Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

A ima ta mladi zamorec na fotki legit diamanti + platina obesek ali ga fejka ko uporabnik Feget gosto čupo, ko smo že pri tem :D Obetaven košarkar gor ali dol, nazadnje sem gledal par let nazaj eno malo bolj debelo zlato letno pri močniku pa je bila samo ketna jebenih 12K eur, tale črni brat ima pa še ZELO konkreten upgrade. Kje ti keš za to pri 19ih ffs

Povezava do prispevka
Galko reče pred 17 minutami:

A ima ta mladi zamorec na fotki legit diamanti + platina obesek ali ga fejka ko uporabnik Feget gosto čupo, ko smo že pri tem :D Obetaven košarkar gor ali dol, nazadnje sem gledal par let nazaj eno malo bolj debelo zlato letno pri močniku pa je bila samo ketna jebenih 12K eur, tale črni brat ima pa še ZELO konkreten upgrade. Kje ti keš za to pri 19ih ffs

 

kredit, ker veš, da boš igral v Never Broke Again?

drgač maš pa tud rentale za take stavri :D

Povezava do prispevka

Uzadno sem gledal nek video o enem majstru, ki je mislil da bo prvi draftan, zato je se pred draftom vzel za 400k krede, kupoval avte in neke nesmisle, potem pa na draftu cist popusil in je bil njegov obrok za kredit vecji kot placa tako da je neki casa spal v dvorani 😀

Povezava do prispevka
Navedek

But how much do G Leaguers get paid? On average, a G League player makes around $35,000 per season. Granted, some make a lot more (say hello Jalen Green!), but the median is a very meager number.

 

Hehe tile G-ligaši so očitno kar siromaki lol, sploh ko primerjaš z brati v NBAju :D :D Da sem v G ligi hodim z nožem in dilo z žebljem na tekme, ne samo da bi grizel in trgal

Povezava do prispevka
kemik reče pred 6 urami:

Uzadno sem gledal nek video o enem majstru, ki je mislil da bo prvi draftan, zato je se pred draftom vzel za 400k krede, kupoval avte in neke nesmisle, potem pa na draftu cist popusil in je bil njegov obrok za kredit vecji kot placa tako da je neki casa spal v dvorani 😀

Agent Zero aka Gilbert Arenas?

Povezava do prispevka

Mega solerčina ki mu vedna rata ne-priti na bilokak Best of the best seznam igralcev

 

Second option 220 cm visok paličnjak z egom do nebes, ki si na igrišču večkrat veže šnirnice na lakastih čevljih kot na supergah

 

M m mmmmm

 

Me kar mika da bi sel malo brat Wizards subreddit, kaj folk kej pravi na ta odličen duo :D

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 26 minutami:

A ni tko da on tud za reprezentanco ne igra neki velik? Boli ga, dlje časa ko si v NBA, več keša bo nabral, če hoče igrat gre pa lahko v slabši klub/v Evropo

Boris Gorenc je mel sam par mesecev pogodbo nba, a je to izkoristil, da se je zacel ukvarjat z nepremicninami v USA in od tega lagodno zivi

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 23 minutami:

A ni tko da on tud za reprezentanco ne igra neki velik? Boli ga, dlje časa ko si v NBA, več keša bo nabral, če hoče igrat gre pa lahko v slabši klub/v Evropo

 

Na teh 3 tekmah ga ni blo zato ker je komaj saniral poškodbo stopala in niso hotli nič riskirat. Bo pa igral sigurno na EP če že ne na avgustovskih kvalifikacijskih tekmah. Na OI je bil pa  4 najboljši strelec ekipe takoj za Lukcem ,Tobijem in Prletom. Model je dosegal skor 13 točk na tekmo ob 58/48/92 metu!

Povezava do prispevka
Weraziel reče Pravkar:

pomoje je šel v dost legit taprav klub da bo lah kej igral tu pa tam

 

V Denverju je bil že dosedaj 3 leta in je dobival dobesedno drobtinice... Sam ja boljš drobtinice ter miljončki kot pa redno igranje in par 100k v Evropi :) 

 

Je pa očitno podpisal 3 letno 6,8 mio$ vredno pogodbo o kateri bi v Evropi dobesedno samo sanjal :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...