Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Tretji je po impactu. THJ še vedno dosega več točk, a kaj ko takrat obramba gre v podn in je komaj pozitiven, sploh pa ker poleg njega pride iz klopi še Powell. Model igra neverjetno pametno za 19 letnika. Zavoljo sodniških idiotov se je sicer malo držal nazaj kar se tiče blokad ker so mu sigurno naročili naj pazi na osebne, ker brez njega nimajo za burek. Ne spomnim se pa kdaj je nazadnje dobil osebno v napadu ob postavljanju blokov, v čemer je bil še poleti katastrofalen. Res neverjeten napredek ki ga lahko vidiš velikokrat tudi tekom ene tekme.

 

Drugače pa danes skriti junak tekme ki ga v običnem Boxscoru niti ne vidiš Dante Exum ki je imel danes reci piši 10 screen assistov za 25 točk LOL Model je igral ko manjša verzija Draymonda danes. Če mu steče met za tri potem se bo moral Grant verjetno preselit na klop.

Povezava do prispevka

res je izgledal brutal, ampak baje ni nič resnega, Irving naj bi bil skupi z ostalimi po tekmi v slačilnici in je kao izgledal čisto OK, tko da yaaay, DP vsaj še tega ni čist zafukal :D 

 

smešna tekma tbh, že tko dost bogi Portland je igral brez polovico ekipe ki se jim je RES videl da niso neki profiji, ampak so ostal blizu z insane meti uporabnika "Anfernee Simons" ki je zadel VSE. Dosti odurna igra Polija, Livelyja v obrambi vsako tekmo bolj izleda kot nekdo ki je na vampirski goa party prišel s česnovim vencem - folk dobesedno beži iz rakete - plus super se sestavlja v napadu, pol je pa še Exum TOTALNO nakazal. Model ima nenormalno dolg dvokorak, kljub temu da ni tok eksploziven kar nekako vedno prismuča pod koš s tistimi žabjimi kraki, ful si zna narest lepe priložnosti in ne drka kurca na mestu, plus res mi je največji kralj da gre čisto vedno v neko pedersko polaganje kot da nima dva metra višine :D Kakega beasta je imel to Partizan lani, wat da fak.

 

Ful zanimiva situacija drgač, Dallas ima zdej 3 igralce ki imajo ful podoben skillset, višino in pozicijo - DJJ, Exum in Green so praktično isti igralec lol. 

Povezava do prispevka
El Jefe reče pred 7 urami:

:avadodo::avadodo::avadodo:

 

 

Dwight Powell with the rarely seen negative IQ move. Res, kako drvo moraš bit da skočiš nad svojega soigralca, ki leti proti tlem zato da izbiješ žogo stran od dveh bolje postavljenim nasprotnikom. Kot da je zadnji napad game 7 finala. Mislim, da je tip malo preveč šusev že kasiral v glavo. Se že pozna.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 urami:

res je izgledal brutal, ampak baje ni nič resnega, Irving naj bi bil skupi z ostalimi po tekmi v slačilnici in je kao izgledal čisto OK, tko da yaaay, DP vsaj še tega ni čist zafukal :D 

 

smešna tekma tbh, že tko dost bogi Portland je igral brez polovico ekipe ki se jim je RES videl da niso neki profiji, ampak so ostal blizu z insane meti uporabnika "Anfernee Simons" ki je zadel VSE. Dosti odurna igra Polija, Livelyja v obrambi vsako tekmo bolj izleda kot nekdo ki je na vampirski goa party prišel s česnovim vencem - folk dobesedno beži iz rakete - plus super se sestavlja v napadu, pol je pa še Exum TOTALNO nakazal. Model ima nenormalno dolg dvokorak, kljub temu da ni tok eksploziven kar nekako vedno prismuča pod koš s tistimi žabjimi kraki, ful si zna narest lepe priložnosti in ne drka kurca na mestu, plus res mi je največji kralj da gre čisto vedno v neko pedersko polaganje kot da nima dva metra višine :D Kakega beasta je imel to Partizan lani, wat da fak.

 

Ful zanimiva situacija drgač, Dallas ima zdej 3 igralce ki imajo ful podoben skillset, višino in pozicijo - DJJ, Exum in Green so praktično isti igralec lol. 

 

Meni iskreno povedano sploh ni bilo jasno zakaj ga je takrat Utah odjebal, ker je bil ze pri njih cisto soliden igralec v njihovi rotaciji

Povezava do prispevka
Stasis reče pred 1 uro:

 

Meni iskreno povedano sploh ni bilo jasno zakaj ga je takrat Utah odjebal, ker je bil ze pri njih cisto soliden igralec v njihovi rotaciji

zato k je narejen iz mokrega skret papirja pa nekvalitetnega stekla

ne morš bit 2nd/3rd stringer pa skoz polomljen, model je od 2017-2021 zbral glih za eno sezono tekem

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 6 urami:

 

Dwight Powell with the rarely seen negative IQ move. Res, kako drvo moraš bit da skočiš nad svojega soigralca, ki leti proti tlem zato da izbiješ žogo stran od dveh bolje postavljenim nasprotnikom. Kot da je zadnji napad game 7 finala. Mislim, da je tip malo preveč šusev že kasiral v glavo. Se že pozna.

 

Povezava do prispevka
Amare reče pred 2 urama:

Mah, ta miki miska turnir je cela komedija. Proslavljajo v garderobi z ocali in sampanjcem kot da so osvojili naslov, fak no. :lol::lol:

 

Ker vejo, da ringa ne bodo več videli v tej sestavi. Zato iz tega delajo big deal. Sicer ta trophy se mi ne zdi napačen, ampak po mojem turnir traja premalo časa in je vkomponiran v redni del sezone zato zgubi čar. Zaenkrat deluje bolj joke in marketinški trik za spinanje popularnosti igralcev v zatonu, ki v tem vidijo rešilno bilko sezone in preostale kariere.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

Meni osebno je bil IST format zgrešen. Valda, da v prvo ne more biti vse perfektno. Jim pa je na koncu vse top izpadlo (dokler LAL igra, bodo cifre odlične).

Spremenil bi:

1. Point differential mi je malo slab, sam bi dal pred to (in za medsebojne seveda) zmagane četrtine.

2. Naredil bi NFL style končnico, torej prvi je frej, naslednjih 6 gre v wild card za potencialni polfinale konference.

3. Wild card in in polfinale konference bi dal na nevtralno lokacijo. imel bi eno za zahod in drugo za vzhod. Vsako leto nekje drugje in definitivno tam, kjer NI nba ekipe (Seattle, Montreal, St. Louis, Lexington,...).

4. Zadnje 4 eklipe ostanejo v Las Vegasu, dokler tja ne pride nova expansion franšiza. Potem mogoče celo v evropo. Dare to dream?

5. Več časa med rednim delom in končnico ISTja, da lahko sploh folk pride na tekmo. recimo NYK in MIL sta igrala v torek, v četrtek že v LV ob 2h (!!) popoldne. Premalo časa, da pridejo domači navijači do Las Vegasa.

6. Ko bo 32 ekip v ligi, bi naredil 8 skupin po 4. Vsak igra z vsakim 2x, imaš 6 tekem in potem kot sem napisal, NFL style končnica.

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 22 urami:

 

Ker vejo, da ringa ne bodo več videli v tej sestavi. Zato iz tega delajo big deal. Sicer ta trophy se mi ne zdi napačen, ampak po mojem turnir traja premalo časa in je vkomponiran v redni del sezone zato zgubi čar. Zaenkrat deluje bolj joke in marketinški trik za spinanje popularnosti igralcev v zatonu, ki v tem vidijo rešilno bilko sezone in preostale kariere.

mah majo cist realne sanse tud za ring če bo lebron zdrav

 

pa dejansko so ble tekme zlo tekmovalne pac prakticno na nivoju koncnice

 

mene je presenetlo, da lebron ocitno ko da vse od sebe je se vedno gladko top 5 igralec v ligi

 

AD je itak loterija sploh med rednim delom, ampak naceloma je eden bolsih playoff big manov za razliko od kaksnega embida recimo ma v koncnici vedno bolse stevilke in imo je tud najbolsi defenzivni igralc v ligi ko gre zares

 

kr hudo da so zmagal z dvema trojkama na celi tekmi, ekipe spoh ne znajo vec branit rakete isto je blo ze lani v koncnici, ad in lebron sta se sprehajala do lahkih kosev proti dubsom pa memphisu

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...