Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 2 urama:

8 igralcev v dvomestnih cifrah, wtf, res nice :) 

 

also, komaj čakam da Mavsi spucajo cap space in da ne bo več treba gledati jebenih Keblerjev in Facutotov kot standardnih članov druge ekipe

Pa Kleber je dober igralec, v napadu sicer ne zna druzga kot odprto trico zadet, ampak je med boljšimi obrambnimi igralci dallasa, lahko igra 4 ali 5, ce je nujno celo 3. Dober 3&D igralec, vsak contender rabi take da zapolnijo ali startno peterko ali pa so rotacija s klopi. Samo ne moreš se nanjga zanašat, da nosi igro v napadu. Ko bo vroč, bo dal 20 pik, ko ne bo, bo dal pač 3, še vedno pa oddelal svoje v obrambi. Campazzo na drugi strani, idiotizem res. Niso mel 15 min na tekmo za Dragića, a majo ga pa za tega krampa....

uredilo bitje debelinko
Povezava do prispevka
Aquilani reče pred 11 urami:

kaj gre men na jetra ta ameriški folk, ki plača karto, pride v dvorano in se ukvarjajo z desetimi stvarmi, mogoče je tadeseta gledanje košarke

 

 

Jap, IMO že uporabniki na tem forumu (pa nismo najbolj strastni strokovnjaki) spremljamo basket precej bolj podrobno kot 99% gledalcev v teh arenah. Imam v življenju željo obiskati veliko športnih prireditev ampak gledati ameriške športe me pa ne vleče prav veliko, jebeni cirkus ne pa tekma. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

 

jebeni cirkus ne pa tekma. 

 

men gre najbolj na bruhanje na NBA tekmah med timeouti pa med polcajtom k izvajajo vse možne pizdarije in otročarije in fake navdušenje, ampak itak, vsaj vejo da je treba mlade privabit čimveč, tega v Evropi očitno še kar ne vemo

 

najbolj mi je pa smešn včasih ko te vragolije bedaste izvajajo pa plešejeo pa vse je v rožicah in lepo...pol pa vidiš domača ekipa izgublja 20 do 30 pik:rofl:

 

ponekod v Evropi ko doma izgubljaš 20-30 pik imaš srečo da prideš cel vn iz dvorane, ko so navijači tko razfukani:happy:

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Stari če te NBA ne zanima kva pol delaš v tej temi?

 

Mislim, da si me narobe razumel, govorim le o spremljanju tekme v živo v dvorani. Mene vsekakor zanima NBA, gabijo se mi pa "navijači" in cirkus na njihovih tekmah. No brezveze, da ponavljam, je zgoraj Aquilani napisal točno to kar mislim. 

 

Ogledati si random fuzbal tekmo kjerkoli na Balkanu > NBA cirkus

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
Jude reče pred 6 urami:

A je kakšen razlog, da Wood ne igra +35 minut? 

 

Da ne zasenči Polija :D

 

Ne, sej ne. Ma tip je dejansko na teh treh tekmah bil najbolj konsistenten in učinkovit Dallasov igralec. Ja Poli ima več pik in več asistenc, ima pa tudi precej več butastih potez.

Povezava do prispevka
Aquilani reče pred 14 urami:

 

men gre najbolj na bruhanje na NBA tekmah med timeouti pa med polcajtom k izvajajo vse možne pizdarije in otročarije in fake navdušenje, ampak itak, vsaj vejo da je treba mlade privabit čimveč, tega v Evropi očitno še kar ne vemo

 

najbolj mi je pa smešn včasih ko te vragolije bedaste izvajajo pa plešejeo pa vse je v rožicah in lepo...pol pa vidiš domača ekipa izgublja 20 do 30 pik:rofl:

 

ponekod v Evropi ko doma izgubljaš 20-30 pik imaš srečo da prideš cel vn iz dvorane, ko so navijači tko razfukani:happy:

 

Vsekakor je drugače, a bi rekel, da bolj kot mogoče na kakem Balkanu ali v Angliji, kot pa v celotni Evropi.   Npr. fuzbal v Barceloni,  mi je bil tko res na nivoju, folk ma res sezonske, družinsko, to jim je kot k maši hodit, navijajo srčno, ampak tko družaben dogodek, noben pijandur ali podobnih neanderatlcov,  a vsi potem lepo razpravljajo o postavah, taktikah, itd. 

 

V ZDA pa na NBA je tudi odvisno malo od mesta, in kako domača je tam košarka (nekje prevladuje hokej, ali seveda NFL, ali študentska ekipa).  A na splošno so izredno kulturni, veliko jim res pomeni tudi ta show (a kot videl res to privlači mlade, dogaja se skoz, je kič, saj jebi ga, ni pa več toliko razvlečeno kot včasih) , če zgubijo se pa ne bodo metali na zobe. Tu je pač ta mentaliteta, izredno samovestni, a če izgubiš, se pobereš in greš naprej.  Pijandur tudi skoraj ni (pivo je u easy 15 USD v dvorani)  kaj šele kakih nasilnežev. Meni nikoli ni noben težil z Dončičevem dresom/T-shirtom. Če res naletiš na kake rivals teams (pa še tisto je bolj kak ameriški fuzbal), moraš biti sicer malce previden. 

 

Je pa tu res vse biznis, vse se prilagaja trgu. Če pride recimo LeBron z ekipo so cene tekem takoj 2x, tudi do 3 x dražje, vsaj tu na vzhodni obali. Na splošno ni poceni,  a tko na oko če ne pride čist brezvezna ekipa, spodnja tretjina tam 350 USD na oko (ob strani in za koši seveda manj), srednji nivo 150 USD in na čisto vrhu dobiš že za kake 50 USD (a tam večinoma gledaš jumbotron). Je pa to tudi investicija, kar nekaj američanov kupi letne karte kot naložbe, in potem lahko na uradni strani resale delaš za vsako tekmo posebej (seveda ti vzamejo majhen fee). In če je ekipa dobra tisto leto, in če pride v playoff, lahko zaslužiš kar nekaj tisočakov. Veliko je tudi kart kot poslovnih daril ali imajo firme zakupljeno. 

 

So pa tudi smotani, tudi če imaš League Pass, pa igra domača ekipa, ti naredijo Blackout ali če je prenos na TNT ali ESPN, ker ima samo kaka lokalna mreža pravico.. no saj hvala bogu za VPN in slovenski dostop, je itak cenejši. Kakorkoli obrneš, ta svet športa se umika nižjim slojem, ker enostavno je predrago vse postalo. Od kart, dostopov, dresov (jebite se s 100 USD, ali 150 za hudi), itd 

 

 

 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 4 urami:

 

Jp mi pise expired in sem tudi revolut pogledal in niso nic odtrgal :)

 

Tudi pri meni je delalo še nekaj časa po temu. Počakaj, da vidiš. Lahko imaš pa srečo in pozabijo. Tako je moj oče par let gledal dodatne programe na kabelski zastonj :D

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...