Skoči na vsebino

The Last of Us


dzaver

Priporočeni prispevki

Ajde, ne bi reku, če bi se to pogovarjal okoli Kingovega Dark Towerja, kjer so Clint Eastwooda zamenjali z Idrisom Elbo, ampak tu zdaj picajzlate okoli tega, za koliko mm ima preveč narazen oči pa če so ti kodrčki bili zares v igri ali ne.

 

Faking babe tračare. 

  • Račka +1 5
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

  


Kakorkoli že, meni pa igralka v seriji še vedno vizualno ne sede. Ne gre pač.. Enostavno dobim nek fizični odpor do gledanja. Hecno.

image.png.b2f5d69947f7e5c3de7f800309e6a8ce.png
 

 

True, pač navajen face iz igre.

 

Avion reče pred 1 uro:

Ajde, ne bi reku, če bi se to pogovarjal okoli Kingovega Dark Towerja, kjer so Clint Eastwooda zamenjali z Idrisom Elbo, ampak tu zdaj picajzlate okoli tega, za koliko mm ima preveč narazen oči pa če so ti kodrčki bili zares v igri ali ne.

 

Faking babe tračare. 

 

Ja saj kaj je pa drugače? Vizualno se pač ne sklada s podobo iz igre. Samo zato ker ni tako radikalno odstopanje ala črnka še ne pomeni, da avtomatsko zadovoljuje pričakovanja oz. predstave folka. Vendarle gre za lik iz igre, na pa iz knjige, kjer si vsak lahko po svoje predstavlja nek karakter. Ljudje smo vizualna bitja in ko se ti enkrat nekaj zapeče v možgane te valda "zmoti", ko temu naslednjič ni tako. Enega seveda zmoti več, drugeg manj, ne rabimo zdaj tu nek "gatekeeping" igrat in se obmetavat s "pedoti" ipd.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 6 minutami:

Treba je razumet, da smo nekateri veseli, ker so naredili kvalitetno serijo, po nam priljubljeni igrici. Mogoce se tam skriva hype, ni neka uganka jebemu mater

Ja sej vse kul, ampak ne pol pisat, da pa drugi "ne znamo prepoznat kvalitete", lol, če si sam biased.

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 10 minutami:

 

 

 

 

Ja saj kaj je pa drugače? Vizualno se pač ne sklada s podobo iz igre. Samo zato ker ni tako radikalno odstopanje ala črnka še ne pomeni, da avtomatsko zadovoljuje pričakovanja oz. predstave folka. Vendarle gre za lik iz igre, na pa iz knjige, kjer si vsak lahko po svoje predstavlja nek karakter. Ljudje smo vizualna bitja in ko se ti enkrat nekaj zapeče v možgane te valda "zmoti", ko temu naslednjič ni tako. Enega seveda zmoti več, drugeg manj, ne rabimo zdaj tu nek "gatekeeping" igrat in se obmetavat s "pedoti" ipd.

The Last Of Us HBO Show vs Game Characters Comparisons (HBO TLOU Game  Comparison) - YouTube

 

Zakaj nihče ostalih ne kurca? Pač res ste se zataknil okoli te tamale.

 

Meni Joel v seriji deluje bolje Jose kot Joel. To desno v kotu so v primerjavi z igrico spremenil iz milf v gilf. Da ne govorimo o Joelovi hčerki. Ampak tamala je problem. In valda se lahko obmetavamo s pedoti, če so pa tle dobesedno pedo komentarji. 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 12 minutami:

Ja sej vse kul, ampak ne pol pisat, da pa drugi "ne znamo prepoznat kvalitete", lol, če si sam biased.

Sej ta serija je kvalitetna. Ali ti mislis, da ni? Nisem naprej odgovarjal, ker je Galko odgovoril, in se strinjam. Nikjer nisem napisal, da je serija vrhunec kinematografije, ampak rect, da ni kvalitetno narejena je malo usrano

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 9 minutami:

Sej ta serija je kvalitetna. Ali ti mislis, da ni? Nisem naprej odgovarjal, ker je Galko odgovoril, in se strinjam. Nikjer nisem napisal, da je serija vrhunec kinematografije, ampak rect, da ni kvalitetno narejena je malo usrano

Ja ne vem, za oceno 9,4 na internetih bi pričakoval, da je vrhunec kinematografije, zato pa sprašujem, kje ste "vi" videli te vrhunce, ker jih jaz nisem. Za to oceno in te hvalospeve bi, ja, pričakoval, da bo kaj več kot še ena izmed zombi serij. Valda zaenkrat, nisem hejter, dopuščam možnost, da se vse skupaj razvije v neko genialnost. 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 minutama:

. Tako da, TLoU enostavno ne spada v "še ena izmed".

Jaz bom tu še vedno vztrajal pri tem, da če svoji punci pokažem prvi del TWD in prvi del TLOU, ne bo videla neke drastične razlike. Ker je ni, pa če se na glavo postaviš. 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 1 uro:

Jaz bom tu še vedno vztrajal pri tem, da če svoji punci pokažem prvi del TWD in prvi del TLOU, ne bo videla neke drastične razlike. Ker je ni, pa če se na glavo postaviš. 

Pa sej, a ni bila prva sezona TWD presežek?

Tudi jaz ne bi dal ocene 9,5, sam po do sedaj videnem ni daleč od devetke imo.

 

Jaz še najbolj slavim, da jim je uspelo tako dobro reproducirati trenutke iz igre, hkrati pa dodati nov content, ki tudi delivera.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
NixoN reče pred 13 minutami:

Do 15.4. je še 13... :o

Julia Butters

 

ajde dobr, kle na wikipedii je pa zelo nedvoumno in 100% jasno, da je to še čisti otrok :D Tole dekletce je pač premlado, da bi igralo Ellie. Sploh glede na svinjarije, ki jih bo delala tekom naslednje sezone... IMO je še najboljše, da tak sweet butchery igra polnoleten igralec.

 

Je že kar prav, da so castali tegale evil gremlina ki zdaj igra Ellie, odlična izbira IMO.

Povezava do prispevka

walking dead je prva sezona daleč najboljša, tudi razlog, da je serija sploh postala tok slavna. tko, da ja, ne vem zakaj ne bi blo primerljivo z tlou, kvaliteta je tm nekje. 

 

sicer bi si pa mislu, da bi se na 20 let starem igričarskem forumu lahko zavedali, da je pogovarjanje o nekih arbitrarnih številkah kok je neki dobro, ne vodi nikamor. 

 

prve dve epizodi serije sta ble hude in to na praktično vseh področjih. koga boli kurac za neke random ass številke z imdbja (of all places). 

 

jaz najbolj pogrešam joelov teksaški naglas, v igrici da nek tak comfy feeling. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Galko reče pred 14 minutami:

 

ajde dobr, kle na wikipedii je pa zelo nedvoumno in 100% jasno, da je to še čisti otrok :D Tole dekletce je pač premlado, da bi igralo Ellie. Sploh glede na svinjarije, ki jih bo delala tekom naslednje sezone... IMO je še najboljše, da tak sweet butchery igra polnoleten igralec.

 

Je že kar prav, da so castali tegale evil gremlina ki zdaj igra Ellie, odlična izbira IMO.

 

Chloe Moretz je bila dejansko 13, ko so posneli Kick Ass :)

Povezava do prispevka

Kot nehče ki ni igral iger mi je bil prvi del zgolj ok, začetni del epizode boljši kot potem naprej a overall pa nič spektakularnega. Zmotil me je predvsem velik preskok iz začetka pizdarije na potem ko so že uveljavljene neke utrdbe in različne frakcije brez neke razlage. Celotna zadeva z neko armijo ki drži ljudstvo pod kontrolo je pa totalen kliše za to tematiko, tako da upam da bo čim manj tega. Ta drugi del pa je bil kar super no. Če bo šlo tako dalje bom navdušen. 

 

Pri igralcih sem bil malo skeptičen glede tamale ker me v GoT ni ravno prepričala ampak tule mi je pa za zdaj delo opravila odlično. Sem pa videl da se je v temi omenjala Kaitlyn Dever kot ena izmed kandidatk, ona bi bila super za tole vlogo čeprav je igralka že malce stara (za to vlogo). 😁

 

 

Also Galko kako to da nisi gledal Kick Ass filmov? A nisi imel v planu pogledat celotne filmografije od Chloe. :lol:

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...