Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2022]


Priporočeni prispevki

Chenier reče pred 3 minutami:

Si igral enko in dvojko? Ker se mi zdi, da je daleč največji punch, če si igral predhodnike. Namreč trojka se začne dobesedno po koncu dvojke, in to sredi akcije oziroma "finalnega napada"

 

Žal mislim, da ne. Kot pravim sem samo 1x v lajfu imel izposojeno PS3 konzolo, prej pa nikoli imel PS-ja. V mladosti samo PC gaming. Tudi nisem nič sledil dogajanju na Sony konzolah, zato so mi do takrat bile njihove exclusive tuje. Spomnim se edino, da mi je s konzolo dal Uncharted igro in pa mislim

Da je bil nek God of War... Ampak nimam take pameti, da bi se spomnil :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 16 minutami:

Kaki je God of War 3 remastered za PS4? Sploh se ne spomnim, če sem kdaj igral, ker prej nisem mel konzol. Enkrat par tednov PS3 od kolega pa se ne spomnim, če je bil zraven :)

Igra ima neverjetno satisfying combat. Začetek je ful kaotičen in bi znal marsikoga odvrniti od igranja, sam če daš igri šanso vsaj par ur, pol si in for a ride.

Kot pravi Čamerle, še toliko boljše je vse skupaj, če si igral predhodnika.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Morda pogledaš vsaj kak story recap

 

Fora je, da enka ima itak zaokroženo zgodbo sama zase, dočim dvojka in trojka pa imata skupaj en arc, ki se na sredi konča in nadaljuje v trojki (tako dobesedno sredi vojnega prizora se konča dvojka :D)

 

Combat je pa ful fajn ja, predvsem je dosti preprost, pa vseeno omogoča nekaj globine 

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Fak... Momci kak je zaj vrstni red? :D

 

God of War HD

God of War: Ascension

God of War II HD 

God of War III Remastered

 

Kam spada Ascension? Datum izida je za prvega in tretjega zapisanega enak (november 2010), Ascension 2013, III Remastered 2015.

 

P.S.: V tej temi sprašujem, ker vas jo največ spremlja in pa bo to potem itak ena igra, ki jo bom igral :)

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ascension je spin-off in ni del osnovne zgodbe. To je za primer, če boš ful padel not. Zate bi bil pomoje najbolj optimalen play:

 

Pogledat story od enke na youtube -> GOW 2 HD -> GOW 3

 

Meni je sicer enka najboljša, ampak je igralno najbolj zastarela. Tako da pomoje kolikor poznam tvoj okus je to zgoraj opisano najjače zate

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

Fak... Momci kak je zaj vrstni red? :D

 

God of War HD

God of War: Ascension

God of War II HD 

God of War III Remastered

 

Kam spada Ascension? Datum izida je za prvega in tretjega zapisanega enak (november 2010), Ascension 2013, III Remastered 2015.

 

P.S.: V tej temi sprašujem, ker vas jo največ spremlja in pa bo to potem itak ena igra, ki jo bom igral :)

 

 

Zgodba kronološko:

 

  • God of War: Ascension
  • God of War: Chains of Olympus
  • God of War
  • God of War: Ghost of Sparta
  • God of War: Betrayal
  • God of War II
  • God of War III
  • God of War (2018)
  • God of War Ragnarok
  • Račka +1 4
Povezava do prispevka

Pravi vrstni red je isti, kot pri Star Wars filmih

1,2 in 3 pogledaš, ker te zanima oriđin dežurnega bad guya.
4,5 in 6 pogledaš, ker je to obvezna domača naloga vsakega Zemljana.
Vse ostalo pa po želji.

fyi ...GoW 2018 je ep4-6

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Tist ko imaš sci fi filme kot so Matrica, Alien, Dune, Ex Machina in Blade Runner, ampak ne, SW je tisto kar je nujno za pogledat, ima velik filmov pa še velika večina teh filmov je brezveznih. 

 

Ajd ne bi reku Indy, Alien al pa Back to the future, samo SW pa res ni nič drugega kot glej da boš razumel tistih par joke-ov v mainstream medijih

Povezava do prispevka

Probal God of War 1 in bil presenečen, da bi načeloma lahko igral. Celo deluje precej bolj tekoče kot mi je bil RDR1, ki preko WiFi sploh ni delal. Ampak vseeno ne bom :). Razpizdilo me je, ko mi je avtomatično vgasnilo TV (nimam pojma zakaj brez obvestila) in fuknilo konzolo v rest mode. Tako ne deluje autosave prek streama in bi moral ponavljati velik del igre. Vseeno je tudi kar neroden nadzor na hipe, ker pač ne moreš obračati kamere in sem se občasno tebel v prazno v eni stran. Ni pa bilo trpljenja v tem času, igranja - ker kao stara igrica :D

 

Bom kar na dvojko šel (kot je predlagal Čamir) in videl kako bo. So kar omejitve preko streamanja in ko ni v igri možnosti konstantnega manual sava, te lahko zjebe. 

Povezava do prispevka

Nisem velik ljubitelj psysic based igric, ampak te dni igram Human: Fall Flat in mi zelo dogaja. Kot prvo je igra smešna, kot drugo zajebana. Dobra kombinacija. Sploh v MP (omogoča split-screen), kjer se ta bitjeca, ki se komaj obrdžijo na nogah, trudijo družno reševat uganke :avadodo: . Prej sem delal eno late game stopnjo in je tko ena platforma ene 2 metra vstran od roba. Gradim neko zajebano platformo, ki me katapultira čez prepad, uno 30 minut vlečem deske po tleh, švicam v joypad in si delam izračune, če bo zadeva uspela. Končno mi uspe in prečkam zadevo ... Nakar ugotovim, da jo lahko preskočil, ker je skok igralnega lika še ravno dovolj dolg :D. Takih situacij je kar nekaj nekaj, tako da moraš res jemat igrico sproščeno in se zabavat z njo. It's fun! 

 

core.gif?t=1657213165

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Preverte Captain of Industry, če mate radi Factorio in podobno. Kul gimmick je, da maš poleg vseh klasičnih transportov še tovornjake. Pa dejansko koplješ po zemlji za rudo in pol moraš ostanke odlagat v morje, kopat ceste v višje predele, ipd. Lahk narediš polotok smeti in pol na vrh odložiš še plast zemlje in narediš nove farme. Drugače pa klasično urejanje verig surovin. 

uredilo bitje Lunco
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 12 urami:

Nisem velik ljubitelj psysic based igric, ampak te dni igram Human: Fall Flat in mi zelo dogaja.

 

Sem kar precej prespilal tole s seko/frendom. Cist neobvezna stvar, ampak smeh in gruntanje, kako s fiziko resiti neko zagonetko, sta zagotovljena. Plate ratujejo vedno vecje, da se lahko kar malo zgubis ze v njih, lahko se jih lotis na vec nacinov in iz vecih smeri. Pa ves cas dodajajo nove, celo neke player-made. V glavnem zabavna stvar, ki smo jo kar lep cas grizljajckasto igrali, seansa tu seansa tam, smo se pa poj malo navelicali.

 

Povezava do prispevka

Evo pa je padla še Hades PS4 platina. Zares fantastičen špil... Upam da bo njihova naslednja igra kaj podobnega ker tole so res zadel v nulo... Sam glede na to da vsakič delajo nekaj čisto novega verjetno iz te moke ne bo kruha :alien:

Povezava do prispevka

Sem se vrnil h Kena: Bridge of Spirits na PS5....tik pred prvim boss fightom....na normal....mal je trajal :D Sedaj sem "drugi" del špila, pa že vnaprej vem, da se mi ne bo dalo za platino še enkrat na master težavnosti preigrat špila :P Steam Deck...vsak dan na vlaku kaj drugega zaženem (Road Redemption, Prototype (zmrzne igra vsake tolk, popravek je menda custom proton, ampak mi potem čudežno ne zazna "gamepada", mst google more), Rise of Argonauts ..etc.)

Povezava do prispevka

Mal spilam eso

Tvegal sem eso plus sub

 

Yep, it's a trap, prej sm se drzal ene cone pa jo probas spucat, eso plus se pa naenkrat odklenejo vse lokacije in dlcji, basically cel Tamriel, grabs mal queste na BTW mas ze razdalj za par skyrimov in 20 markerjev :D hods mal na blef zasetas v kako ural gorovje in moras delat pol 20minutne obvoze

 

Zelo solo friendly, Edin minus so nigr ZOOMERJI ki v voice proximity v craft areah  nabijajo  najbolj ogabn moon zoomerski rap res tosto za bruhat slabo  (lah mutas)

 

Aja najvecji trap suba je da dobis matt malho, ki ti ne steje pod inv space

 

Ker craftam glih v vseh poklicihin imam ene 500+ surovin je to to, ne morem nazaj. No, lahko bi dal v banko pa se na pol questa fural nazaj za deposite...

 

Questi so mi se kar OK, tudi bukve brat mi je kar OK, all in all sm pricakoval slabse.

 

Ost mi je ok, pokrajina mi je kr carska, oblivion napadi so mi OK, pvp kar OK, pa te alliance seagei, pvp tudi

 

 

Pa kot sm reku solo je friendly, sick sm breton mage (sustain pa to) sam lah komot zasetam v kak public dungeon pa pocas Al se pa pristulim kakmu groupu.

 

Vcer sm umru od smeha ko je ekipa ki je vse malo manj kot oneshotala (jaz sm pa na polno svical predn  so prsl)

Pol pa na koncu boss puzzle in ga resm iz prve, cakal sm retarde pri bossu potem I kid you not cca 10minut d so postekal "puzzle" :D holy fuck

 

"Puzzle" je bil dobesedn na isto foro tutorial puzzlu v prvem skyrim dungeonu jezus

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...