Skoči na vsebino

The Last of Us


dzaver

Priporočeni prispevki

keba reče Dne, 14. 3. 2023 at 22:54:

Zadnji del z mešanimi občutki. Tole bi si zaslužilo 2 dela po dobro uro, ne pa 40 minut. Praktično bi bilo lahko v prvi sezoni 20 delov, pa bi lepo počasi razvijali zgodbo pa še tiste filer epizode bi bile lažje prebavljive, 

Pa vsak del bi lahko pričeli tako kot prva dva dela, ker tisto je serijo ločilo od ostalih. 

 

 

Skupna ocena najbrž nekje slabih 7/10. 

 

Imam enak filing. Faking HBO, k se drži 10 delov/sezona... Ajde, mogoče, ker sem igral špil, izpadem pristranski, ampak, res bi lahko malo razvlekli to njuno hajkanje do bolnice na par delov več. In nekako bolj 'naravno' prišli do umrl bi zate odnosa med likoma. Bolnica pa sploh lame speljano...:no:  Če b jaszt tako v špilu šetal po hodnikih, še danes neb končal enke.:cry:

 

Edina pozitivna stvar je tista scena z matko. Kako je mala pridobila imunost. Ne spomnim se, da bi v špilu blo omenjeno?

 

Also, @Galko, si že pogledal Kickass? :)

Povezava do prispevka
drevored reče pred 3 minutami:

Zakaj ne vidimo niti enega ugriza on screen? Vedno je tko mal ravsanja in pol po fajtanju se vid ugriz.

 

Drgac pa zlo povprecna serija. Kot sem ze povedal, v akcijsko dogajanje niso vlozili nic truda.

 

Toliko so gledali, da ne bo izpadlo kot še ena zombie serija, da so na koncu pozabili na zombije :D

 

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 1 uro:

 

Imam enak filing. Faking HBO, k se drži 10 delov/sezona... Ajde, mogoče, ker sem igral špil, izpadem pristranski, ampak, res bi lahko malo razvlekli to njuno hajkanje do bolnice na par delov več. In nekako bolj 'naravno' prišli do umrl bi zate odnosa med likoma. Bolnica pa sploh lame speljano...:no:  Če b jaszt tako v špilu šetal po hodnikih, še danes neb končal enke.:cry:

 

Edina pozitivna stvar je tista scena z matko. Kako je mala pridobila imunost. Ne spomnim se, da bi v špilu blo omenjeno?

 

Also, @Galko, si že pogledal Kickass? :)

 

Vučko3 reče pred 1 uro:

Pa res, kva je zdaj @Galko, čakamo, da pogledaš kickass!

 

Evo bomo na naslednjem macnightu! :)

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 16 urami:

se morm žal strinjat, ker sm BB lani pogledu še enkrat, je pr vrhu, ni pa top of the tops

pa Walter mi je bil u tadrugo ful večji bad guy/unlikeable kot pa k sm ga gledu taprvič

nekak se isto počutim, sploh me ne vleče, da bi BB spet gledal, je pa dobra serija

 

mi je pa Better Call Saul ful huda serija

Povezava do prispevka

Jaz sem bolj užival v Better call Saul, tisti slice of life easy preživljanje in guncanje iz dneva v dan mi je carsko izpadlo.

 

Glede Sopranos sem pa tam nekje kot Galko, ful dobra serija, ful tezko pogledal do konca, ceprav sem uzival, ne vem, ne najdem razloga.

 

Dodal bi pa še Boardwalk Empire, mogoče ne glih v S-tier, ampak tam nekje, na meji 

Povezava do prispevka

Priporocam Peaky najprej, meni je boljsa/bolj zabavna, zanimiva serija. Boardwalk je slowburn.

 

Celi cast Peaky blinders je fenomenalen, atmosfera je za popizdit dobra, Cillian je pa itak odlicen. Pride film kmalu btw.

 

Kar mi je pa bedno, nikol ne bomo dobili drugo sezono Taboo serije od Hardyja.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...