Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

dilar reče pred 21 minutami:

Ker magician je bil Kyrie vcer spet, par norih kosev ne zadel.

pa uni koš od padajočega PGja je bil tud :avadodo:

 

huda tekma, kljub temu, da je Donke pretiraval pri metu za tri

 

 

Westbrook ena pika, PG 7 pik :D

 

GAME 4 bo pomoje dost bližje

Povezava do prispevka

Lol kaj je s temi Clippersi? Pandemic P na delu spet. Kawhi zgleda kot da je za v penzijo. Tam po onem dunku je pet sekund visel na obroču kot da ne bi upal skočit na tla. :D Harden zlo dober v prvem polčasu potem pa zginitis. Powell še je edini nekaj pokazal v drugem. Pod košem pa so jih Mavsi pojedli. Westbrook :rofl:

 

Luka 3/14 trice, come on ne morš tolk tric zmetat sploh pa ne takšnih kot jih je. :wacko:Hvalabogu za Kyrieja v napadu in vse ostale v obrambi. Tole še bo klanje, ni šans da se Westbrook in ostali kaj umirijo. Zgleda Washington dobro ve kako jih raspizdit. :D

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 21 urami:

 

Že za draft night je bilo označeno kot steal. Pred poškodbo hrbta je bil top prospect. Je bil kar high risk/high reward za Denver. Lahko bi bil super, lahko ne bi igral nikoli. Že tako je izpustil prvo leto. Ma 14. pick je lih pravo mesto za si privoščit tak gamble :)

 

Porter je bil pred operacijo v pogovorih za prvo mesto na naboru. Po operaciji pa sploh ni bilo jasno ce bo kdaj lahko se igral na NBA nivoju.

Povezava do prispevka

Poleg DAL : LAC na hitro prevrtel še IND MIL in PHX MIN, da mi uporabnik @Mutombo ne bo več tauntal po forumih

 

IND je imel čist noro predstavo kar se tiče skokov, unega angry yt coacha bo kap imo :D Samo v podaljških so imeli 6 OR, wat da fak :D Sicer igra Indiana grdo ko svinja, res beden basket, ma očitno za MIL premagat bo OK :D PHX pa razpadu čist, brez idej spet, neka glupa soliranja, kasirajo koše ko mlada kurba kurce, publila jim žvižga od 3. četrtine dalje... ahhhhh, kar na jok mi je šlo mal od vsega lepega :D

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

Pa westbrook je mel prav monopredstavo skozi tekmo ker nor karakter res, sej je debil ampak mi je prav všeč

Mene spominja na en lik iz ene risanke, pa se ne morm spomnt na katerga. K en razpizden super-žabec al neki :D.

Edit: najdu
pepe-angry-pepe-mad.gif

uredilo bitje Ejga
Povezava do prispevka
Ejga reče pred 27 minutami:

GMI4mcRWwAEqERI?format=jpg&name=medium

:rofl:




Sam ni mi jasno, zakaj je bil izključen tam, ko pa sodnik 2x reče da je imel tehničnega samo Westbrook (nad Lukijem pa PJom), ne pa PJ? Sem pa gledal samo higlights, tko da lahko da sem kaj izpustil?:nicjasno:

 

Bila je tehnična, odrinil je Westbricka... Zato je tut debil zamahnil proti njem.

Povezava do prispevka

Kaka milina mi je gledat PJa, DJJa, Gafforda in Livelya grindat in grist fak. Mavsi lani in letos so dan in noč. 
 

Dogs! 
 

Also kolk enih lobov, kot aprišiator 90s Sonics in CP-Blake Clippersov, I approve! Vedno je nekdo nad košem, divje.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Dobra taktika Dallasa da so odprli prostor pod košem s tem da sta Luka in Kyrie navlekla igralce nase.

 

Luka je vztrajal na metu za tri čeprav mu ni šlo, so pa zato Gafford, Lively in DJJ mel lahke koše in pobiral skoke v napadu.

 

Drugač pa kar klasična tekma Dallasa kjer Kyrie chilla dve tretjini tekme pol pa akcija.

 

V obrambi poezija. Zubac je sicer dosegu svoje koše, ampak vsi ostali z izjemo Westbrooka niso mel lahkih metov. Dost izlijenih zgubljenih žog. Luka je bil fajn na postavljeni obrambi, tranzicija ga pa še zmerm jebe.

Povezava do prispevka

Sam ta fotka še zmer zmaga
image.png.9595d2e802b245004a6049a4512cb59a.pngimage.png.a8607d34a1e7d92d26daa5d6378c6023.png

Izvajalec: Werner

To noč ne gane me, ne gane me, srce je kakor kamen,
pojdi, preden moj ponos ponižan bo in ranjen.
Lahko klečiš in prosiš me,
a ljubil več ne bom te, ne.
Adijo!

image.thumb.png.651d221c848ca04f3e1f920ba7d193af.png

:rofl:





2 največja NBA stoika v eni fotki
image.png.ebfe316817049e529ca13b5dfd3f561f.png

Lep lp

uredilo bitje Ejga
Povezava do prispevka

Tko crknjen kot je bil Donke vcer na koncu ga se nisem videl, komej se je premikal. S kolenom se je ubadfal celo tekmo, zato tud slab met, ampak kljub temu je garal v obrambi.
Je pa Kyrie nakoncu res igral maestralno, drzal sam razliko, ko je blo treba par crazy meti ob pravem casu.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...