Skoči na vsebino

The Last of Us


dzaver

Priporočeni prispevki

Avion reče pred 40 minutami:

Boj za preživetje, zombiji, frakcije, ki se borijo med sabo, oboje je adaptacija nečesa vizualnega, ja, dobesedno dan in noč :rofl: 

 

 

 

 

Gospodar prstanov film in Rings of power Amazon serija

 

Nek prstan, škratje pod zemljo, vilini in ljudje lavfajo ko kure nad zemljo, pa enega Saurona se skoz omenja

 

Čist ista zadeva, sej je vseeno kaj gledaš

Povezava do prispevka
kemik reče pred 13 minutami:

 

 

Gospodar prstanov film in Rings of power Amazon serija

 

Nek prstan, škratje pod zemljo, vilini in ljudje lavfajo ko kure nad zemljo, pa enega Saurona se skoz omenja

 

Čist ista zadeva, sej je vseeno kaj gledaš

Vedno pozabim, da si beden uporabnik :) 

Povezava do prispevka

me zanima kaj pa po Avionovo nardi serijo dobro, ce ne vzdusje, ki ga zna pricarati z cinematografijo (pac kako so posneti kadri, camerawork, scenografija, zvocni efekti, etc),  sposobni igralci ter zanimivi karakterji in zgodba, ki je brez facepalm momentov?

 

lahk bi tud napisal kako kritiko, ki ni "ne razumem hypa, tud walking dead je mel zombije"

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka
drevored reče pred 16 minutami:

me zanima kaj pa po Avionovo nardi serijo dobro, ce ne vzdusje, ki ga zna pricarati z cinematografijo (pac kako so posneti kadri, camerawork, scenografija, zvocni efekti, etc),  sposobni igralci ter zanimivi karakterji in zgodba, ki je brez facepalm momentov?

Kot prvo, sem mislil, da je več kot očitno, da serije ne kurcam, samo da ne razumem hypea, zaradi katerega bi pričakoval, da mi bo serija izstopala od povprečja. 

 

Vse, kar si naštel, drži, ampak jaz tega nisem videl v prvem delu TLOU. Igra mi po ničemer ni izstopala, soundtrack mi je bil ... A je bil? Nisem si ga zares zapomnil. Kadriranje, camerawork, spet, nothing out of the ordinary. Če se omejim na HBO produkcijo in če primerjam samo prve dele, bi izpostavil recimo Chernobly in True Detective. Itak, TD ima svoje pomanjkljivosti, ampak liki so faking živi, scenografija, kamera, tempo, soundtrack, vse je bilo v nulo. Isto Chernobyl. Tukaj ni bilo enega momenta, ki bi mi zares ostal v spominu ali nekega momenta, ki bi pustil nek vtis name. Še recimo tisti prizor, ko Joel napade vojaka, mi je imel nepotreben flashback in mi je nekako uničil moment. 

 

 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

Meni je prvi del 8, drugi pa 9

Delim mnenje. Ajde, prvi del mi je verjetno bolj 8,5.

Drugega mi je skazil sam un "poljub" na koncu. Res totalno brezvezen dodatek. Dopuščam možnost, da je to kak foreshadowing za prihodnje epizode, sam verjetno so samo hoteli narediti zadevo ful dramatično, izpadlo pa je povsem nelogično.

Povezava do prispevka

LOL TLOU sountrack je en boljših ever.... 

 

Navedek

The game's music was nominated for numerous awards. Several tracks became popular and begot cover versions and live performances.

...

The Last of Us won Excellence in Musical Score at the 2014 SXSW Gaming Awards,[24] and the soundtrack received nominations at the 10th British Academy Video Games Awards[25] and Spike VGX 2013,[26] and from Hardcore Gamer,[27] IGN[28] and GameTrailers.[29] The game's main theme was performed live at the 2012 Spike Video Game Awards in Culver City, California on December 7, 2012.[30] Music from The Last of Us was also performed live at The Last of Us: One Night Live in Santa Monica, California on July 28, 2014. The event featured scenes from the game performed live by the actors, accompanied by the game's score, performed by Santaolalla and his band.[31] The popularity of the game has led to numerous cover versions of the music being released by various artists, such as violinist Taylor Davis,[32] guitarist Igor Presnyakov[33] and musician Ben "Squid Physics" Morfitt.[34]

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Avion reče pred 5 minutami:

Še recimo tisti prizor, ko Joel napade vojaka, mi je imel nepotreben flashback in mi je nekako uničil moment. 

 

To se strinjam da je bilo nepotrebno. Razumem, da bi se Sarina smrt zgodila 3 epizode nazaj, pa bi mogoče komu šlo čez glavo zakaj Joela sfuka.

 

Ampak zgodilo se je 40 minut nazaj. Kolk adhd američan moraš bit, da to ne povežeš?

Res je, da se piše leto 2023, nobena serija ni imuna na pointless ekspozicijo in opomnike.

Povezava do prispevka
fric reče pred 47 minutami:

Mi je ful smešno, ker folk dissa izgled Ellie. Stari, kot da so tle na forumu sami lepotci. En grši od druzga.

Sem ravno razmisljala, da je najvec pritozb od ljudi, ki so po starosti precej blize 60 kot njeni starosti. Je dovolj zalostno, da se 13letnik doma ne pritozuje o njenem videzu 40+ letniki tu se pa. Igra super.

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
Avion reče pred 4 minutami:

Ja koliko tega soundtracka pa je bilo v prvem delu? 

Fuck it, jaz sem mislil, da govoriš o igri na playstationu in OST iz igre... v seriji, je pa tudi bil in to super, sploh zadnji komad :panika:

 

 

 

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Bessie reče Pravkar:

Fuck it, jaz sem mislil, da govoriš o igri na playstationu in OST iz igre... v seriji, je pa tudi bil in to super, sploh zadnji komad :panika:

Ne, govorim izključno o prvem delu. Celoten špil mi ima super soundtrack, tukaj ga pa praktično nisem niti zaznal. Saj, nekomu je to lahko plus, drugemu (meni) minus.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 minutami:

Očitno si bolj zahteven, oz. imaš drugačen okus. A ti ni to dovolj dobra razlaga?

Ja, mi je. Mogoče sem hotel premaknit debato še kam drugam kot jo pustit omejeno na "omg serija je genialna" vs "tamala je grda ko pasji šupak lp mefisto-ne-me-zatožit-niki-kovač" komentarje. 

Povezava do prispevka

Videli bomo kakšen casting je, ko bo Ellie morala pokazat kakšno emocijo več od teen angsta, čudenja in pissy onelinerjev.

 

Meni je osebno igralka ok in po mojem bo shendlala. V GOT je sicer nisem maral.

 

Kritika do castinga je fer, tko kot je bila do castinga črne Sarah, kar je bil v retrospektivi zadetek v polno.

 

Niso pa kritike na izgled čisto mimo. Igralka ni klasična lepotica in sploh ni podobna Ellie.

 

Saj ne rabi bit, bo nekdo rekel, ampak saj niti niso castali Steva Buschemija za Joela, temveč nekoga, ki je po izgledu veliko bližji Joelu. 

 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 1 minuto:

Ja, mi je. Mogoče sem hotel premaknit debato še kam drugam kot jo pustit omejeno na "omg serija je genialna" vs "tamala je grda ko pasji šupak lp mefisto-ne-me-zatožit-niki-kovač" komentarje. 

Ok, to je dober point, sam po moje si ga zastavil preveč konfliktno. There's egos at stake. :D

Povezava do prispevka

Točno to. Tule je treba ven iz zone gamerja. Eno smo publika, ki je preigrala tudi špil (oba), drugi pa so taki, ki špila ne poznajo in se jim gladko jebe za to, koliko je mala podobna tisti iz igre. Je pa res brez veze delat neke zaključke po dveh delih. Tut GoT se začne topšit in se prve tri sezone drži knjig, pol gre pa v maloro...

 

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 3 urami:

Men je pa všeč, da izgled likov odstopa od igre, bolj me skrbi, da zgodba ne bo dovolj "močna" za na TV in bo izpadlo kot, da gledamo en walkthrough... 

Baje je malo tega samo naj bi bilo vse skupaj še vedno dobolj močno. Ne vem če je bilo omenjeno v tej temi, ampak bili so dovolj prepričani v serijo, da so kritikom poslali vseh devet delov in prepovdali razpravljati o vsebini possmeznih epizod. Veliko navdušenih profesionalnih kritik je na podlagi cele sezone. 

Povezava do prispevka
mahoney reče pred 58 minutami:

Holy shit pa res tamala zgleda kot da ima downov sindrom :rofl:

 

Ima srečo, da je trenutno to moderno v USA, da bolj kot si grd, debel, hermafrodit, več spolov kot zamenjaš več šans imaš da tam uspeš. Pa naj se gre za žensko plavanje ali pa igranje.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 4 urami:

Videli bomo kakšen casting je, ko bo Ellie morala pokazat kakšno emocijo več od teen angsta, čudenja in pissy onelinerjev.

 

Meni je osebno igralka ok in po mojem bo shendlala. V GOT je sicer nisem maral.

 

Kritika do castinga je fer, tko kot je bila do castinga črne Sarah, kar je bil v retrospektivi zadetek v polno.

 

Niso pa kritike na izgled čisto mimo. Igralka ni klasična lepotica in sploh ni podobna Ellie.

 

Saj ne rabi bit, bo nekdo rekel, ampak saj niti niso castali Steva Buschemija za Joela, temveč nekoga, ki je po izgledu veliko bližji Joelu. 

 

 

Točno tko, eden izmed dveh glavnih karakterjev se po izgledu za razliko od drugega znatno razlikuje napram igri, ampak se folk ob to ne sme obregniti because pedo. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...