Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

BlueSan reče pred 16 minutami:

 

Ja ok vmes med sezono ja, zdle nobenga ne provociram normalno sem pisal jao no 😄


Sej pomoje se galko zajebava in namerno pretirava, valjda ne mislis, da odrasel clovek verjame, da lahko tvoji posti vplivajo na razplet NBA tekme :D 

 

Itak da bi bila kar brukica, ce bi Mavsi kiksnili proti oslabljenim Clippersom, ma to vemo vsi in ni treba posebej poudarjat. 
 

Ce pa galka poimensko omenis je to vabilo k temu, da se odzove na tvoj post :D 

 

Moja napoved je 102:109 v korist Dallasa. :D 

 

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 7 minutami:


Sej pomoje se galko zajebava in namerno pretirava, valjda ne mislis, da odrasel clovek verjame, da lahko tvoji posti vplivajo na razplet NBA tekme :D 

 

Itak da bi bila kar brukica, ce bi Mavsi kiksnili proti oslabljenim Clippersom, ma to vemo vsi in ni treba posebej poudarjat. 
 

Ce pa galka poimensko omenis je to vabilo k temu, da se odzove na tvoj post :D 

 

Moja napoved je 102:109 v korist Dallasa. :D 

 

No ja, brukica glih ne bi bla. :D Ne vem kaj pricakovat od LAC, me zanima kako se bodo lotili Mavsov v obrambi.

 

Res pa upam, da jih bojo Mavsi sprovocirali in unicili. :D

Povezava do prispevka
Amare reče pred 10 minutami:

No ja, brukica glih ne bi bla. :D Ne vem kaj pricakovat od LAC, me zanima kako se bodo lotili Mavsov v obrambi.

 

Res pa upam, da jih bojo Mavsi sprovocirali in unicili. :D


Ma bojim se “lako ćemo” pristopa po dolgi pavzi Donketa in JK pasivnosti, ko se bo lomila tekma. Dejansko pa ne vem kaj pricakovat, upam na najboljse. Brez dvoma je (vsaj v moji glavi) protisk na mavsih, da morajo to zmagat, ce hocejo letos kaj nardit :D 

 

edit: ocitno je plan Gafforda nafilat z osebnimi ze v startu. 

uredilo bitje kmjr
Povezava do prispevka

Mal preveč pasivno trenutno. Nobenega ball denyinga Zubcu, itak potem noben ne upa pomagat, ker se collapsa defence. Tut ne štekam, zakaj Dončič v step back fore namesto pick and roll match up huntinga. Skratka ne vem od kje ta pasivnost pa zakaj same ISO rešitve 

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...