Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2022]


Priporočeni prispevki

Malce sprobal Eternal Evil (cel špil od enega tipa?? ) Neverjetno dober Indie old School proper Resi (sicer prvooseben),.. kar je pa neverjetno da se igra precej dobro, da so uganke precej vredu,.. vse je popolnoma ok ,.. ene stvari celo AAA (izgleda precej dobro in teče vredu tudi na starejših rigih) in ne razumem kako je to naredil sam,.. bom naredil opis če kdaj obrnem,.. me je pa precej impresioniralo,..

 

+ Še vedno na GOWu(2?),..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Zero Sievert ze tri dni zapored

 

Vlece, zelo vlece. Sam napredujem jako jako pocasi na racun zajebanosti, ker NPCji so izredno deadly shooterji. Scavi v EFTju nimajo za burek prot temle botom, majkemi. Pol so pa tu se ghouli, divje svinje in volkovi, ki te one ali twoshotajo in mors bit res previden za popizdit. Najprej mi je bilo cudno, zakaj obdrzim gear vsakic, ko crknem, pol mi je pa postali jasno, da bi drugace bil progression se bolj grindy kot pa dejansko je :D

 

Pa na Decku se lepo igra. Res oni Enter the Gungeon vibesi vsepovsod :)

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Holy jesus kako je vampire survivors na konzoli zajebana zadeva :D Zmeraj si pred spanjem rečem ajde še eno tole in se potem periodično zbujam sredi igranja, un moj striček melje sovražnike do level upa, jaz vmes zadremam, se zbudim, upgrejdam orožje in idemo dalje :D Igranje na kavču je level very hard :D

Povezava do prispevka

SteamWorld dig 2

5/10

SteamWorld-Dig-2.png?fit=1920,1080&strip

Ta platformer nekoliko poživi osnovno formulo z dodatnimi skilli in equipmenti. Igra se nekoliko hitreje, ampak so dialogi še vedno brez duše, comabt je izboljšan a še vedno clunky. Še vedno dokaj kratka. Je pa v igri bistveno več mehanik kot v prvi.

Povezava do prispevka

The sinking city

3/10

sinkingcity_05.jpg

Nekako se nisem moral spravit, da bi prejšnji teden ruknil review na to igro. Upam, da jo še imam dovolj v spominu.

V glavnem gre za igro, ki hoče biti vse, ni pa nič. Glavni appeal igre je v tem, da se dogaja v Lovecraftian (original) svetu. V njej igraš detektiva, ki je prišel na otok zaradi posebnih sanj.

 

Igra je zelo slabo sprogramirana. Že samo premikanje je polno zatikov, NPCji se teleportirajo naokoli, combat je izjemno clunky in dolgočasen. Crafting je totalen chore brez globine. Zgodba je izjemno slaba. Misije so zelo ponavljajoče. Cutsceni so konstantno reusani, do te mere, da je že komično.

 

Igranje izgleda nekako takole: Dobiš misijo. Prebereš na kateri ulici je. Si to označiš na mapi in greš tja. Tam neki najdeš / ubiješ par mobov. Prebereš nekaj slabo napisanih dokumentov. si zamisliš kaj se je zgodilo tako, da povežeš 3 dejanja in to je to. Repeat for 20 hours.

 

Stavbe se začćnejo ponavljat po 2 urah igranja. Odločitve so zelo plitke. Povezovanje dokazov je nesmiselno, ker iz teksta ni jasno zakaj dva dejanja pašeta skupaj in pol pač na blef probuješ dokler ne sprejme povezave. Že sam faking looting animacija traja fiksno časa in če vmes spustiš tipko, moreš počakat, da poteče čas prvotne animacije (brez animacije), da lahko ponovno sprožiš looting. Vse skupaj je cheap as can be.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 25 minutami:

Finta je tudi, ker sem z res dokaj velikimi pričakovanji šel v to igro. Prevelikimi! Frogwarovi Sherlocki so mi namreč kar dogajali in tudi Lovecraftian-svet mi je res kul. Ampak žal ni bilo. :) 

Ja, ampak dejstvo je, da so vse njihove igre tehnično gledano študentsko delo v sredo zjutraj. Tudi ko sem Sherloke igral se mi je zdelo, da sem bil teleportiran 20 let nazaj.

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Moj tretji souls špil - Dark Souls 2. Zaenkrat uživam, grafika me nič ne moti, muzika je odlična, pri Souls špilih me itak najbolj veseli potikanje po gradovih in vse sistematično raziskovat. Upam da obrnem dokler ne pride next gen update za Witcher 3

 

Ta ideja mi je super, da zgubiš nekaj healtha ko umreš. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...