Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2022]


Priporočeni prispevki

Journey

8/10

journey.jpg?w=600

Izjemno kvalitetno izdelan walking simulator (kar se tiče prezentacije, stila in subtilnih namigovanj / animacij). Je ena izmed tistih dokaj interpretacijsko odprtih vsebin. Igra je kratka, gameplay pa zelo preprost in ponavljajoč tako, da tukaj izgubi nekaj točk.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Zero Sievert jos uvijek

 

Zej sem koncno postal pravi mofo po nekaj levelih in nalootanem gearu tako da lahko posljem v picko materino 90% NPCjev v Forestu, razen soldierjev, ki me se vedno prefukajo vsakic. Boss v levelu je ze padel in ze veselo lootam druge lokacije, seveda s kombinacijo snajpa + SMG. I got gud, finally :D

 

Odfukan spil do jaja, res vlece. Nisem si mislu, da me bo singleplayer top down pixelated extraction shooter tako potegnil in me ob pol enih ponoc pripravljal do tega, da govorim samemu sebi: "Evo, tole je zadnji raid, pol pa mars spat!". Je kurac zadnji raid :D

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
foker reče pred 11 urami:

a ni to skoraj nujno z folkom igrat,.. jaz sem asocialen,.. zgleda pa kar zanimivo

Ja sej to, konstantno sm rejpan, ker sm loner. Ce kdo igra, se priporocam za kak coop, ker je bolano prezivet. Ce ti ze rata pobrat trofejo, je pa itq pekel prit do izhodne tocke.

Povezava do prispevka
Sovica reče Dne, 20. 11. 2022 at 21:06:

A ce to odprem na LG browserju lah igram z daljincom :D a se komu da probat

 

Fak ne da se mi glih gledam the wire, obupal sm nad 1899

 

Zamorec kako to, da sva se oba spomnila zdej v teh mrzlih dnevih gledat the wire? Res je huda serija.

 

Sicer pa so Sopranosi ravno tok dobri k the wire prjatu

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 6 minutami:

ej a ta Division se streljaš proti ljudekom al samo z ljudeki proti AI? nikol nisem probal, samo vem, da je online-only špil @tomazek

 

Igram vedno solo. Online mislim, da so samo posamezne misije in pa določeni predeli mesta. Veš, da se ne spomnim več točno :D V glavnem jaz vedno igram sam, zdaj pa ali me igra fukne v tistih misijah skup z random folkom al boti pa ne vem.

 

V tistih predelih mesta (ki se ne spomnim več kako se jim reče) so bande ljudi menda. Tisto je samo za loot in je opcijsko (ni tam misij).

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
LargoWrench reče pred 6 minutami:

He killed 16 Czechoslovakians

The guy was an interior decorator

His house looked like shit.

 

 

Najboljši del v bilokeri seriji ever. 

The Wire > Sopranos, ampak Pine Barrens je perfect.

 

uredilo bitje Buzzkill
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...