Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Hmm, nisem niti vedel, da so uvedli tale in-season tournament. 

Mogoče so te začetki sezone res mal nezanimivi, saj dosti ljudi začne zares gledati šele po all star game. 

In kaj boš pol mid-season champion? Kaj lahko s tem počneš?

 

Ne vem, mešani občutki, ajde bomo vidli. Zdi se mi, da hočejo sam še več stisnit od televizijskih pravic, igralcem vprašanje če bo to kaj pomenilo, hkrati pa se mi zdi dosti misija nemogoče da tempiraš dva vrhunca ekipe na sezono. Ponavadi dviguješ formo lepo do playoffa. 

 

Povezava do prispevka
Stasis reče pred 3 urami:

Dobijo denar in trofejo. Gre se bolj za to da se naredi tekme rednega dela bolj zanimive, oziroma igralce bolj motivirane, saj se stejejo tudi kot kvalifikacije za turnir.

Vseeno je velika večina igralcev občutno proti turnirju.

Se kaj ve bo vsaj BO1?

In a ti vpliva na legacy?

Povezava do prispevka

Sej je logicno da so igralci proti, njim se gre predvsem da dajo skozi ta glup redni del s cim manj napora, tle pa imas dodatno gnanje in (morebitne) dodatne tekme. Jaz osebno kot gledalec pozdravljam bolj kompetitivne tekme, koliko bodo dejansko, bo povedal cas. Samo recimo moj ritem spremljanja izgleda nekako tako, da zacetek sezone gledam predvsem v smislu da vidim kako funkcionirajo nove ekipe, pol pocasi izgubim zanimanje. Potem spet pogeldam bozicne tekme, ker so vecinoma bolj kompetitivne predvsem zaradi tega ker se igralci zavedajo da so te tekme zelo gledane in vedno se na njih (bolj ali manj uspesno) utrjuje ali ustvarja neka rivalstva, potem spet pavza do all-star dogodkov kjer e pac nujno pogledat malo kaj se dogaja, pa recimo odkar izbirajo igralce je to vsaj malce zabavno in potem spet pade zanimanje ki zopet naraste zadnje tedne redne sezone ko se borijo za mesta in tudi kot gledalec dobis jasnejso sliko kaksne bodo ekipe v koncnici. Vmes pa bolj kot ne gledam rezultate zjutraj in kaksno nedeljsko tekmo. Sredi noci se pa redno zbujam samo za te bolj odmevne, prej nastete dogodke.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...