus orozji (Blacktail pol Matilda)

-na koncu gres se new game plus na easy brez helanja in shopa, samo z nozkom in pistolco (vzames Matildo) sejvas ful pogosto in ne overwritas sejvov

bigboss82 reče Dne, 10. 4. 2023 at 8:30:

Jaja tu pa tam naredim tudi jaz platino, ko je igra dobra in platina ne temelji prevec na dosadnem grindu :)

Res je, RE4R je zelo zabaven in faking drogica za nove skozihode. Meni manjka še nožek-pištolica run in pa seveda NG pro pod pet uric in pol. Nisem fen igranja na višjih težavnosti, ker tudi skill ni nikoli bil tam, ampak bom verjetno tole pa res pogrindal. To, da lahko uporabljaš čikago SMG in Ashley armor, mi daje upanje. :D

uredilo bitje Jin
Povezava do prispevka

Res ne razumem zakaj imajo tako brezvezne voice actorje pri playable characterjih, ostalo je pa kul. Pri Re7 in Re8 je Ethan Winters gladko najslabši od vseh.

 

Pa tud ne izgleda mi kot neki špil, k bi me zanimal, tole je bolj Resident Evil 5 kvaliteta kukr Re2RE.

Povezava do prispevka

@ke_kit kaksno faco, vsaj da bi napisal glavo al mozgane, ze ki je govora o napisih na majici.. faco, si ga cu tipa :))) lahko bi nastel 10 stvari pred faco.. kurac, denarnico, veze, kola, parfum, stevilo ig sledilcev ;)))))) 

 

pa ne me narobe razumet, jaz nimam nic od nastetega :)))

 

@Sektor 13 pizda, ves da sem razmisljal isto o ashley in njenem glasu in to veckrat gres skozi bolj je cute

 

ne strinjam pa se z enginom mislim, deloma. Iz tehnicnega vidika imas verjetno kar prav ampak meni je setting v vasi in okolici res najboljsi, pol pride grad, ki je tudi precej dober, sploj z podzemljem in otoke je bolj tko, dobro je za koga je.. skoda

 

Nasplosno najjace mi je ko se vracas iz jezera proti vasi in zacne dezevat

Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 1 uro:

 

 

Moram pa rect, da RE enginu dosti bolje pasejo notranje lokacije. Prvi del v vasi in jezeru mi ni bas nekaj. Ko pa prides v grad pa rata igra dosti boljsa.

Sploh kako je kao izrezan les na pohištvu pa marmornate sobane, to res legit izgleda. Je pa tud res, da so to samo 3D kulise, kjer ne morš niti prestreliti kozarce in flaše, tko da lažje vse fajn izgleda, če ne rabijo še fiziko ufuravat v prostor. Hitro se uniči iluzija, se pa res potrudijo za notranjosti, od lepih graščin do mokrega podzemlja, vse mi izgleda top.

 

Bi pa vseeno rekel, da npr. Village za nek 2021 špil mi ne izgleda lepši od RDR2, npr. Sem mogoče na trenutke bil razočaran, res dobiš ta feeling, da Japonci na določenih delih šparajo

Povezava do prispevka

Kva dela ta špil ej. Zdele sem imel malo pavze ker je dejansko tako zajeban in hkrati tok čudovit, da moram bit prav v posebnem moodu za tole. Je pa zadeva še težja od RE 8 lol :D

 

Tudi leveli v gradu so masterpiece. Vsak je neki čisto svojega. Tistega kritja Ashley in njenega šraufanja škripcev medtem ko jo napada horda zombijev v sobi z vodnjaki in hkrati umikanje / bojevanje s svojimi sem se bal odkar so napovedal re4 remake, in jebomater kako je ta scena deliverala, še bolj kot v originalu. Že ene četrta scena v špilu, kjer sem se od napetosti malo poscal v hlače - kar je znak vrhunske kvalitete. Pa potem skakanje naokrog po obzidju in bombardiranje velikana. Pa soba z labirinti iz žive meje. Ma dej resno no, koliko idej je   tej igrici??? Kot pure survival horror mi je RE 2 R boljši. Kot eksplozija idej kako narediti akcijski triler čimbolj razgiban in kot masterclass različnih konceptov levelov je pa tale špil razred zase. V tem elementu se pa igrica poščije tudi na take beaste kot so TLOU 2, U4, oba GoWja, dejansko na karkoli.

 

Aja pa všeč mi je da je Ashley dejansko ratala legit, topel lik s carskim VOjem in da ni samo annoyimg bimbo, kot je bila v originalu :) Kul bejba je.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

Kva dela ta špil ej. Zdele sem imel malo pavze ker je dejansko tako zajeban in hkrati tok čudovit, da moram bit prav v posebnem moodu za tole. Je pa zadeva še težja od RE 8 lol :D

 

Tudi leveli v gradu so masterpiece. Vsak je neki čisto svojega. Tistega kritja Ashley in njenega šraufanja škripcev medtem ko jo napada horda zombijev v sobi z vodnjaki in hkrati umikanje / bojevanje s svojimi sem se bal odkar so napovedal re4 remake, in jebomater kako je ta scena deliverala, še bolj kot v originalu. Že ene četrta scena v špilu, kjer sem se od napetosti malo poscal v hlače - kar je znak vrhunske kvalitete. Pa potem skakanje naokrog po obzidju in bombardiranje velikana. Pa soba z labirinti iz žive meje. Ma dej resno no, koliko idej je   tej igrici??? Kot pure survival horror mi je RE 2 R boljši. Kot eksplozija idej kako narediti akcijski triler čimbolj razgiban in kot masterclass različnih konceptov levelov je pa tale špil razred zase. V tem elementu se pa igrica poščije tudi na take beaste kot so TLOU 2, U4, oba GoWja, dejansko na karkoli.

 

Aja pa všeč mi je da je Ashley dejansko ratala legit, topel lik s carskim VOjem in da ni samo annoyimg bimbo, kot je bila v originalu :) Kul bejba je.

Se tezja or RE 8 ? Village ni bil bas tezak, razen zacetnega dela, ko te napada cel trop, ti pa brez postenega orozja. Tak cuden spike.

 

RE4 R je dosti tezji (seveda je govora o hardcore mode). Tukaj vedno umres ko prvic srecas kak poseben encounter.

Dost problema je lih meja pomanjkanja metkov. Npr. ce jih za pistolo se dobivas, so za shotgun zelo redki. Magnum sem pa prodal, ker dejansko ni nobenih metkov sploh.

Vem da jih lahko craftas ampak je potem pa smodnika premalo.

 

Scene v gradovih so res dobre in lokacije razlicne. Vitezi so prav super nasprotniki. "I just have to see the Castle".

uredilo bitje Sektor 13
Povezava do prispevka

ja sej to. Metkov ni pa da se jebeš. Dejansko hodim nazaj po levelih stealth killat z nožem / cheesat v upanju, da mi random siromak s prerezanim vratom milostno vrže kakšen euro ali metek :D 

 

Pizda mogoče bi sem zajebal ker nisem vzel samostrela. To so ti foromski prijatelji, vsi furajo maxane samostrele in se kopajo v municiji, delajo platine in se streamajo na internetu, pol pa vprašaš Kaj se splača kupit za hardcore? pa sam Ya ya maxaj magnum in shotgun veš kok ti bo dobr u lajfu (hi hi hi hi)

 

Kdo rabi ganadosa z motorko pri takih "foromskih prijateljih"

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...