Skoči na vsebino

Izbor za NOVO Barbi Slovenije


Sudat

Priporočeni prispevki

colonel Tavington reče pred 2 urama:

Evo 8.marec aktiviran.

 

Zdej morajo SDSovci sam še bolj flejmat, da bo ratov shitshow in v 2 tednih bomo šli volt antijanšo

 

Dvomim, da bo to učinkovalo, ker a) Nika ni tolko vplivna in priljubljena kolikor si povprečen levak to domišlja, b) ni neke jasne korelacije "napada" s SDS

Mi pa ta spin deluje desperate in sumim, da to počnejo zato, ker ankete NPM očitno ne kažejo dobro.

uredilo bitje Waslich
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

zanimiva interpretacija

 

 

a) Nika ne rabi bit vplivna, rabi sam prostor pod lučjo. To da se to meša po medijih je dovolj, ker vsak z mal spomina rabi samo opomnik glede Janše in malo čustvenega naboja. 

b) Dejansko po prvih objavah, je veliki vodja začel nabijat kake krivice je povzročil 8. marec s propagiranjem parole 'smrt janšizmu'

 

Anket za drugi krog še ni, oz. vse ankete razen mogoče valicona so kr dobr falile prvi krog. In je še par tednov do drugega kroga. Teden v politki je dolga doba. Je pa definitivno taktično plasirano, ker pač kot so rekle, jih skoz napadajo. Sam začuda zdej je to vredno izpostavit. Če bi bil SDS pameten bi rabil poniknit do konca volitev. Bolj ko bo JJ  prilijal olje, več levičarjem se bo zdel vredno it volit. Logar ima domet okol 330-340k(SDS+NSI+kar je ostalih prepričal). Se prav mora bit udeležba pod 650k, da ima realne šanse. Toj 200k ljudi manj kot v prvem krogu. Logar kar nuca precej sreče za kej tacga. Tak da dalec od tega, da NPM teče voda v grlo.

 

Povezava do prispevka

a) Nika hoče bit vplivna in (levi) mediji tudi hočejo, da je vplivna. Če bi bila tako vplivna kakor si to domišlja povprečni levak, potem KUL stranke ne bi vse pogorele na prejšnih volitvah. Trolanje JJja ne bo pomagalo pri predsedniški tekmi, ker on pač na njej ne sodeluje. Levaki sicer ga lahko asocirajo na Logarja, neopredeljeni volilci pa veliko težje.

b) Volilni štabi delajo svoje ankete, ki niso za objavo. Očitno se je pri NPM prižgal rdeči alarm.  Kar sicer ne pomeni, da bo Logar avtomatsko zmagal, samo bo pa očitno rezultat tesen. Zato je tudi leva politika tako živčna.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
colonel Tavington reče pred 10 minutami:

zanimiva interpretacija

 

 

a) Nika ne rabi bit vplivna, rabi sam prostor pod lučjo. To da se to meša po medijih je dovolj, ker vsak z mal spomina rabi samo opomnik glede Janše in malo čustvenega naboja. 

b) Dejansko po prvih objavah, je veliki vodja začel nabijat kake krivice je povzročil 8. marec s propagiranjem parole 'smrt janšizmu'

 

Anket za drugi krog še ni, oz. vse ankete razen mogoče valicona so kr dobr falile prvi krog. In je še par tednov do drugega kroga. Teden v politki je dolga doba. Je pa definitivno taktično plasirano, ker pač kot so rekle, jih skoz napadajo. Sam začuda zdej je to vredno izpostavit. Če bi bil SDS pameten bi rabil poniknit do konca volitev. Bolj ko bo JJ  prilijal olje, več levičarjem se bo zdel vredno it volit. Logar ima domet okol 330-340k(SDS+NSI+kar je ostalih prepričal). Se prav mora bit udeležba pod 650k, da ima realne šanse. Toj 200k ljudi manj kot v prvem krogu. Logar kar nuca precej sreče za kej tacga. Tak da dalec od tega, da NPM teče voda v grlo.

 

 

1083493.jpg

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 22 minutami:

a) Nika hoče bit vplivna in (levi) mediji tudi hočejo, da je vplivna. Če bi bila tako vplivna kakor si to domišlja povprečni levak, potem KUL stranke ne bi vse pogorele na prejšnih volitvah. Trolanje JJja ne bo pomagalo pri predsedniški tekmi, ker on pač na njej ne sodeluje. Levaki sicer ga lahko asocirajo na Logarja, neopredeljenega volilca pa veliko težje.

b) Volilni štabi delajo svoje ankete, ki niso za objavo. Očitno se je pri NPM prižgal rdeči alarm.  Kar sicer ne pomeni, da bo Logar avtomatsko zmagal, samo bo pa očitno rezultat tesen. Zato je tudi leva politika tako živčna.

 

a) Neopredeljeni volivci lohk na cist vseh soočenjih slišjo vprašanje, kak dafak je on lohk neodvisen, če je bil podgazda SDS in bivsi zunanji minister v JJvi vladi. Pa če greva še po podpori kandidatov iz prvega kroga: brglezovi bodo direkt podprli NPM, Prebelič je exSD in tut če on ne izrazi podpore nekak ne vidim, da bi njegovi volivci podprl SDSovga človeka. Senčar/resnica je dejansko nastala zarad JJeve vlade. Se najvecji problem imajo hardkor levičarji ala Kordiš, ke so z glavo v šraufštoku: SDS vs neoliberalna NPM. Močno dvomim, da je nezanemarljiv delež tistih, ki niso volil v prvem krogu ampak bodo pa v drugem.

b)te ankete so smislne ampak ne par dni po prvem krogu, kjer so dobil najbolj realno sliko glasovanja. Pa še koštajo in verjetno ne prav malo. Osebno bi rekel, da bodo počakal na kako soočenje pa pol naredil analizo, kolk pridobivajo/zgubljajo.

uredilo bitje colonel Tavington
Povezava do prispevka

Mah Logar je zgubil te volitve. Ni skoraj nobene možnosti, da zmaga. 

 

Pirčeva itak dost pretkano vodi te dvoboje, in skozi poudarja, da je Logar  samo SDS podlasica / strankarski postrešček in nič drugega. Ker je Logarju izredno neugodno, pobral je že glasove SDS in ministrantov, amapk je trčil v svoj domet. 

 

Lahko bi naredil edino še kak preobrat, npr. da bi se odločil, da izstopa vsaj iz Sveta SDS, desničarji bi ga v vsakem primeru zvesto volili.. morda bi kakega sredinca prepričal. Ampak za ta korak je že prepozno. 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Obenem se iz aviona vidi da ima logar stokrat več izkušenj v mednarodni politiki in bi bil kot predsednik precej bolj koristen od musarce. Za notranjo/domačo politiko ne rabimo predsednika tolk kokr navzven da nas predstavlja, zastopa in (ne)formalno sklene kakšen deal.

  • Račka +1 6
  • Trol 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 38 minutami:

Obenem se iz aviona vidi da ima logar stokrat več izkušenj v mednarodni politiki in bi bil kot predsednik precej bolj koristen od musarce.

 

a to so te mednarodne izkušnje:

- predvajanje janšatovih videov kako je žrtev

- porivanje depeš o domačih medijih tujim novinarjem pod vrata v hotelske sobe

 

pač jajotov klovn, res škoda da morm volt za npm, jebiga tle smo

  • Račka +1 9
  • Na jagodo +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 9 urami:

Mah Logar je zgubil te volitve. Ni skoraj nobene možnosti, da zmaga. 

Tudi jaz med dvema satanoma izberem NPM, ampak meni pa se zdi ravno obratno --- da ima Logar tole v žepu oziroma bo izredno tesno. Njegovi bledi nastopi in dejstvo, da za njegovim hrbtom vihti bič Janša, ne bo omajalo SDS volilne baze, dočim NPM hejta res RES ekstra veliko ljudi, zato imam filing, da dosti volilcev Brgleza, Kočevca in ostalih preprosto ne bo šlo na volitve. Si želim drugače, ampak že ko je Logar najavil svojo kandidaturo, sem napisal, da bo zmagal. Še vedno mislim, da bo tako :hmm: 

Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 4 urami:

Obenem se iz aviona vidi da ima logar stokrat več izkušenj v mednarodni politiki in bi bil kot predsednik precej bolj koristen od musarce. Za notranjo/domačo politiko ne rabimo predsednika tolk kokr navzven da nas predstavlja, zastopa in (ne)formalno sklene kakšen deal.

Orban vlak je odpeljal, tako da ne vem, kakšne dile bi sklepal

 

  

Hernier reče pred 1 uro:

Tudi jaz med dvema satanoma izberem NPM, ampak meni pa se zdi ravno obratno --- da ima Logar tole v žepu oziroma bo izredno tesno. Njegovi bledi nastopi in dejstvo, da za njegovim hrbtom vihti bič Janša, ne bo omajalo SDS volilne baze, dočim NPM hejta res RES ekstra veliko ljudi, zato imam filing, da dosti volilcev Brgleza, Kočevca in ostalih preprosto ne bo šlo na volitve. Si želim drugače, ampak že ko je Logar najavil svojo kandidaturo, sem napisal, da bo zmagal. Še vedno mislim, da bo tako :hmm: 

Mah, folk jo že hejta, sam obkrožili jo bodo pa vseeno - ker je pač manj hudo kot MiniMe Janša.

uredilo bitje Combat_Liberalism
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 urami:

Tudi jaz med dvema satanoma izberem NPM, ampak meni pa se zdi ravno obratno --- da ima Logar tole v žepu oziroma bo izredno tesno. Njegovi bledi nastopi in dejstvo, da za njegovim hrbtom vihti bič Janša, ne bo omajalo SDS volilne baze, dočim NPM hejta res RES ekstra veliko ljudi, zato imam filing, da dosti volilcev Brgleza, Kočevca in ostalih preprosto ne bo šlo na volitve. Si želim drugače, ampak že ko je Logar najavil svojo kandidaturo, sem napisal, da bo zmagal. Še vedno mislim, da bo tako :hmm: 


Ja zaspanost volilcev sredine in levega pola zna biti problematična. Je pa res, da ga je polno po socialnih omrežjih, zato dobiš mal lažen občutek, da je vseprisoten. 
 

Jaz sicer mislim da bo res pogrnil, ker je na koncu dneva res samo SDS podgana, pa če se hoče še tok distancirati, bo za večino NPM pač bolj safe varianta. Tip mi je tudi dokaj prazen, zaničljiv, brez karizme. Zelo težko bi mu tudi pripisal pridevnik ljudski ali intelektualec.  

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 19 urami:

Tudi jaz med dvema satanoma izberem NPM, ampak meni pa se zdi ravno obratno --- da ima Logar tole v žepu oziroma bo izredno tesno. Njegovi bledi nastopi in dejstvo, da za njegovim hrbtom vihti bič Janša, ne bo omajalo SDS volilne baze, dočim NPM hejta res RES ekstra veliko ljudi, zato imam filing, da dosti volilcev Brgleza, Kočevca in ostalih preprosto ne bo šlo na volitve. Si želim drugače, ampak že ko je Logar najavil svojo kandidaturo, sem napisal, da bo zmagal. Še vedno mislim, da bo tako :hmm: 

Iskreno, jaz tudi že razmišljam tole. NPM ni bila moja prva izbira, in dalj ko traja kampanja manj jo prenašam. Pa sem vseskozi vedel, kaj je v njenem ozadju. Ne oporekam njeni odvetniški strokovnosti, kot informacijska pooblaščenka je bila tudi OK, ampak pač ne fejkat z neko lažno skromnostjo. Na drugi strani, pa pustiti SDSu možnost vplivanja na ustavno sodišče in če bo šel ta novi zakon glede malce večjih pooblastil predsedniku skozi - tudi na druga sodišča, smo pa v težavah. 

Povezava do prispevka
saosin reče Dne, 4. 11. 2022 at 8:53:

 

a to so te mednarodne izkušnje:

- predvajanje janšatovih videov kako je žrtev

- porivanje depeš o domačih medijih tujim novinarjem pod vrata v hotelske sobe

 

pač jajotov klovn, res škoda da morm volt za npm, jebiga tle smo

res je logar bo malo izven kategorije  ljudi k nas predstavljajo trenutno v svetu. 

Kot recimo Sarec na vrhu Nata govori kako so gasilci  v rupi pijanci 

 

 

Povezava do prispevka

Se spomnim, da sva bila na neki poroki pred Trump Hillary volitvami in nekaj gostov je bilo tudi iz US. Sva se pogovarjala z nekom, ki nama je  trdil, da za Trumpa ne bo volil, samo za Hillary pa tudi ne moreš. Oba sva prišla do zaključka, da bo volil za Trumpa, samo to nekje na Irskem, ki je izrazito sovražna proti Trumpu (in ima dobro mnenje o Clintonih zaradi mirovnega procesa), ni lahko priznati. 

 

Slovenske novice bolj spremljam s pregledom naslovov, ampak imam občutek, da ni nobenega navdušenja za volitve. Verjetno vzdušje ni dovolj medlo, da bi Logar zmagal, mislim pa da bo rezultat bolj tesen kot kažejo meritve jm. 

 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

 

Dobro no... saj poznaš Borisa in njegov lik glede slovenske politike. Samo itak, da ne misli resno s tem, da bi logar bil nek ugleden predstavnik Slovenije :D

 

Loooool, hahaha, oink

 

salty je af, v istem poastu v primeru logarja reče nas, v primeru šarca mora že navržt rupo :rofl:

  • Na jagodo +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...