Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Seth reče pred 1 uro:

Ja ima pa tudi takšen skinny build kot Wemby, čeprav Wemby izgleda še v primerjavi s KD-jem kot skeleton. :D

 

Ja sam kar se tiče vzdržljivosti telesa se mi pa zdi da bo Wemby težko imel tako uspešno kariero kot KD ne glede na talent. Mene je kar malo strah kaj bo Embiid naredil z ubogim Francozom in po en strani še dobro da ni več Howarda v ligi :rofl:

Povezava do prispevka

Js bi tut Aytona ampak ekipa z corom Lukec Ayton Ravnozemljec se mi zdi uno ko da jo sestavi nekdo v NBA managerju. Popolnoma nič pomiselka na karakterje, js sem kr prepričan da bi ta ekipa osvojila točno nič, čeprav na papirju kao štima in je Ayton to kar se rabi. 

 

Podobno kot takrat ko je Harden prišel v Brooklyn in se je cel internet na pune hajpal, wau sej momci znajo igrat basket ampak v končni fazi si v eno ekipo dal tri mentalne sprdečine, čestitke. 

Povezava do prispevka

Poletna liga se je začela, sem malo pogledal condensed tekmi med LA-Miami in Spurs-Hornets. Pri Miamiju sta zelo solidno odigrala Jović in Jaquez Jr. tako da lahko v naslednjih dneh pričakujemo še več govora o Dame v Miami. :D Na drugi tekmi Wemby še ni igral, debitiral bi naj v petek. Sta pa dominirala Champagnie ter Barlow in je bilo kar očitno da sta imela v prejšnji sezoni že kar solidno minutažo pri Spursih saj sta proti ostalim mladcem delovala skoraj kot veterana. Je pa na drugi strani igral Brandon Miller pri Hornetsih in prve tri četrtine je izgledal kot tapravi MJ pick :devil:, je pa pol v zadnji vseeno nekaj pokazal. 

Povezava do prispevka

Bolj je kot Ayton sam, je privlačna ideja Aytona. Kaj bi blo v perfect svetu, če ga uspejo popravit do te mere, da izpolni svoj polni potencial. Če se je v Phoenixu pritoževal nad količino žog, ki jih je dobil pod obroč, sigurno ne bi bilo nič drugače v Luka-centric napadu. Kot pravijo Ameri, low motor - nič požrtvovalnosti, nič borbe, skratka Ayton, ne hvala.

 

Idealni centri za Dallas so bolj tipa Bam Adebayo, Nic Claxton (oba nedosegljiva) in upajmo da dostopni Jarrett Allen. Popolno nasprotje Aytona v smislu borbe in želje, ampak v napadu dosti bolj limitiran. Allen, yes please, če jim to uspe izvest, bi bil zelo zadovoljen. Je pa tudi še dokaj mlad in paše z Luko v timeline.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 47 minutami:

 

Ja sam kar se tiče vzdržljivosti telesa se mi pa zdi da bo Wemby težko imel tako uspešno kariero kot KD ne glede na talent. Mene je kar malo strah kaj bo Embiid naredil z ubogim Francozom in po en strani še dobro da ni več Howarda v ligi :rofl:

 

Točno to. Če upoštevamo še dejstvo, da strokovnjaki opažajo vedno več poškodb pri košarkaših, ki jih prej ni bilo zavoljo drugačnih treningov, se bojim, da bo frenći hitro podlegel sklepnim pizdarijam...

 

kemik reče pred 31 minutami:

Js bi tut Aytona ampak ekipa z corom Lukec Ayton Ravnozemljec se mi zdi uno ko da jo sestavi nekdo v NBA managerju. Popolnoma nič pomiselka na karakterje, js sem kr prepričan da bi ta ekipa osvojila točno nič, čeprav na papirju kao štima in je Ayton to kar se rabi. 

 

Podobno kot takrat ko je Harden prišel v Brooklyn in se je cel internet na pune hajpal, wau sej momci znajo igrat basket ampak v končni fazi si v eno ekipo dal tri mentalne sprdečine, čestitke. 

 

Mah, se bojim, da bi Ayton hitro znal zajokat, ko bi mu mirovnik Ravnohrib navrgel kake sočne, kakor takrat, ko je skurcal celo ekipo Keltov... Ayton/Ravnohrib je no - no kombinacija, ne glede na papir in njune kvalitete..

Povezava do prispevka
HaBiBiAmish reče pred 13 minutami:

Bolj je kot Ayton sam, je privlačna ideja Aytona. Kaj bi blo v perfect svetu, če ga uspejo popravit do te mere, da izpolni svoj polni potencial. Če se je v Phoenixu pritoževal nad količino žog, ki jih je dobil pod obroč, sigurno ne bi bilo nič drugače v Luka-centric napadu. Kot pravijo Ameri, low motor - nič požrtvovalnosti, nič borbe, skratka Ayton, ne hvala.

 

Idealni centri za Dallas so bolj tipa Bam Adebayo, Nic Claxton (oba nedosegljiva) in upajmo da dostopni Jarrett Allen. Popolno nasprotje Aytona v smislu borbe in želje, ampak v napadu dosti bolj limitiran. Allen, yes please, če jim to uspe izvest, bi bil zelo zadovoljen. Je pa tudi še dokaj mlad in paše z Luko v timeline.

 

Allen je praktično Dwight Powell v napadu s precej boljšo obrambo in skakanjem. Dostopen je gotovo, Cleveland ne more funkcionirat v končnici, če sta na flooru hkrati dva centra, ki ne znata metat in jasno je da ima prednost Mobley, zato tudi shopajo Allena. Problem je da Dallas nima ravno dosti za ponudit. THJ bi jim lahko bil appealing in baje so se zanimali zanj v preteklosti, ampak zdaj so podaljšali LeVerta in podpisali Strusa, tako da ne vem koliko bi jim koristil. Lahko jim Nico proda idejo o S&T za Wooda in par dodatkov. Wood ne bi slabo pasal kot stretch 4 zraven Mobleyja. 

 

Seth reče pred 17 minutami:

Poletna liga se je začela, sem malo pogledal condensed tekmi med LA-Miami in Spurs-Hornets. Pri Miamiju sta zelo solidno odigrala Jović in Jaquez Jr. tako da lahko v naslednjih dneh pričakujemo še več govora o Dame v Miami. :D Na drugi tekmi Wemby še ni igral, debitiral bi naj v petek. Sta pa dominirala Champagnie ter Barlow in je bilo kar očitno da sta imela v prejšnji sezoni že kar solidno minutažo pri Spursih saj sta proti ostalim mladcem delovala skoraj kot veterana. Je pa na drugi strani igral Brandon Miller pri Hornetsih in prve tri četrtine je izgledal kot tapravi MJ pick :devil:, je pa pol v zadnji vseeno nekaj pokazal. 

 

Ima srečo, da je poletna liga drugače ne bi niti prišel do zadnje četrtine. 6 foulov v prvem polčasu :D

Povezava do prispevka

Kar se tiče Wembya se valjda vsi bojimo nekih poškodb pri takšnem frame-u, ampak a nimajo do njega že leta prav znanstvenega pristopa ko so se med drugim posvetovali z zdravniki glede treningov in raznih vaj itd. da ja ne bi prihajalo do tistih nekih klasičnih poškodb ko gre za tako visokega modela. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 56 minutami:

Js bi tut Aytona ampak ekipa z corom Lukec Ayton Ravnozemljec se mi zdi uno ko da jo sestavi nekdo v NBA managerju. Popolnoma nič pomiselka na karakterje, js sem kr prepričan da bi ta ekipa osvojila točno nič, čeprav na papirju kao štima in je Ayton to kar se rabi. 

 

Podobno kot takrat ko je Harden prišel v Brooklyn in se je cel internet na pune hajpal, wau sej momci znajo igrat basket ampak v končni fazi si v eno ekipo dal tri mentalne sprdečine, čestitke. 

Jaz sem prepričan, da LD v Dal ne bo osvojil 0. A z Aytonom so šanse vseeno večje, ko s Powellom in rookie centrom

Povezava do prispevka
Seth reče pred 19 minutami:

Kar se tiče Wembya se valjda vsi bojimo nekih poškodb pri takšnem frame-u, ampak a nimajo do njega že leta prav znanstvenega pristopa ko so se med drugim posvetovali z zdravniki glede treningov in raznih vaj itd. da ja ne bi prihajalo do tistih nekih klasičnih poškodb ko gre za tako visokega modela. 

 

Možno. Ampak, ne pozabimo, da ga bojo v NBA še napitali malo. Kar bi znalo podret njegove gabarite in mu ustvarit probleme.

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 57 minutami:

 

Allen je praktično Dwight Powell v napadu s precej boljšo obrambo in skakanjem. Dostopen je gotovo, Cleveland ne more funkcionirat v končnici, če sta na flooru hkrati dva centra, ki ne znata metat in jasno je da ima prednost Mobley, zato tudi shopajo Allena. Problem je da Dallas nima ravno dosti za ponudit. THJ bi jim lahko bil appealing in baje so se zanimali zanj v preteklosti, ampak zdaj so podaljšali LeVerta in podpisali Strusa, tako da ne vem koliko bi jim koristil. Lahko jim Nico proda idejo o S&T za Wooda in par dodatkov. Wood ne bi slabo pasal kot stretch 4 zraven Mobleyja. 

No ja, napisal si kot da to ni big deal, ampak je ogromna razlika... Ni ravno DeAndre Jordan, ima tudi nekaj malega post playa s hooki ipd. Sicer pa tip ful hitreje steče kontro, odličen rim stuffer, Luka mu lahko z lobi prinese easy 5-6 košev na tekmo... Ni več random Dwightovih rok z dreka in polaganj na obroču, ampak suveren koš občasno s foulom, kjer spet Allen z 70% FT solidno zaključuje. Noč in dan je tole "skakanje"

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 1 uro:

Allen je praktično Dwight Powell v napadu s precej boljšo obrambo in skakanjem. Dostopen je gotovo, Cleveland ne more funkcionirat v končnici, če sta na flooru hkrati dva centra, ki ne znata metat in jasno je da ima prednost Mobley, zato tudi shopajo Allena. Problem je da Dallas nima ravno dosti za ponudit. THJ bi jim lahko bil appealing in baje so se zanimali zanj v preteklosti, ampak zdaj so podaljšali LeVerta in podpisali Strusa, tako da ne vem koliko bi jim koristil. Lahko jim Nico proda idejo o S&T za Wooda in par dodatkov. Wood ne bi slabo pasal kot stretch 4 zraven Mobleyja. 

Obramba Allena ni bla bohve kaj proti Knicksom ki so dominiral pod kosem. Mislim da je to dost pripomoglo k njegovi dostopnosti.

 

Je pa konkretna nadgradnja Powella, tko da bo dobrodosel.

 

Jest bi tud rajs vidu da dobijo Aytona ki je dve leti nazaj bil en glavnih razlogov da so Sunsi prisli v finale. Odkar je pa izsilu da mu dajo max pa ni motivacije. Pomoje bi v ekipi ki ga ceni pokazal kej vec truda.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 1 minuto:

Obramba Allena ni bla bohve kaj proti Knicksom ki so dominiral pod kosem. Mislim da je to dost pripomoglo k njegovi dostopnosti.

 

Alora ne pretiravajmo no. Obramba Clevelanda je bila povsem na nivoju. Problem je bil da niso bli sposobni dat žogo v koš. Z 105 offrtg ne boš premagal nikogar kljub odlični obrambi. Spacing so imel tako v kurcu da je bla men serija negledljiva. Dejansko sem zaspal vsako tekmo ko sem jo probal gledat :P Zdej so sicer pripeljal Strusa in Nianga ma to jim imo ne bo nič pomagalo če bosta na parketu hkrati Allen in Mobley.

Povezava do prispevka

Ja... v Kaliforniji mislim, da so davki še višji. Samo potem imaš property tax, ki je naprimer ful nižji kot npr v Texasu, kjer ne rabiš plačevati dohodnine zvezni državi texas. Torej imaš lahko 5%  višjo plačo, ampak če imaš nepremičnino, te tam potem lupijo. Tako, da na koncu si tam tam.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...