Skoči na vsebino

The Last of Us


dzaver

Priporočeni prispevki

Fak, keri nergači. V Rings of Power (brruuuuuuuh) je res bodlo v oči multi kulti, ker ni imelo smisla v kontekstu world buildinga, in je blo prav vsiljeno. Kle je pač gej couple, pa črnka ki fura komunizem, so what? Meni woke radar ne pinga pri tej seriji, res pa da nisem igral iger, pa gledam na vse skupi bolj ležerno. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

S prijateljčki se dobiva pri sosedu, ki imajo v lasti zlatarno, torej so za takrat na začetku neodvisne SLO mega bogati. Posledično imajo velik TV, videorekorder in vedno kako akcijsko videokaseto v điru (via videoteka "Shock" iz Zaloga, lp). Furajo se tako bolj high end trash klasike tipa American Ninja, Rambo 2 in Rambo 3.... Filme vsi otroci požirajo akcijske filme kolikor so dolgi in široki, zlatarjev sin si da pri očetu dejansko narediti dog tag z napisom Good morning, Vietnam, s svojim imenom in priimkom in rojstnim dnem.  ...

 

Modeeel mel si očitno najbolj carskega soseda ever :avadodo:

 

 

Galko reče pred 8 urami:

 

  ... edini otrok, ki spušča looka in ne razume hypa, je pa Galko :D Meni so šli že takrat razni Ramboti mega na kurac.

 

eww-gross.gif

 

Očitno en unih čudakov, ki ga MORAJO povabit vsakič zraven ker je bogi in pač sosed :rofl:

 

Galko reče pred 8 urami:

 

totalen pofel tipa Strike Commando

 

WTF :blink:

Film je jebena klasika in eden najboljših ripoff kvalitetnih cheesov ever !

 

In seveda nepozabna disneyland scena :online2long:

 

EmnFz1t.gif?noredirect

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

@Galko tole gnojnico, ki si jo pravkar podriskal po enem največjem in najpomebnejšem civilizijskem dosežku v zgodovini človešva (akcijski  filmi iz 80-ih)....

Kot da bi se mi posral na krožnik ali pretepel psa. Direkt v čustvo!

Po temle res ne moreva biti več forumska prijatelja, žal :no:

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

@GalkoOčitno je moj moralni kompas (ne glede na to kako pravilen je - objektivna moralnost itak ne obstaja) močnejši od mojga "realizem" kompasa (men gre tudi vsiljena izkrivljena realnost na kurac v marsikateri produkciji, s tem da sem se enostavno navadil požreti razne nesmisle, tko kot to počnem sedaj pri TLOU, če so mi drugi aspekti nekega filma ali serije dobri).

Ti pa oboje postavljaš v isto kategorijo vsiljenih nesmislov. Sicer men ni tole niti približno isto, ampak sedaj dejansko kapiram tvoj položaj.

Dober post.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Galko napisal je se eno variacijo zakaj folk tesko to prebavlja povedano na 10i nacin 50ic, pa se vmes je pol posta porabil pojasnevat in se branit, ker je in current year nasprotovanje poziranju nerelevantne propagandice v zabavnih medijih takoj kot sam pravi pobarvano na crno belo. Zal ni dosegel nicesar ker ne bo trajal eno stran do novega izpada ko nekomu ne bo nekaj vsec. 

 

Ali je je bil folk enako nor ce se je kdo smejal Rambo kill countom v 80ih.

 

Me zanima kok cajta bojo se trajale te bedarije, westerni so mel svoj thing desetletje, 80s svoje, super amerika svoje, mogoce se bo stvar izpela in bomo koncno gledal serije kjer bo Soprano jr. namesto brzole jedel cricke.

 

1678008491893152.gif.6556ff87806cc81289a9315015bafbb9.gif

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 uro:

Ali je je bil folk enako nor ce se je kdo smejal Rambo kill countom v 80ih.

Tole gre bolj primerjati s tem, da se ravno 2 geja srečata v apokalipsi, da je obi ograja napremostljiva ovira, da ima Joel neskončno municije itd., ne pa z vsiljenim vključevanjem manjšin v medije.

Te murrica wins against evil top gun bedarije valjda ne moreš enačiti s tem, da je neka črnka prikazana kot močna ženska. A tebi se to dvoje res zdi enako non-believable in immersion breaking? Ne vem no, meni osebno se tole zdi res nehvaležna primerjava.

 

Očitno je vsa ta debata osnovana na osebni občutljivosti na različne "nesmisle" in tle enostavno ni neke rešitve, razen to da upoštevamo čisto vsako bedarijo in bojkotiramo karkoli nas lahko zmoti (tudi Breaking Bad, Sopranos, Rome,... in ostale slavljene produkcije so polne stvari, ki bi komot padle v to kategorijo immersion breaking neumnosti). Osebno raje požrem gluposti in se osredotočim na dobre strani, ki ostanejo (Top Gun Maverick, Saving Private Ryan,  Rambo First Blood,...). Če si pa zaželim, da mi ne umirajo možganske celice, pa pač grem gledat neki non HW.

 

Moje vprašanje tukaj je, kje se za posameznika končajo te neumnosti in vsiljevanje tujih vrednot? Moj odgovor je tam kjer se končajo posameznikovi predsodki.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

dobar je ovaj joel dobar

 

pa a ste opazl kako je ta community

Spoiler

ljudožercev

sestavljen sam iz belcev, furajo ga beli moški, nobene črnske ženske ni na spregled, ki bi to failed skupnost naredila bolj pravično in sposobno

jebena woke propaganda spet

 

bogi galko, že vidim kak bo delu prevale ob ogledu

Povezava do prispevka

meni je legendarno ko v HZD 2 gledaš ves cajt res uno multikulti nebesa na zemlji, vsi rjavi, črni, mulati, vijolični, rumeni, beli, flurescentni, res uno ko barbapapa kuglice... Pol pa prvič uletijo ta pravi negativci, res uno evil bastards do konca, totalne žleht pizde brez ene dobre lastnosti, pa vsi, od prvega do zadnjega, beli in blond ko hitlerjugend :D:D  

 

no sam da je hud del, me veseli :) meni je bil ta chapter ki si ga dal spoiler eden od vrhuncev TLOU 1 :)

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Veliko boljši del kot prejšnji, ampak, ampak, ampak. Ne vem no v nekem trenutku človek ne more niti odpreti oči, čez 15 minut pa že pobija kot rambo in se kar preslika v resort. Ellie je pa itak superwomen, je pa dobro odigrala. 

 

Pa seveda, kult ljudožercev, fanatikov in rednekov, to pa so lahko samo belci, ker če jih ne vodi neka v prejšnjem življenju nadvse uspešna črna ženska, skupnost pač ne more prosperirat. 

Povezava do prispevka

meni tale epizoda waaaay over the top, enostavno prveč pretirano vse skupaj. Do polovice normalno potem pa direkt Ellie Terminator. Ko, da je dala skozi Navy seals urjenje in obenem magistrirala iz tiste mesarice.  :D

Spoiler

EDIT če pa bi afroameričane dali med ljudožerce, to bi bil čisti samomor za serijo in njene avtorje.

 

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...