Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 2 urama:

Shaqov IG seznam treh top NBA ekip 21 stoletja

https://www.instagram.com/p/Cw9x4VUOF0S/?hl=en

 

KbHPep.jpg

 

Kr carski seznam, sploh prva postava IMO nabije karkoli bi sproduciral katerakoli "top 20. century" ekipa, kljub temu da imajo slednji ful daljše obdobje

 

Magic, Jordan, Bird, Malone, Wilt?

uredilo bitje Stasis
Povezava do prispevka

Dvomim, da bo karkoli od tistega vplivalo na load management. Ni lih težko se izgovorit na saniranje poškodb, vsak jih ima vsaj 5 nekje na telesu. Kdo bo dokazal, da KP nima "knee soreness"? Še največ bojo dosegli s tistim 65 tekem minimalcem za post season nagrade, ker jih igralci lovijo.

 

Dobro se je Houston znajdel.

 

 

 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 1 uro:

 

Saj mas lahko nostalgija glasses ampak cmon. Blatit? Pises kot da bi ga primerjal s Prepelicem ne pa LeBronom.

 

Larry bi v teh časih pohrustal Lebrona. Tako mentalno kot z igro samo. Model je cepal trojke v časih, ko se je igralo pod koš. Danes bi mu igra sedla ko budali šamar. Dve stvari sta Larrya oddaljile od GOAT debat. Poškodbe in Jordan. Vsaj glede poškodb je jasno, glede na highlightse, kak basket se je igral v njegovih časih.:closedeyes:

 

EDIT: pa daleč od tega, da ne spoštujem Jamesa. Je pa pač mimoza, kar se mental skills tiče.

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Jaz nisem fan Lebrona, ampak te "psihološke hibe" niso lih neki, sploh če primerjaš z Ben Simmonsom :D bit tok dolg cajta on top je pač undeniable, da je Lebron res nadvrhunski igralec, top of the line. To vas je samo Jordan malo pokvaril.

 

Po eni strani pridt v tok velik finalov je kar impresivno. On izstopa med ostalimi izvenserijskimi igralci svojega časa. Ko si športnik si vesel vsakega finala v katerem lahko igraš. Po drugi strani sem vesel, da je tudi izgubil tok finalov, ker drugače bi bla košarka dolgočasna, če bi samo on zmagoval kamorkoli bi šel.

 

Birda nisem nikoli imel šanse gledat igrat, ampak bi znal harat dandanes. Samo Lebron bi pa tudi haral v '80tih. 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

To kar mediji ali igralci oglašujejo/naznanjajo ne vpliva na moje mnenje. Niti ne gledam intervjujev in GOAT debate ponavadi skippam v podcastih. Res mi je vseeno.

 

Jaz rad gledam basket, ker mi je fajn šport za gledat. Meni osebno Lebron ni GOAT, je pa precej uspešen basketaš in zelo competitive skozi celo kariero. To moraš biti precej hejterja, da mu tega ne priznaš.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

To kar mediji ali igralci oglašujejo/naznanjajo ne vpliva na moje mnenje. Niti ne gledam intervjujev in GOAT debate ponavadi skippam v podcastih. Res mi je vseeno.

 

Jaz rad gledam basket, ker mi je fajn šport za gledat. Meni osebno Lebron ni GOAT, je pa precej uspešen basketaš in zelo competitive skozi celo kariero. To moraš biti precej hejterja, da mu tega ne priznaš.

 

Waslich reče pred 4 urami:

Enkrat v življenju, ko se strinjam z Gogyem. Lebron james je carski igralec ampak njegove psihološke hibe se močno underrejta.

 

Za ljudi, ki ne znajo brati.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

Zih lah naštejemo en kup drugih basketašev, ki so jih psihološke hibe bolj prizadele. Lebron ima vsaj 4 ringe + veliko nastopov v finalih + dost zmag z reprezentanco. Samo zato ker ni zmagal vsakega finala to še ne pomeni, da so njegove psihološke hibe underrated. Prej bi rekel overrated

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 23 urami:

Zih lah naštejemo en kup drugih basketašev, ki so jih psihološke hibe bolj prizadele. Lebron ima vsaj 4 ringe + veliko nastopov v finalih + dost zmag z reprezentanco. Samo zato ker ni zmagal vsakega finala to še ne pomeni, da so njegove psihološke hibe underrated. Prej bi rekel overrated

 

S tem, da je v večini izgubljenih final bil daleč od favorita, že 100x prežvečena tema. Le en igralec je nad njim na moji lestvici kljub temu, da mi gre večina njegovih izjav in pretvarjanj na bruhanje, izjemno antipatičen hinavski woke klovn ampak IGRAČINA z veliko. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...