Skoči na vsebino

The Last of Us


dzaver

Priporočeni prispevki

Zorz reče pred 17 minutami:

ampak se folk ob to ne sme obregniti because pedo. 

Ma medtem ko je kritika na mestu, je res prizadeto za brat "grda je ko pes" in podobne primitivne komentarje v nedogled. Plus če se že gremo neko objektivno kritiko, zakaj se potem ne spotaknemo še ob ostal cast, ki tudi ni popoln? Ne, skoz sam to tamalo in njen "grd" videz, kot da bi morala biti igralka, ki vas vizualno rajca. 

Povezava do prispevka

Koliko salty komentarjev glede izgleda Elle.

 

Pa to je samo serija, bože mili. Saj imate Elle tudi v igrah, kdo vas sili da sploh gledate tv serijo?

Če vam ne paše pač skenslajte, ne pa da zlivate žolč tu na forumu? A Joel in Tess, ki sta drugačna pa nista toliko moteča? Res ne razumem tega kritiziranja izgleda. 

 

Ali je serija kaj na slabšem, ker so liki drugačni in niso isti kot v igri? Meni, kot nekomu ki nisem igral iger ,a videl slike likov,  je serija povsem super in kvalitetna.

52 minut 2. epizode je minilo kot v šusu, takih novejših serij je zadnje čase malo, velikokrat razvlečejo, dajo nesmiselne scene, dajo čudne preklope med različnimi liki in kadri in potem ubije tekoče gledanje da potem vzameš pavze. Tega pri obeh epizodah ni in če bo tako še naprej bo to res odlična serija. 

Kako bo pa z drugo sezono bom pa takrat podal mnenje. 

 

 

uredilo bitje Henrik
Povezava do prispevka

Dobro, pustim provokativne izjave "grda je kot pes" ob strani, ne rabiš zdaj takih izjav jemat kot argument za blanket statement kontra vsem, ki se obregnejo ob njen videz.

 

Ob ostal cast se nihče ne obregne, ker niso glavni liki z obilico screen time-a, to menda ja ni težko razumet. Sarah je imela mogoče pol epizode screen time-a, Tess mogoče dobro epizodo, ... Če bi Joela igral Danny DeVito si lahko prepričan, da bi se folk tudi v to zapičil.

 

Pa ni zdaj kot da nebi mogel spat zaradi tega, lol, opazim pa vseeno ane. In kot je Buzzkill rekel, bomo videli ko bo treba še kakšno drugo emocijo pokazati, za razliko od zgolj neke nasikanosti.

uredilo bitje Zorz
Povezava do prispevka
Zorz reče pred 2 minutama:

Če bi Joela igral Danny DeVito si lahko prepričan, da bi se folk tudi v to zapičil.

Ja, samo to je drastična razlika, folk se pa tu vede, kot da Ellie igra dobesedno nek Hunchback from Notredame, medtem ko pač ima drugačne obrazne poteze, to je pa to. Kako da ne rabim takih izjav jemat resno, če so dobesedno samo takšne izjave? 

Povezava do prispevka
Zorz reče Pravkar:

Lej uredu je, pač nisi pripravljen razumet, kaj ti naj zdaj jst tle z rdečo podčrtujem očitno provokatorske in troll izjave al kaj?

Kaj je tle nerazumljivega, folk je retardiran, te "očitno provokatorske in troll izjave" so pa samo odraz te retardiranost. Ni to nek rocket science. 

Povezava do prispevka

Kakršenkoli odnos bo v seriji prikazan med Elie in Joelom, ker vemo kako pomemben je slednji, bo v seriji fake, ker sorry samo na mongoloidnega otroka se pač nihče ne more zares navezati, razen njegovih bioloških staršev. 

 

Tako da konec prve sezone bo zato žal fake in neprepričljiv, medtem ko je v igri eden najboljših.

 

In pa videz je eden najbolj pomembnih faktorjev v življenju, ki vpliva na čisto vse, v seriji pa kar naenkrat nima več nobenega vpliva:rofl:

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Henrik reče pred 13 minutami:

Koliko salty komentarjev glede izgleda Elle.

 

Pa to je samo serija, bože mili. Saj imate Elle tudi v igrah, kdo vas sili da sploh gledate tv serijo?

Če vam ne paše pač skenslajte, ne pa da zlivate žolč tu na forumu? A Joel in Tess, ki sta drugačna pa nista toliko moteča? Res ne razumem tega kritiziranja izgleda. 

 

Ali je serija kaj na slabšem, ker so liki drugačni in niso isti kot v igri? Meni, kot nekomu ki nisem igral iger ,a videl slike likov,  je serija povsem super in kvalitetna.

52 minut 2. epizode je minilo kot v šusu, takih novejših serij je zadnje čase malo, velikokrat razvlečejo, dajo nesmiselne scene, dajo čudne preklope med različnimi liki in kadri in potem ubije tekoče gledanje da potem vzameš pavze. Tega pri obeh epizodah ni in če bo tako še naprej bo to res odlična serija. 

Kako bo pa z drugo sezono bom pa takrat podal mnenje. 

 

 

 

Zakaj pa se to ne sme pokomentirat. Itak ni nihče tukaj rekel da je serija slaba ali kaj takega. Pač izbira igralke se jim ni posrečila, pač tako je.

 

Sej se je ravno na tem forumu komentiralo na polno ko so posneli ta novi Tomb Raider v katerm je igrala Alicia Vikander. Bile so primerjave da ima vrat ko žirafa in še vse ostalo. Pač tako je. Tukaj je pa neka osebna užaljenost kot da vam je sestra. 

Povezava do prispevka
Navedek

Pascal is great, but Ramsey is phenomenal. She is funny, sullen and sharp, retaining a slightly awkward teenage physicality. Her performance is so authentic and believable that it doesn’t feel like a performance at all. Watching the pair’s relationship develop and deepen is desperately moving. The fact that it manages to resist a sentimental approach and yet still finds such soul is a real achievement.

To je ena od recenzij cele serije. Mogoče se kritik moti, ampak kolikor po do sedaj videnem so zame kritike izgleda žalostne.

Povezava do prispevka
Avion reče pred 1 uro:

Ma medtem ko je kritika na mestu, je res prizadeto za brat "grda je ko pes" in podobne primitivne komentarje v nedogled. Plus če se že gremo neko objektivno kritiko, zakaj se potem ne spotaknemo še ob ostal cast, ki tudi ni popoln? Ne, skoz sam to tamalo in njen "grd" videz, kot da bi morala biti igralka, ki vas vizualno rajca. 

 

Povezava do prispevka
keba reče pred 1 uro:

 

Zakaj pa se to ne sme pokomentirat. Itak ni nihče tukaj rekel da je serija slaba ali kaj takega. Pač izbira igralke se jim ni posrečila, pač tako je.

 

Sej se je ravno na tem forumu komentiralo na polno ko so posneli ta novi Tomb Raider v katerm je igrala Alicia Vikander. Bile so primerjave da ima vrat ko žirafa in še vse ostalo. Pač tako je. Tukaj je pa neka osebna užaljenost kot da vam je sestra. 

Pa kaj se zganjalo zaradi "bajsike" Horizon zero Down 2...

Povezava do prispevka

Evo, pogledal drugi del, pač OK, se mi pa zdi, da je bil pacing in suspenz veliko bolje narejen v tem delu kot pa v prvem. To mi je bilo naravnost super. 

 

Nisem pa čisto dojel te fore, 

Spoiler

zakaj so se polovico časa obnašal, kot da ni nevarnosti in malodane lomastil naokol po mestu, če obstaja nevarnost, da klikerji/zombiji/watever the name is slišijo in napadejo? Ker te klikerji so se mi zdel res tist na hard sound-sensitive in bi pričakoval, da če pač njihov obstoj ni neznanka, da so nasploh malo bolj previdni?

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 11 minutami:

Baje so vedli, da bo epizoda kul, in so mogli dodat kako napakico, da bo Avion komentiral 😁 (dobronamerna šala, brez zamer) 

 

Sicer pa, to je itak cudno. Se posebej ker so tu se bolj obcutljivi na zvok, kot v igri. 

 

Valda, morm nekej najdt :)

 

kid666 reče pred 10 minutami:

joel pa tess približn poznata mesto in vesta kje se okuženi zadržujejo

pa tut ni to a quiet place kjer bi te zombi slišal na kilometre daleč

Hmm, sicer sta vedela, da je ta bližnjica nevarna, ampak sta bila kar presenečena, da se kliker nahaja v muzeju? In to, kar je @Vučko3 rekel, tudi meni so se ti klikerji zdeli na hard občutljivi na zvok in mi je bilo malo bizarno, da če veš, da je lahko takšna nevarnost na vsakem koraku, da se obnašaš tako carefree. 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Avion reče pred 35 minutami:

Hmm, sicer sta vedela, da je ta bližnjica nevarna, ampak sta bila kar presenečena, da se kliker nahaja v muzeju?

Jaz sem razumel, da sta se zavedala možnosti, sam sta upala, da je tudi notri vse, vključno s clickerji, posušeno kakor une korenine zunaj.

Men se je zdelo kar očitno, da se oba zavedata rizika.

 

Drugače, glede lomastenja izven muzeja, v filmu sploh ni razloženo, sam tej clickerji uporabljajo echolocation (zato klikajo), ki deluje bolje na blizu (line of sight brez vmesnih ovir), kakor na daleč. Morda se motim, nisem zihr.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Se mi je zdelo kar očitno, da se oba zavedata rizika.

No saj, ravno zato mi je čudno, ko so recimo bili v hotelu, da so pustili Ellie, da se gre tja zajebavat z zvončkom itd, če se zavedajo rizika. 

 

To mi je bilo malo nelogično, sploh glede na to, da so bili te klikerji res predstavljeni kot super sound sensitive.

Povezava do prispevka
Avion reče pred 1 minuto:

No saj, ravno zato mi je čudno, ko so recimo bili v hotelu, da so pustili Ellie, da se gre tja zajebavat z zvončkom itd, če se zavedajo rizika.

Ja, tisto je bilo prizadeto. Edina možna razlaga je, da sta vedela katere lokacije so safe. Glede super sluha clickerjev, pa sem neki edital zgoraj. Mogoče razloži zmedo.

Povezava do prispevka
Chris reče pred 50 minutami:

A ni v igri napad na State House bil s strani FEDRE ne pa s strani okuženih kot v seriji? al me samo spomin vara..?

 

Ja. Na pol sem poslušala uradni podcast in se jim je zdelo bolj logično za zgodbo. Kolikor se spomnim podcast razloži kar nekaj teh zadev vključno s 'poljubom' na koncu. Ne spomnim se naslova, ker je bilo vse skupaj nekje vmes med factory resetom telefona, metanjem telefona ob steno, šihtom in potem, ko mi je zmanjkalo običajnih zadev, ki jih poslušam. 

 

Edit: našla link. 

https://open.spotify.com/episode/5FYzIp3XdnO8FD0ONfLXQk?si=AqneZ086R92cV0u3BLcRfQ&utm_source=copy-link

uredilo bitje ana
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...