Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

HaBiBiAmish reče pred 13 minutami:

To so vse subjektivne zadeve... Tebi Lowry, jaz recimo ne prenesem Curryjevega pačenja in ščitnika za zobe:D

 

Sva že dva. Jaz Currya organsko ne prenesem. Kle v ZDA še res v bebastih reklamah nastopa.  Neka presrana rit, iz bogate družine, vedno mu bilo vse na pladnju prinešeno, s tisto dudo v ustih.. ja ja, vem odličen košarkaš ni dvoma, čeprav brez dobrih soigralcev je njegov domet zelo omejen. 

Pač tko je, eni potegnejo drugi ne. 

 

Se pa veselim 7 tekme BOS:MIA. 

 

 

 

 

uredilo bitje Boba-Fett
  • Račka +1 1
  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Mišice majo tudi maso, če so na pravih mestih mu bodo dale agilnost eksplozivnost in pa vrjetn bi mogu na cardiu delat še dodatno, da bo imel energijo igrat po 45 minut če bo treba. Lej to je edini del njegove igre, ki se lahko 100% ne 99% ampak 100% poboljša samo da se spravi v boljšo telesno pripravljenost.

In poznalo se bo ogromno. Res ogromno, ker enostavno tako je. 

Da ne govorim niti kako mu bo hkrati tudi zmanjšal šanso poškodbe pa na dolgi rok zdravstveno služl in na splošno k dolgotrajnosti kariere.

 

To je prva in najbolj pomembna stvar, ki jo more narediti. In tudi stvar, kjer se bodo najbolj poznal rezultati ker so enostavno avtomat. Vse ostalo, a bo bolje proste metal, pa kak nov move imel itd, ni...

Aja da ne omenm, da bo avtomat lažje igral obrambo, ki je res večinoma effort in energija. Pa ajd da bi bil sam nek random kavč navijač. Sem treniral in igral na dost uredu nivoju basket kr neki cajta.

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 47 minutami:

ja ja, vem odličen košarkaš ni dvoma, čeprav brez dobrih soigralcev je njegov domet zelo omejen. 

 

Lol, tole je pa izjava leta. Sori. Ja štekam, tut men gre na kurac k un zobnik skos žveč. Ampak, človek je na novo spisal pojem igranja basketa. Najboljši perimeter šuter all time. Da ne govorimo, da tudi s prodori dela kaos in zalaga soigralce. Ja, je pa res, da bi z GSW soigralci tudi Luka imel lažje delo okol zlatnine.

Povezava do prispevka
HaBiBiAmish reče pred 3 urami:

To so vse subjektivne zadeve... Tebi Lowry, jaz recimo ne prenesem Curryjevega pačenja in ščitnika za zobe:D

Se strinjam. Ampak vseen Lowry flopa big time. Tu je ta razlika. Drugače je pa simpatičen igralec. Sam k ne bi flopal tolko....

Povezava do prispevka

Kaj pa pravite na kaj takega za v Mavericks - Christian Wood?
Ima potencial pa verjetno ni predrag kot sta Gobert ali Lavine, se mi zdi bolj realna opcija:
 https://www.2kratings.com/christian-wood
 

https://www.si.com/nba/mavericks/news/dallas-mavs-houston-rockets-trade-rumors-christian-wood-draft#gid=ci02a26f7be00024e2&pid=usatsi_17945674_168395540_lowres

 


Obramba je edino malo vprašljiva - mogoče bi ga Kidd naučil.

uredilo bitje Ejga
Povezava do prispevka
BlueSan reče Dne, 28. 5. 2022 at 17:48:

Mišice majo tudi maso, če so na pravih mestih mu bodo dale agilnost eksplozivnost in pa vrjetn bi mogu na cardiu delat še dodatno, da bo imel energijo igrat po 45 minut če bo treba. Lej to je edini del njegove igre, ki se lahko 100% ne 99% ampak 100% poboljša samo da se spravi v boljšo telesno pripravljenost.

In poznalo se bo ogromno. Res ogromno, ker enostavno tako je. 

Da ne govorim niti kako mu bo hkrati tudi zmanjšal šanso poškodbe pa na dolgi rok zdravstveno služl in na splošno k dolgotrajnosti kariere.

 

To je prva in najbolj pomembna stvar, ki jo more narediti. In tudi stvar, kjer se bodo najbolj poznal rezultati ker so enostavno avtomat. Vse ostalo, a bo bolje proste metal, pa kak nov move imel itd, ni...

Aja da ne omenm, da bo avtomat lažje igral obrambo, ki je res večinoma effort in energija. Pa ajd da bi bil sam nek random kavč navijač. Sem treniral in igral na dost uredu nivoju basket kr neki cajta.


Pa tole bi si mogu nekam na steno prpopat
eafc3de0429dd0aa2155eb4cb2ffb132.jpg



:D

Povezava do prispevka
Flaming_C reče pred 54 minutami:

Harrison pravi da bodo Mavsi sli all in za naslednjo sezono, hocjo igralce ki bodo kompatibilni z Polijem, ni nujno da bodo all star kalibri

 

Wtf

 

Olupkov k so kompatibilni majo ze zdej dost

 

OK, to da nekdo ni na all star, ni nujno slabo. Marsikateri igralec ne pride do all star tekme, pa je hud. Under radar, bi se reklo.

za primer - Marcus Smart

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Meni čist iskreno, če ne bi Luka tle not igral ta Dallas stil igre itak ni všeč. In pa seveda ekipa. V bistvu mi predstavlja vse kar mi ni kul v NBA. To šablonsko igranje.
Meni je veliko bolj všeč "free" flowing napad tipa Golden State. Boston je tudi bistveno spremenil svojo igro na pram tisti naravnost ogabni igri s štarta sezone. Kok je bil pa tist Tatum Brown iso bruh za gledat.

 

Vsi ki so jokal nad Luka Dallas iso-tom bi priporočal tist ogled. Pa bi convertyl 123. Udoki je treba dat za take stvari res propse. Pa enemu Smartu tudi

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 8 urami:

Meni čist iskreno, če ne bi Luka tle not igral ta Dallas stil igre itak ni všeč. In pa seveda ekipa. V bistvu mi predstavlja vse kar mi ni kul v NBA. To šablonsko igranje.
Meni je veliko bolj všeč "free" flowing napad tipa Golden State. Boston je tudi bistveno spremenil svojo igro na pram tisti naravnost ogabni igri s štarta sezone. Kok je bil pa tist Tatum Brown iso bruh za gledat.

 

Vsi ki so jokal nad Luka Dallas iso-tom bi priporočal tist ogled. Pa bi convertyl 123. Udoki je treba dat za take stvari res propse. Pa enemu Smartu tudi

 

Tako je, ja. Tudi Memphis je imel lepo, tekočo igro, ko je bil Morant poškodovan. Veliko bolj je krožila žoga.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 minutami:

Fak jest sm zmotno mislu da igralski kader upliva na sistem igre... :rofl:

Seveda, če maš Dončića, po defaultu igraš Hardenball...

 

Ne, resno, Dončić dostikrat preveč tapka žogo na mestu in jo mrcvari po 15 s napada, brez da bi vsaj malo zakrožila. Ali je to posledica pomanjkljive indivudalne kvalitete soigralcev, ali je pač soler, ki ne zna igrati drugače, ne bomo vedeli, dokler ne bo Dončić dobil resne sozvezde v ekipo. Kot kaže trenutno, tega ne bo vsaj še nekaj let...

uredilo bitje debelinko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...