Skoči na vsebino

Star Wars


Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

High republic setting kot tak celo ima potencial... Tudi vizualno so nekatere reči kar dopadljive v trailerju, s tem da baš neki važno to ravno ni za serijo bukev heh. 200 let pred CW bi znal bit celo Plagueis time? Color me tentatively intrigued.

 

Demogorgon reče pred 22 urami:

A je odveč upati na eno odraslo SW serijo, pač nekaj v stilu GoT?

 

Glede na odziv na Lucasovo vpletanje politike v prequele bi rekel da docela odveč. Kar je za moje pojme škoda sam jbg, očitno večina ne mara za "trade negotiations" =P

 

Povezava do prispevka
Brdavs reče pred 21 minutami:

High republic setting kot tak celo ima potencial... Tudi vizualno so nekatere reči kar dopadljive v trailerju, s tem da baš neki važno to ravno ni za serijo bukev heh. 200 let pred CW bi znal bit celo Plagueis time? Color me tentatively intrigued.

 

 

 

Glede na to kar so  prikazali v trailerju in stvari ki sem jih pogledal in prebral na njihovi strani si nebi obetal preveč.

Pomoje bo kar Jon Favreau Star Wars universe boljša izbira IMHO

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
Navedek

Fak, zgleda morm bi res en redkih, ki mu j ravno zaradi tega na polno dogajal prequel trilogy

Men je tut "dogajal"

 

Ta tedn sm pogledal ep 1~3 po cca 15-20 letih

 

Senat

Republika

Kraljice z mandati ?

Ex kraljica senatorka ne ve ce ji bo current kraljica dovolila opravljat funkcijo al kako je ze slo.. neki oligarhi monarhi larpajo o republiki 

Jar jar v senatu (just kill me)

 

Bi mi blo dost bolje ce bi lucas vzel v roke kak 101; republic for dummies predn je zacel snemat. 

 

Also Jar jar je najbl dosadan lik gladko, komi sm prezivel prvi ep. 

 

Anakiin arc zal ful neizkoriscen,

Bobba story, lol, lol, lol. 

 

Characterji koncajo skupaj samo zato ker morajo. 

Qui gon mora crashat v jar jara, vzet side quest, jit cez core, vzet nek cist x side quest, dobit random okvaro, jit na tatooine avtomehankarju se dilkat z svercarji in met abominacijo od jar jara padt v prepir da se vmesa otrok z imenom Ani ki mu zgleda party leader ponesrec sprejme spam request za v group in to je to tip se prisesa za free exp & carry

 

Moram ponovno se 4 5 6 pogledat da jih vse porangiram, mislm da jim stopnicke ne uidejo.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Ideja o prequelih bi bila vredu če bi bila v obliki serije in več sezon, trilogije so namenjene za hero journey štorije, ne pa drame.

 

Enak problem je tudi v sequelih, kjer junakinja Ray zbrca glavnega negativca Kyla že v prvem delu :avadodo:

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...