Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2022]

Priporočeni prispevki

Točno to ja... Meni v Nioh sicer ni problem ponoviti (isto kot v From špilu), ko crknem. Problem mi je, da si 3-4x v isti misiji in je potem s crkavanjem skupaj 100x več ponavljanja kot v From špilu kjer se lokacije menjajo in so full raznolike. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 5 minutami:

Pa še Dark Souls 2 imaš, a ne Tomazek? Se ne spomnim, da bi ga kaj komentiral

Res je. Nisem vedel ali ga iti igrat ali ne, ker enko sem igral Remastered. Za dvojko pa ne vem kako se je postarala. 

Če je vsaj kolko tolko igrabilno, pa bi se vsekakor spodobilo, da ne spustim enega špila iz opusa :D

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 minutami:

Saj ta PS4 verzija DkS 2 je prevekslana in remasterana napram izvirniku. Celo bolj remasterana kot DKS 1 remaster :D

Nisem mel pojma :D Prvi Remaster in Dark Souls 3 ter Sekiro sem igral na PC, ker so bli keyi res poceni, na PS pa ni blo nič akcije. Kasneje sem kupil vse Dark Soulse za PS, ko so bli v akciji. Samo Sekiro mislim, da mi manjka na PS zdaj. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 minutami:

PEJDI IGRAT DEMOS SOULS ZA PS5 PIZDUN ANTIKRISTOVSKI

Sem enkrat popizdil, ko sem izgubil vse na koncu misije za brezveze in od takrat nisem igral takih iger zdaj ene 3 mesece. Zdaj po Nioh pride takoj na vrsto :D

Fak je tu v Nioh 2 že na začetku en boss zjeban kot prasica. Čist na začetku prve misije je mater mu jebem... Jedva sem ga v enem 15 poizkusu :wacko:

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Res je. Nisem vedel ali ga iti igrat ali ne, ker enko sem igral Remastered. Za dvojko pa ne vem kako se je postarala. 

Če je vsaj kolko tolko igrabilno, pa bi se vsekakor spodobilo, da ne spustim enega špila iz opusa :D

Nujno preigraj. Meni je sicer manj dogajala od ostalih from iger (nekje na nivoju Demon's Souls), samo je še vedno izjemna igra. Isto kot ostale njihove. Pa tudi epskih razsežnosti je. Meni je to ful dogajalo.

Nimaš kej falit.

Aja, pa komot ti posodim kopijo, če se ti ne da čakat na akcije.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 minutami:

Aja, pa komot ti posodim kopijo, če se ti ne da čakat na akcije.

Tnx... Vidim, da imam Dark Souls 2: Scholar of the First Sin v Libraryu... Torej sem kupil takrat v akciji za PS :D Trojko tudi imam, torej prvega dela Remastered nisem kupil. Sem vedel, da enega nisem. Amoak enke itak ne bom šel več skozi. 

Povezava do prispevka

Preigran Last of Us Part 2. Masterpiece, 10/10, GOTY, all that shit. Animacijsko tako dobro, da se tudi med igranjem počutim, kot da sem v filmu, v primerjavi z Last of Us Remastered nič grafičnih in UI bugov, pa še dosti daljši špil z zanimivo narativo. Kljub temu, da sem vedel za glavna dva twista te zgodbe, vseeno ni ves breme špila na teh dveh twistih, lepo se gradi like naprej, več ali manj nič takega kar bi me motilo (razen zakaj Owen ni pokrpal lukenj v stropu Vodnega ZOOja, ampak ok).

Kok enih assetov, tekstur in animacij je ta ekipa sestavila skp, to je noro. Tud dolžina 20+ ur za nekaj, kar je zelo tightly skupaj sestavljen akcijski špil je kar legit. Uganke so bile boljše in z več variacij, od sefov pa samo enega nism odprl ker sem ponesreči šel skozi napačna vrata in se ni več dalo nazaj :D 

Pa Jesus, kaki sound. Večino tega špila sem preigral na slušalkah, R1 nisem drmal, ker je bilo vse dovolj jasno kje je kdo, če pa nisi videl nekoga si pa pač šel naresti kak krog. Ajde, še zmer mi je glupo, da če vržeš iz zaledja steklenico poleg nekoga, te ne najdejo, če pa vržeš v njih pa vsi začnejo laufat proti tebi, to je zbil iluzijo v nekaterih fajtih, zato sem skušal ne tega počet, ker je skrivanje in počasno pobijanje bilo kar fun. Sicer manjka skrivanje trupel in nekaj mi da misliti, da so tudi želel to vkomponirati, samo jim je zmanjkalo časa.

Zdej grem brati to temo na mn3njalu in že zdej vidim, da so nekateri bili ogorčeni za brezveze. Evo, 'našel' sem še en špil iz leta 2020, ki z lahkoto butne Cyberpunk 2077 iz top5, če ne tudi iz top10. Tkole se pravilno raztala denar za development.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 20 urami:

Vse ostalo sprejmem, sam tle pa mi je stisnilo mošnjo

Če pa ta igra nima enga najbolj kul OSTjev ever, pol pa res ne vem.

Main theme je pa res cacthy in insta zapomnljiv imo.

Go Home Yadrunk. :D

Me ni prepričalo. Sovražim tako ts ts ts ts, imma rape your ear with ts ts ts musko. :D

Rules of nature > DMC5 OST

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Sem enkrat popizdil, ko sem izgubil vse na koncu misije za brezveze in od takrat nisem igral takih iger zdaj ene 3 mesece. Zdaj po Nioh pride takoj na vrsto :D

Fak je tu v Nioh 2 že na začetku en boss zjeban kot prasica. Čist na začetku prve misije je mater mu jebem... Jedva sem ga v enem 15 poizkusu :wacko:

Gozuki ah? :D

Sicer pa jaz ne bom nikoli razumel hejta nad side missioni, k igralni izkušnji lahko le dodajo: če ti ni kul, spustiš in ne delaš, saj so optional, če uživaš v fightu sovragov kot takih in v borilni mehaniki ter bi rad raznolike sovrage oz. obrnjen level na glavo, ga igraš. Nenazadnje je looter game, tak da bi bilo bolj duhamorno, da bi grindal skozi iste levele za gear. 

Drugače pa... a smo pozabili na catacombe/grave/jame in ostalo stransko šaro v ER? Ali pa markerje/ruins kjer je vedno ena pot spodaj, razne ''find wise beasts'' in ostalo copy / pasta nesnago,. ki jo je tudi tam nemalo? Pač devi se tega poslužujejo in roko na srce, če je optional, jaz ne vidim težave v temu, če se ti ne ljubi ali se ti ponavlja pač spustiš.

Jaz bi si na sploh zelo želel neke sorte ''side missionov''/optional- badass endless mode tudi v ER. Ter seveda dober NG+. Ampak so le moje mokre sanje očitno in bo tako tudi ostalo, ker From je kar se tega tiče ostal na istem kot v časih Demons Souls (PS3).

Moraš pa v loot game (kar Nioh za razliko od Soulsov je) vzet v obzir, da boš prej ali slej grindal loot. Meni je dogajalo, sploh pa v Twilight missionih kot nizek/nižji level. Kot sem že nekoč napisal, ni to za vsakega, enako kot Monster Hunter. Čeprav je gameplay na prvo oko podoben, so to v resnici zelo različne igre, včasih tudi ne za isto publiko.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Se strinjam z veliko večino zapisa. Meni je čist dogajala enkratna izkušnja z enim skozohodom... V drugo mu več ne bi in sem zato šel naprej v drugi del. Veliko preveč mi je vsega, da bi se mi dalo poglabljati v ves loot, ki sem ga imel. Brez tega pa bi težko nadaljeval NG+ cikle. Bo igra ostala v precej lepem spominu in bom ziher nabavil tudi trojko, če pride :)

Side missions sem igral, ker sem se bal, da bom drugače preslab. Ne pa zaradi tega, da bi užival v preigravanju istih sob :D Izključno, da sem napredoval v levelih. 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 20 minutami:

Drugače pa... a smo pozabili na catacombe/grave/jame in ostalo stransko šaro v ER? Ali pa markerje/ruins kjer je vedno ena pot spodaj, razne ''find wise beasts'' in ostalo copy / pasta nesnago,. ki jo je tudi tam nemalo?

Seveda nismo pozabili. In mislim, da ni bilo enega na tem forumu, ki ne bi kurcal tega vidika ER.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...