Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2022]


Priporočeni prispevki

Tale snap je men ultra sumljiv. Saj nisem ultra n00b, sam jebote zmagujem po tekočem traku z deckom, ki sem ga sestavil po občutku iz glave in imam malo na sumu, da so vsaj spodnji leveli poseljeni z boti or smth. Ne more bit tolk bednega folka :D

 

Zdaj če so naštudiral nek napreden bot sistem potem svaka čast, ker so implementiral vse tiste random wait pred potezo zadeve, kdaj traja 3s, kdaj 10s kao lej živ nasprotnik. Čist preveč čudnih stvari mi je :D

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 3 urami:

Tale snap je men ultra sumljiv. Saj nisem ultra n00b, sam jebote zmagujem po tekočem traku z deckom, ki sem ga sestavil po občutku iz glave in imam malo na sumu, da so vsaj spodnji leveli poseljeni z boti or smth. Ne more bit tolk bednega folka :D

 

Zdaj če so naštudiral nek napreden bot sistem potem svaka čast, ker so implementiral vse tiste random wait pred potezo zadeve, kdaj traja 3s, kdaj 10s kao lej živ nasprotnik. Čist preveč čudnih stvari mi je :D

ok vzamem vse nazaj, sem fasal zdajle ene 5 zaporednih porazov, all good boti so ratal dobri or smth :D

Povezava do prispevka

>spil ti da na zacetku EZ wine, da si poveca sanso te hookat

 

Nikad videno

 

 

Koncal re rose, tfw postekal kdo je majkl predn je blo cool 

 

Spet odigral ene 20min tlou2, tm ena vrata v crno so mi bla nope pa sm sam zapru spil.

 

ReInstallal se detroit, mislm da mam glih ene 2 odlocitvi se do konca

 

 

 

Sovica reče pred 1 uro:

tm ena vrata v crno so mi bla nope pa sm sam zapru spil.

Itak, se cheatal sm z visionom da sm vidu da mi je teleportal modela za hrbet, kuj ko sem vstopil v eno sobico :D sj je kul kek, dosta

 

  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Dober špil je, sam jest sm zanič :) pa mal bedno je, če hočeš kolkor tolk brez ful čakanja igrat, si obsojen da igraš supporta. Tko da še vedno igram Luciota al pa Zena, čeprov mi je Batiste ful dober lik, sam mam tolk slab aim, da nikogar ne pozdravim, če z njim igram :D

Povezava do prispevka

Jaz igram na PS5 igram  Zarja, Winston, soldier 76, Sojourn, Support ne igram če pa že pa Batiste ker ima immortality shield zelo uporabno  meni zelo hitro najde igro .   Trenutno sem gold  1 ranked zato ker ko igram sam z random playerji  sredi igre leavajo  in spušimo in mi pade rank ce igram s frendi je bolše ker noben ne leava. 

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka

Pretekli mesec sem spilal:

 

Bomber Crew: sem imel ze en cas ugledano, ker deluje podobno FTLju. Tudi je, ampak bolj kaoticno in manj razgibano. V redu za en cajt, ampak na daljsi rok me je pa odbila kaoticnost.

 

Subnautica: fuknil 30 ur noter. Na zacetku vlece, kasneje pa mi je malo dojadil gameplay loop. V teoriji bi moralo dogajati raziskovanje sveta, v praksi pa ni dovolj raznolikosti in markantnosti. Nisem zakljucil.

 

Mirror's Edge Catalyist: tole spilam trenutno, ker je kratka kampanjica, da bo fertik do ragnaroka. Pa ene 2 urah kar solidno, mi je kul parkurati po mestu (izklopil sem si vsa pomagala, torej rdece oznacbe za rekvizite in pot), ampak mam filing, da od zacetka do konca ne bo nekih inovacij.

Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 46 minutami:

Widow je zdaj dost slaba IMHO in jo skoraj noben več ne igra ker se mi zdi da se OW 2 igra hitreje kot OW1 in zdaj je 5 vs 5 prej je bilo 6 vs 6 

ma ne, če imaš kako ano poleg al pa mercy, je widow še vedno kr jebena

 

itak rabiš samo njihove supporte najdt pa jih potamanit

 

 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 21 urami:

vidu da mi je teleportal modela za hrbet,

Evo dons grem nazaj itak bo loadal checkpoint in predn vstopm v sobo bom plantal mine pa boljs da se ta skriptiran zombac razfuka :D

 

 

Also koncal detroit,  kr zabavno pol gledat tisto mrezo eventov pa kok % jih je mel isto. Sm bil pa tok lesen po tokem casu da sm ubil marcusa, jbg :D

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

V tem tednu 25% popusta na spodnje igre!

Akcija velja do 6.11.2022 oz. do razprodaje zalog.

Zaloge so zelo omejene.

 

Koda za popust se glasi: jazbina

Kodo vneseš ob koncu naročila v namensko okence.

 

- Mario + Rabbids 2

- Last of Us Part 1

- Bayonetta 3

- Gotham Knights 

 

Naj šerif prosim prestavi, falil temo.

uredilo bitje Tijuana
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Čez praznike sem igral Days Gone NG+.

Igra je 100x boljša, če imaš že od začetka do konca nadgrajen rezervoar za gorivo na motorju in orožja, s katerimi greš lahko nad hordo.

 

V bistvu, razen bugov, ki so popravljeni, je največja težava igre prav tempo oz pacing. 
 

Igra se vleče, motor ni za nikamor, orožja so sprva bedna. Potem, ko se na drugi polovici odpre imaš že poln kurac vsega in ko končno dobiš ta kul igrače, ti je zadnje na mislih, da bi šel čistit horde.

 

V NG+ ti problemi zginejo. Ni treba grindat za campe, horde lahko iščeš in čistiš sproti, motor ne bo brez goriva po prevoženem nanometru, celo zgodba bolj sede ker ni dolgih sekcij med misijami ko zbiraš sužnje, da bi lahko kupil boljšo verzijo zarjavele šibrovke.

 

NG po fixanih performance bugih na ps4 Pro: 76.
 

NG+ na Ps5: 86.

 

Če bi enkrat remakali igro, bi lahko z boljšim editingom in pacingom imeli prehudo zombijačino, tko jo pa vlečeta nazaj.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Prejšnji mesec sem večinsko igral Barotraumo; bote so zdaj že tolko poštimali, da lahko tudi v single player daleč prideš. Prispel sem v tretji biom, kjer se mi je pa zaluštalo nekaj bolj grozljivega in temačnega, saj se je takrat že bližal Haloween. Tako pol brskam po parni knjižnici in sem se odločil, da se po nekajletnem premoru spet lotim obračat Darkest Dungeon :ninja:

 

Še kar si ne morem pomagat in me je že na začetku zvil moj stari OCD - parkrat sem reštartal tutorial, da sem dobil ustrezno dober izplen, pozitivne quirke ter prva nova karakterja (vestalka in plague doctor) z večinsko pravimi uroki. No, pol sem ta dober run fural nekje do 50. tedna; takrat sem imel prvo ekipo že na levelu 5 in upgradana orožja ter opremo, pa seveda tudi že na pol popravljeno vas, nakar dobim sporočilo, da me napadajo banditi. Nisem hotel tvegat spopada, misleč "how bad can it be", pol pa me igra pred izbiro naslednjega dungeona opozori, da mi bodo vmes banditi porušili par vaških upgradov, če se ne odzovem.

 

No, tu me je pol premagal greed oz. šparovnost; ti upgradi namreč ratajo v kasnejših stopnjah precej dragi in mi jih je bilo škoda predat brez boja. Pogledam težavnost - level 5, moja najboljša ekipa tudi. Sklenem vseeno probat, saj lahko še vedno pobegnem iz dungeona in pač pogoltnem dodaten stres, a ne (takrat še nisem prebral posledic na wiki). Grem not z ekipo najboljših herojev, opremljenih do zob z najboljšimi trinketi, pa vidim, da je ful kratka mapa, samo dve sobi :nicjasno: Grem malo naprej, nasprotniki so bili tu že orenk težki, spucam eno sobo - in se prikaže pot do dveh novih. Ahaa, na slepo bo torej treba najt šefa... Vzdihnem in grem previdno v naslednjo sobo, tam pa neki zajebani team upgrejdanih razbojnikov, ki so me skoraj do konca razmetali. Nak, to ne bo šlo dobro skozi, čas je za pobeg; stisnem gumb za pobeg, igra me ne spusti iz borbe :confused: Pol pa se še zalaufa naracija neki v stilu

 

"You don't really understand the feeling of hopelessness until you are hopelessly trapped"

 

FFFFUUUUU-

 

Valda mi pol pobijejo celo najboljšo ekipo; pa si mislim "ok, live & learn, naslednja skupina bo tudi kmalu lvl 5, dam pol na njih trinkete in hop dalje". Nato pa za češnjico na torti dobim sporočilo, da mi je vse najboljše trinkete ukradel nek mutiran ptič ter da ga moram najprej premagat za jih dobit nazaj :mad: Pogledam quest level za ptiča, level 6 oz. še težje kot ta z razbojniki. Torej bi moral najprej brez najboljših trinketov grindat še dva levela, da bi pol s pomankljivo opremljeno ekipo probal premagat tega ptiča... Raje sem izbral enostavno pot iz te godlje ter (spet) deletal ta run in zaštartal novega svežega.

 

Ta mi trenutno laufa ful boljše že dosti prej kot pa prejšnji, tako da i_aint_even_mad.jpg, vendar raje ne bom klical hudiča. Tokrat se tudi ne bom več ukvarjal z onim eventom; vseeno raje obnavljam stavbe kot pa heroje.

uredilo bitje Tom7i
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Čez praznike sem zaključil z:

A Plague Tale: Requiem

@g. Profesor

"igra se zacne z jaw droping grafiko, ki kasneje zal na nekaterih delih zakaslja blighttown, podkrepljena s fenomenalno zvocno kuliso in dolgim stealth ‘tutorialom’. toliko selfijev se v lajfu nisem skljocnil v uvodnih urah. a zal igra kmalu nakaze, kam pes taco moli. od pure stealtha ostane bore malo, igra ti doloca pace, kje bos hodil, tekel v kasu ali galopiral; ko bi rad pospesil cez mapo, ne pusti. ker, to si slej ko prej zazelis, saj je cisto prevec odvecnega balasta v obliki dialogov, monologov in poglavij. prav tako so za moj okus zajebali nacin igranja, dokaj solidno izveden nacin menjavanja orozij oziroma pripomockov iz prvenca. uvedli so nove moznosti kako zajebati sovraga, a ker jih je na dolocenih routih premnogo, vkljucujoc podgance, je cel fakin mess, preden na hitro prestavis iz ene moznosti v drugo, tretjo ali cetrto, ce noces razirat sovrage ko terminator z nadgrajenim lokostrelom. ja, sovragi ze na normal vidijo in slisijo in cutijo in vohajo, ko da so z drugega planeta. marsikdaj v zaklonu cakas ko budala, in carski flow stealtha je prekinien veckrat, kot je crkota v vseh Soulsih skupaj. in potem tole https://imgur.com/pbPWM0w, ki je krivda slabo zasnovanih safe obmocjih, ko je sovrag ujet na nikogarsnjem ozemlju. odkupi se zgodba, vsaj v osnovi, ker drugace je cist prevec razvlecena; kruta, mracna,"

 

Sem kopiral kar review od kolega, ki res dobro povzame dobre in slabe stvari špila. Definitivno pa bi sam dodal še bizarno dolžino špil in pa čuden tempo podajanja špila.

Odličen review špila je tudi tole:

 

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...