Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 2 urama:

Minus gledanja NBAja v živo: ameriške mega woke reklame :sick::sick::sick:

 

Ravno uživam v adidas reklami z odurno 300 kg črnko v napol prozornih pajkicah in trans odbojkarjem. Yummm

Ugh, sem prav šel pogledat na YT. Compete as a trans woman. Ja ni druge, še športnica leta mora biti en moški.

 

Meni je bilo kar tragično gledati kdo bo bolj nesposoben v zadnjih dveh minutah.😂

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

sem je pa Poli res annoying as fuck s tem pizdenjem, komentiranjem in teženjem. Prov negledljiv je. Da sem jaz sodnik ga vsako tekmo fuknem ven z dvema tehničnima pa jedi govna in glej iz slačilnice sine.

 

Jaz si splohne predstavljam, kok ga mora biti šele težko gledati, če nisi Slovenec / Dallas fan :D  :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 urami:

sem je pa Poli res annoying as fuck s tem pizdenjem, komentiranjem in teženjem. Prov negledljiv je. Da sem jaz sodnik ga vsako tekmo fuknem ven z dvema tehničnima pa jedi govna in glej iz slačilnice sine.

 

Jaz si splohne predstavljam, kok ga mora biti šele težko gledati, če nisi Slovenec / Dallas fan :D  :D

 

Jebiga, če prideš iz lige, kjer je sojenje na nivoju v ligo, kjer je sojenje na nivoju rokometnih pravil, itak da se ti sfuka. Pa ja, zna biti nadležen, samo se mi res ne zdi nekaj dramatičnega. No, razen če nikoli nisi nogometa gledal, poj ti je že tole šok :D

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 24 minutami:

Ma daj nehaj, tečen je ko prasica, da ni naš bi bil lagano top 3 antipatikov v nba :D 

 

tole. Nek zamaščen modelček, ki izgleda ko orjaški albino glodalec, plahuta z rokami ob vsakem stiku, vpije, kriči ko jesihar, spušča najbolj teatralne face, grdo gleda sodnike, cinično zmajuje z glavo... Faking negledljivo.

 

Iskreno ne vem, kdo mu je blizu po whinanju, premalo (nič) gledam druge ekipe 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

Meni je smešno da se ga sploh primerja z joelom. Ajde giannis je tko vsaj mal opasan, sam potem ga pa Donke pošola in je easy decision. Sem gledal včeraj nuggets lal malo in je lagano joker najboljši igrač v nba trenutno <3 

 

Osebno mislim da si je ze davno zagotovil naslov MVPja, ze samo ce gledas s kaksnimi olupki igra in kako je moral igrat celo sezono da so tam na unem petem/sestem mestu.

Povezava do prispevka

Ma dobr no a Luka pa ne igra z olupki. Aarona Gordona vzamem takoj in menjam za bilokoga iz Dallasa 1:1 Je pa dejstvo da če že ni Poli MVP pol naj bo pa Joker itak :) Čeprov včer ne vem kva mu je blo v prvi četrtini. Model je zgledal ko da je direkt iz postle pršu :rofl: Pol je pa itak v tretji četrtini prestavil v šesto prestavo in zradiral Fakerse tak kot je treba.

Povezava do prispevka
Navedek

[Andrew Bogut] One thing that was crazy about that run was the shit that I used to get away with screening. I knew if I was in Milwaukee and I set that I'd foul out in the first quarter....but I could literally clothesline someone off the next pindown (in Golden State) and not have it called

Ko je blo lih o sojenju

 

Navedek
  • I could literally clothesline someone off the next pindown, I know Klay just hit 3 in a row, the crowd's on their feet as he's getting his 4th and I could punch somebody in the face on a screen, knock em out and they wouldn't call it. Klay would get his 4th 3, and even the refs would go "Wow" (and ignore it), it was crazy.

  • Then I get traded to Dallas to set those same screens and I'd get 3 fouls in the first quarter, It was just crazy with the stuff I used to get away with there.

 

uredilo bitje Vrhovni_Plenum_OF
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...