Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

@Berbasecks Ja, jih je dosti s takšno statistiko v rednem delu + tudi v najboljših sezonah je igral samo 60-70% tekem. Itak mu je vseeno, ima že prstan in igra najboljše, ko je to najbolj pomembno. Tudi, če ima kdaj obupen met, je vseeno clutch.

uredilo bitje Amare
Povezava do prispevka

Če je kdo dokazal, da se splača potrpet na poškodbo in zaupat igralcu, je to Murray. Model se je jokal, da ga bojo odfukali, ko se je zlamal, Nuggetsi pa rečejo jebi ga, bomo te počakali, kul dečko si. In eto ti ga zdej, pokasiral prstan, pa verjetno ne bo zadnji. All Star mu lahk popuši, en vikend pod kamerami da pol nekaj polagaš za tistih 5 pik, plz. Raje doma pred kaminom poliraš prstanovje.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 17 minutami:

Če je kdo dokazal, da se splača potrpet na poškodbo in zaupat igralcu, je to Murray. Model se je jokal, da ga bojo odfukali, ko se je zlamal, Nuggetsi pa rečejo jebi ga, bomo te počakali, kul dečko si. In eto ti ga zdej, pokasiral prstan, pa verjetno ne bo zadnji. All Star mu lahk popuši, en vikend pod kamerami da pol nekaj polagaš za tistih 5 pik, plz. Raje doma pred kaminom poliraš prstanovje.

A ne njemu neke blonde polirajo penis. Mislim, da se ma fajn

Povezava do prispevka
Kakarotto reče pred 23 minutami:

Kolk vas je za Mavse navijalo pred Donkeyem in ste se sredi noči zbujal, da ste jih gledali? 

 

Nazadnje ko sem bedel celo noč za nba tekme je bilo to finale leta 2014. :lol: Potem pa sem ugotovil da sem too old for that shit in sem raje izbiral spanec in drugi dan pogledal posnetek. Mladi jaz pa bi rekel da je to blasphemy in da moraš tekmo gledat live. :D

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
Kakarotto reče pred 29 minutami:

Kolk vas je za Mavse navijalo pred Donkeyem in ste se sredi noči zbujal, da ste jih gledali? 

 

Pred Polijem sem Mavs poznal samo pobpar prispevkih o Dirku na poročilih :D ko sem kot otrok v 90ih spremljal basket so bli poleg kakega Golden Stata najbolj brezvezna in dolgočansa franšiza, tko ne vem če se enega igralca spomnim brez da googlam :D Michael Finnley?

Povezava do prispevka

Hahahaha exactly. Jaz sem se pred 2000 zbujal in še to za Bullse (MJ, Kukoč, Pippen, Rodman) ali pa Seattle Supersonics (Payton, Kemp). Potem pa nič več. Mavse tud povohal nebi :D.

 

Je pa logično vse to z Mavsi zdaj in mi je kar kul, da se dela ta 77 following. Prej mi je šlo na kurac, zdaj mi je pa kul, ko tudi oba nečaka to čisto obseda. 

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 minutami:

 

Pred Polijem sem Mavs poznal samo pobpar prispevkih o Dirku na poročilih :D ko sem kot otrok v 90ih spremljal basket so bli poleg kakega Golden Stata najbolj brezvezna in dolgočansa franšiza, tko ne vem če se enega igralca spomnim brez da googlam :D Michael Finnley?

 

Jaz vem kdo so bili samo zato ker sem v srednji fural Mavse v NBA Live 2005, 12 minutes četrtine in online posiljeval vse, ki so mi prišli na pot. Dirk, Terry, Finley, Stackhouse, Dampier,.... Zmage s 50 pik razlike :D

 

Dejanske tekme pa mislim, da sem še največ Raptorse gledal v času ko je Rašo bil tam :)

Povezava do prispevka
Kakarotto reče pred 2 urama:

Kolk vas je za Mavse navijalo pred Donkeyem in ste se sredi noči zbujal, da ste jih gledali? 


A steje leto 2011, ko je prisel tja Peða Stojakovic? :D Resda je samo stal v kotu in metal trojke, ce me spomin ne vara, ampak sem navijal in se zbujal gledat. 

 

 

Zdej ne navijam ampak uzivam v gledanju Donketa in Denverja. 


V raznih NBA igricah sem ze od malega najraje izbiral LA Clipperse. 
 

Najbolj custveno vpet sem bil v balkanske kingse :D Nato v Gogijeve Heate (zbujal sem se za gledat tudi, ko je igral za Sas/Hou in Sunse). 
 

NBA sem pogosteje spremljal zaradi posameznih (nasih) igralcev kot zaradi ekip. Edino v eri Jordana sem navijal za Lakerse kot ekipo, Bullsi so bili prevec mainstream :D 


EDIT: ce ne bi sel Dragic v NBA je vprasanje ce bi sploh spet zacel gledat po tem, ko sem enkrat nehal. Razni udrihi in nesterovici me nikoli niso vlekli k gledanju 🤷🏻‍♂️

 

 

uredilo bitje kmjr
Povezava do prispevka
kmjr reče pred 50 minutami:

EDIT: ce ne bi sel Dragic v NBA je vprasanje ce bi sploh spet zacel gledat po tem, ko sem enkrat nehal. Razni udrihi in nesterovici me nikoli niso vlekli k gledanju 🤷🏻‍♂️

Dejansko sem v prvi polovici '00 se najraje pogledal na teletekstu statistiko od Brezca. 😁 Se spomnim, ko je enkrat imel rekord kariere blizu 30 tock in to je bilo nekaj izvenserijskega takrat za nekega Slovenca v NBA. 😁 Lepo je blo videt, da je imel vidnejso vlogo v ekipi, ceprav so smrdeli. 😁 Sem zdej pogledal, v sezoni 04/05 je imel povprecje 13 tock in 7 skokov kar ni blo švoh.

 

Sem pa vseeno rad gledal Bobcatse. Jason Kapono, Emeka Okafor, Gerald Wallace, zanimivi igralci. 😁

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...