Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2022]


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 8 urami:

A še drka kak feget Cult pf the Lamb? Nobenega mnenja nimamo o špilu, razen da je bil Gatsu zaradi njega eno jutro na šihtu še bolj bled kot ponavadi :D

Jst! Tako, kot Sony lahko svojim followerjem serviraš drek pa se ti bodo klanjali/ 10

Povezava do prispevka

@Chenier

Zdaj ko sem platiniral Disgaea 6 lahko napišem da je špil govno. tldr čez noč putiš ps5 prižgan pa daš autobattle pa špil sam igra in imaš v tednu dni platino

 

- igra se kot neka bedna mobilna vido igrica, iz autobattle so zjebali vse

- oprema nima nobene vrednosti, sem premagal raksasha mode brez levelanja opreme. z navadnim levelanjam in reinkarnacijo maš lahko 700 000 000 000 attacka in če dodaš top opremo rank 40 dobiš noter 1 000 000 000 attacka kar ni nič

- innocents niso pomembni razen statisticians, ker pač afk leveling >>>>>>>>>>> vse ostalo

- juice bar vse zjebe ker lahko class proficency pa weapon mastery maxaš v parih urah afk farmanja

- dark assembly je prelahek ker si takoj overpowered pa lahko vse na silo dosežeš

- zelo malo različnih likov za ustvarit

- 3d so pasja jajca

- item world je preveč enostaven, geo paneli tudi če jih nebi bilo, item god / general stopnje so reciklirane iz story mode, ni piratov

- recikliranje stopenj v story mode

- zgodba in humor sta na nivoju prejšnih iger kar je edini plus

 

Verjetno bom šel platinirat D4 kar mi ni ratalo 2 leti nazaj potem pa še 3ko da si malo popravim grenak okus. Upam da ne uničijo franšize z D7

Povezava do prispevka

Ma dajte si nabavit okus al neki :D, po prvem gameplay clipu je jasno, da je igrica carska. Če kaj, potem sem naveličan your everyday cover shooterjev in militantnih neumnosti ala COD, toži pa se mi po Vanquishu oziroma tistih par igrah, ki so vključevale streljanje kot osrednjo mehaniko v bolj nenavaden out-of-this-world moveset. Sploh ko gre za rollerblading oziroma skejtanje, za katerega so developerji že pred dvajsetimi leti imeli res hude mehanike v THPS, kar pomeni, da dejansko sploh ne gre za nek noro svež koncept, pač pa miks dveh preizkušenih konceptov. 

 

Letos je res dobro leto za inovativne shooterje, ne samo zeh cover shooterje ter Fortnite. Dobili smo tudi baje vrhunski Neon White, ki na Metacriticu like no fucks given čiča na oceni 90 po ogromno reviewih, hkrati pa ene višjih community ocen na več platformah. 

  • Račka +1 2
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 42 minutami:

Ma dajte si nabavit okus al neki :D, po prvem gameplay clipu je jasno, da je igrica carska. Če kaj, potem sem naveličan your everyday cover shooterjev in militantnih neumnosti ala COD, toži pa se mi po Vanquishu oziroma tistih par igrah, ki so vključevale streljanje kot osrednjo mehaniko v bolj nenavaden out-of-this-world moveset. Sploh ko gre za rollerblading oziroma skejtanje, za katerega so developerji že pred dvajsetimi leti imeli res hude mehanike v THPS, kar pomeni, da dejansko sploh ne gre za nek noro svež koncept, pač pa miks dveh preizkušenih konceptov. 

 

Letos je res dobro leto za inovativne shooterje, ne samo zeh cover shooterje ter Fortnite. Dobili smo tudi baje vrhunski Neon White, ki na Metacriticu like no fucks given čiča na oceni 90 po ogromno reviewih, hkrati pa ene višjih community ocen na več platformah. 

ok, hipster :D

Povezava do prispevka

ne vem kaj se je zgodil z razširjenim okusom elite gamerjev

 

včasih smo mel Kabuto, No One Lives Forever 1 & 2, MDK 1&2, XIII (ok ajde ta špil je bil mal tkotko), Zelda: Wind Waker, Splatoon, Okami, ... uglavnem špili, ki so izgledali drugače in smo jih preigrali po dolgem in počez

 

dons pride en špil, k ni realističen shooter pa se vsi zgražajo, sploh glede na to da je en lep kolaž različnih žanrov. Če vsi pravijo, da ful dobr deluje, jim verjamem. To je zdej isto sranje kot folk, k jim Returnal ni bil všeč, pa ga niti še probali niso. Probaj pa povej

 

Baje tud dela 60fps na Steam Deck. Top

Povezava do prispevka
Weraziel reče Pravkar:

ne vem kaj se je zgodil z razširjenim okusom elite gamerjev

 

včasih smo mel Kabuto, No One Lives Forever 1 & 2, MDK 1&2, XIII (ok ajde ta špil je bil mal tkotko), Zelda: Wind Waker, Splatoon, Okami, ... uglavnem špili, ki so izgledali drugače in smo jih preigrali po dolgem in počez

 

dons pride en špil, k ni realističen shooter pa se vsi zgražajo, sploh glede na to da je en lep kolaž različnih žanrov. Če vsi pravijo, da ful dobr deluje, jim verjamem. To je zdej isto sranje kot folk, k jim Returnal ni bil všeč, pa ga niti še probali niso. Probaj pa povej

 

Baje tud dela 60fps na Steam Deck. Top

Citizen Kabuto???? 

 

Jaz sem tega špilal kake pol leta nazaj, še zmeraj je carski špil!!

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

ne vem kaj se je zgodil z razširjenim okusom elite gamerjev

 

včasih smo mel Kabuto, No One Lives Forever 1 & 2, MDK 1&2, XIII (ok ajde ta špil je bil mal tkotko), Zelda: Wind Waker, Splatoon, Okami, ... uglavnem špili, ki so izgledali drugače in smo jih preigrali po dolgem in počez

 

dons pride en špil, k ni realističen shooter pa se vsi zgražajo, sploh glede na to da je en lep kolaž različnih žanrov. Če vsi pravijo, da ful dobr deluje, jim verjamem. To je zdej isto sranje kot folk, k jim Returnal ni bil všeč, pa ga niti še probali niso. Probaj pa povej

 

Baje tud dela 60fps na Steam Deck. Top

 

Tole se bere kot random rant na med.over.net in nima nobene veze z realnim stanjem. Če kej, ima tale forum mega diverse okus in ima glede na velikost carsko pokritih večino naslovov, tudi robo, ki je kar alter. Prov tko dobesedno obratno je od tega kar ti pišeš.

Povezava do prispevka

Jaz pa nabijam Returnal in lahko potrdim da so dobro zadeli ime naslova - me kr vleče da se vračam ga igrat ko imam priliko - prav tako se kar pogosto returnam na/ob ladjo ko me pokoljejo :happy:

 

Zaenkrat sem uspel tretjega bossa premagati in sedaj sem respawnan spet na znanem mestu. Sem pa vesel da sedaj obstaja opcija suspend, da ne rabim se zanašat samo na sleep konzole kot ste se mogli ob izidu špila. Je proper špil, priporočam kdor še ni probal če ti pašejo rougelike igre. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 6. 8. 2022 at 15:19:

zmanjkalo je elektrike medtem ko sem igral Jedi:Fallen Order

 

ko sem prišel nazaj not v safe mode, mi je ponujalo samo opcijo 7

 

eno uro sem se jebal, da sem probal vse ostale kombinacije, zdownloadal neke stvari na USB, opcija 1, opcija 2, ...

 

nič ni delalo

 

tko da evo, zdej sm nazaj not in downloadam špile

 

morm se še spomnit geslo za drugi account

Kako pa to, da ni kr avtomatsko rebuildalo?

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

sry sam

Mačke >>>> Rolerji

Ja sam ne gre se zato kaj je nekomu subjektivno bolj kul ali ljubše. Govorimo o temu kaj je boljši špil, Vanquish+THPS+Max Payne v enem špilu zbije to dokaj kratko, simplistično pohajkovanje mačka.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...