Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2022]


Priporočeni prispevki

Weraziel reče Pravkar:

jaz nimam pojma kje se dobi te duhce :D

 

bom najprej čist vso opremo zvišal, potem pa probal spet

Ko si v human form maš na tleh summon sign. Dosti teh duhcev je story based, aka narediš nek kriptičen side quest (za katerega sploh nisi vedel, da ga delaš, ampak očitno si enkrat 20h nazaj klepetal z enim NPC-jem in zdaj narejen :D) in pol ti lik iz tega questa (ali pa kakšnega drugega story dropca) pomaga pretepst bossa 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 46 minutami:

jaz nimam pojma kje se dobi te duhce :D

 

bom najprej čist vso opremo zvišal, potem pa probal spet

Enga sentinela probi ze gor na platformi usut pol pa k dol pades se pa sam na enga skoncentriri. Tecn fajt za prvic ampak ni tok ne fer k kej druzga pol kasnej v spilu 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 urami:

Kaj pa ti ni všeč? Če hočeš refund, pomeni da si igral manj kot dve uri ... 

Igral sem 4 ure. Ce igras pod 2 uri ti sigurno ugodijo refund, ce igras vec pa preucijo se ostale parametre.

 

Vsec mi ni ko si omejen z gibanjem. Nekje lahko skocis na polico, nekje ne mores, ceprav je videti zelo podobna.

Upgrade menuji se mi zdijo cudni, nepregledni.

Na nekaterih segmentih mi je grafika cudna. Sence se mi zdijo nenavadno temne. Grafika me na grobo spominja na Witcher 2.

Dejansko se ne morem vziveti v igro. (igram na 1440p, vse na max plus DLSS ql).

 

Zgleda da ta zanr pac ni zame.

 

Mi je pa zelo vsec Christopher Judge voiceover.

 

 

EDIT:

Tole je dober povzetek, od nekoga iz REDDITA, (pa sam nisem znal spesnit :) )

***
For me, a lot of ideas in GOW clash with each other and don't work. It tries to be this immersive cinematic experience, but it also has the most immersion breaking videogamy loot and progression system. It tries to be a character action game, but also positions the camera in the most awkward way and removes jump for some reason. I enjoyed whatching it on YT while skipping boring gameplay sections, because the story was very well excecuted, ***

 

 

uredilo bitje Sektor 13
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče Dne, 26. 11. 2022 at 19:50:

Jaz bi ful spilal neko falloutu podobno post apokalipticno igro. Prav lusta se mi

 

 

Huda je Gamma, sploh z vso grafiko na max. Gamma je lahko malce lažja od osnovnega Anamoly moda. 
Je sicer neki hustlanja, da zadevo vzpostaviš, samo pa rata proper uživancija, ko enkrat spraskaš skupaj gun, ki ti sede in ga potem čistiš, upgrejdaš in se ljubiš z njim.
Tudi AI je lahko zajeban in creepy.

 

P.S. Tudi jaz sem vse stalkerje že preigral, samo tale mod ti da drugačno izkušnjo, saj ne rabiš SP kampanije obrnt

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Stalker je vedno bil odličen,.. Probaj (samo rabiš prijatelje,.. jaz nimam nikogar,.. vseeno) Probaj verjet v Tarkov ki je Bloodborne(če ti rata ven) (samo to moraš dejansko plačat,.. Za sp ne vem,.. je pa 4/5 žalost i n razočaranje,.. samo veselje ko se extraktaš je ghorim like,..

Povezava do prispevka

@Sektor 13: meni so bili Varuhi odlični! Ravno zaradi vzdušja. Ampak sem igro vzel res počasi, v smislu, da sem prebral čisto vse kar je bilo za prebrat. Npr. zapisov o "Gardeners of the Galaxy" ne morem pozabit :). Pa nasploh so mi bili kul dialogi med liki (tudi med spopadi), pač tisto prcanje/podjebavanje.
Boj (ki ga je itak večina igre) mi je bil najprej tudi tako-tako, ampak ko se liki razvijejo in začneš delati kombote je kar fun. Itak pa ni noben presežek v smislu kakšnih EldenRings or something.
Grafično zahteven se mi pa niti ni zdel, ker na betežnem i5 z bornih 8 rama mi je delalo vse na ultra (ajde, v 1920x1200, ker pač 16:10 monitor). Grafična 1070 je verjetno reševala zadevo, čeprav je tudi slednja že dokaj postarana.   
Pazi pa, ker je možnih več koncev!  Npr. en konec dosežeš dokaj hitro in če se s tem sprijazniš, izpustiš ohoho igre.

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

GOW 2018 = Upam da mi steam refunda...

Guardians of the Galaxy = Dost kul spilcic

 

:avadodo:

Oba špila, ko se začnemo bojevat pa začnejo NPC sopotniki na polno neke anekdote pa vprašanja postavljat.

Jaz:

im-a-little-busy-at-the-moment-pirates-o

 

Edit: lol vidim gow 2018 :lol: no, saj tam ni blo dost drugače.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Nekdo na forumu je omenil Pentiment. Danes sem sicer igral zgolj 30 minut, ampak že takoj vidim, da je to res en biser od igre. Zelo zelo OK! Hvala za priporočilo!

Pentiment on Steam (steampowered.com)
 

Navedek

From Obsidian, this game is a historical narrative-driven game focusing on character development, heavily stylized art, and choice-driven storytelling in early 16th century Bavaria. Players will play as Andreas Maler, a clever illustrator caught up in a series of murders in Tassing and Kiersau Abbey over the course of twenty five years. Players will be responsible for conducting their own investigation to decide the fate of the community, but each decision will have lasting consequences and inexorably draws Andreas closer to the center of an underlying conspiracy

.
Pentiment-Gif_01_Video.gif?t=1668502777

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...